• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
krpito: ale kdo to urcil ze je nej jeste vic nez ostatni? me to proste hlava nebere... :astonished: :confused:
14. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ronie, uplny suhlas, mna velmi bavi sa na neho pozerat, rock milujem a on si to vyslovene uziva, nema tremu. Inak mi velmi pripomina spevom Martina Durindu z Tublatanky. :wink:
Lisounek, uz to bolo kritizovane, naozaj nemal Chodur pravo byt nominovany ako Skokan roka, bola to chyba! :unamused:
14. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to ja nevim ze uz to bylo kritizovane to se omlouvam, jen jsem se nad tim pozastavila :pensive:
14. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisounku, Chodur ma apelu Robson.

Nebyl skokanem roku, ale objev - ten se nenominuje, proste mu prislo nejvic hlasu
14. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie tu, v mediach to bolo kritizovane :wink:
14. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pokud jde o toho skokana, tak to mi také přišlo trapné, kdyby už byl vítěz superstar, tak ok, ale takhle mi to přišlo trapný a spíš mi to teda přišlo pro něj velká nevýhoda, protože hodně lidí si řeklo, že už nemá cenu posílat hlasy, že to je jasnej vítěz a taky se jim zprotivil, ačkoliv on sám za to samozřejmě nemůže :unamused:
14. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90, čo tak radšej prejsť do témy pravopis .... :slight_smile: čau, dávno sme sa nevideli :wink: a na tom že bol nominovaný sa už nič nezmení a teda mne to vôbec nevadí :grinning:
14. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objev nebo skokan, to je jedno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo tak objev mi to taky splívá :confounded:
14. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jako tak nechapu za co byl objeven :grinning:
14. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozdiel medzi Mirom a Martinom je ten,že Miro sa vie predať na javisku,urobí" šou" -tínedžerky hotové:grinning: :grinning: ,ide na plný plyn :grinning: :grinning: ,a Martin je super spevák,ale nevie sa predať,chýba mi tam to spojenie s publikom :slight_smile:
14. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpito, čau, nestíham akosi, to tie Vianoce :grinning:
baby, na odlahcenie temy: tentokrat sa mi po včerajšku s Haberom nesnívalo, ale hádajte s kým :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idú Vianoce, sviatky pokoja a mieru, nechajme to na divákov :slight_smile:
14. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdopadne finale bude zajimave je kazdy jiny jak zpevem tak projevem..bude to boj dvou chlapu/chlapcu nevim co je vhodnejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a schvalne kdo ma vice fanynek :wink:
14. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula, s Marešom alebo žeby s Hejmom, alebo dokonca s Darčou ? :slight_smile:
mne to pripadá tak, že Martin je taký ideál na klubovú scénu alebo len tak sám pre seba si spievať- on mi absolutne nepasuje ne velke pódiá, Vám áno?
Miro to viac prežíva.
noo Martina si umim predstavit v nahravacim studiu :wink: a pak jen poslouchat a nevidet :sunglasses:
14. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula,vystihla si to presne :slight_smile:
14. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90, nechaj už Martina na pokoji, je to pán spevák už teraz :slight_smile: preklepy žiadne ? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpito, vedla, ešte máš 2 pokusy :grinning:
14. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ,počkajme si týždeň a uvidíme :slight_smile:
14. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s Adelou, alebo Ňuňezom :grinning:
14. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslechněte si tohl - Martin při vystoupení v hudebním klubu v Ostravě - moc krásné http://www.youtube.com/watch?v=cf5RuXLfHP0&feature=related
krpito! nieeeee :grinning:
tak tentokrat suhlasim s babulou - martin podla mna zacne v tom studiu a koncertovat sa bude musiet naucit na rozdiel od mira. akurat mira by som z durindom neporovnavala, lebo tublatanka je moja srdcova zalezitost a miro bude musiet este velmi vela odspievat, aby sa mu aspon priblizil. mne pride strasne uskriekany, v niektorych pesnickach ani melodiu nepocut
ak som neuhádla, odchádzam a k tejto téme sa vrátim až keď vyhrá Chodúr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to teda dúfam, že vyhrá :wink:
14. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ono je temer jasne ze vyhraje hmm :unamused:
14. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa- inak aj ja som sisa :wink: , Tubla je aj moja srdcovka- ale naozaj tam nevidíš aspon kúštik podobnosti? Aj sykavky má také ako maťo, trošku aj výzor, spev je trochu iný, ale aj tak...
14. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by Adela Banasova /myslim ten sen/ :grinning:
14. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok