Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

romy01
15. dec 2009

Baby ja si myslim ze každý spevák z poslednej štvorky je niečim výnimocný a su tam právom

Bendik spieval podla mna bezchybne, len si myslim ze jeho hlas ešte musí dozriet a aj jeho chcechtave správanie - je to ešte dieta
Dominika má silu vo výškach a to nedokaže hocikto. Mne sa páčilo ako zaspievala Gombitovu, to bolo niečo
Chodur - klobúk dole - ale je to spevak len na určity typ piesni. Podla mna by zarobil majlant ako spevak niekde na výletnej lodi plnej americkych dôchodcov, čim nechcem tvrdit ze sa nebude pačit aj mladšim, ale jeho hlas sa nevynima v modernych skladbach
Šmajda - To je chalan co ma podla mna najvacsiu sancu medzi mladymi aj ked by superstar nevyhral. Vezmite si aerosmith, guns and roses a podobne- tiez je to urcity žáner hudby ale má určite viac mladých fanúsikov ako taký Gott.

aktak
15. dec 2009

🙂
ja si myslim ze Superstar neni o najlepsom speve, to by vyhercu mohli vyberat hlasovy pedagogovia 😉
voju Superstar si volia ludia podla mnohych kriterii nielen podla spevu, takze vyherca musi byt komplexny - zaujimavy, sympaticky, s dobrym hlasom a potencialom ze z neho neco bude a ze bude on zaujem 🙂
🙂

kacir
15. dec 2009

ahoj holky- tak jsme se dočkali československýho finále- jak taky jinak, že? 😉 Když už tedy lidi vybrali tuhle dvojici, at vyhraje Martin, pokud to teda měla být soutěž o zpěvu, nic proti Mirovi, ale byly tam mnohem lepší hlasy, ale zas umí dělat show, tak snad ale tohle nestačí na vítězství.... Habera na internetu superstar prohlásil, že jemu bude smutno za Lachem, Bendkem a Leonou- ti podle něho měli hlasy na lepší umístění, než kam se dostali- Habera je pro mně objektivní, je to velmi zkušený zpěvák, tak s ním souhlasím 🙂

jaspina
15. dec 2009

Taky souhlasím, že ti 3 zpívali dobře a fakt jsem si na začátku myslela, že Lacho, Bendig, Leona, Dominika a možná i Monika s Benem se dostanou dál než Miro.. ale naštěstí to dopadlo jinak a on tu roli kandidáta na odpadlíka pěkně otočil a kdyby překvapil i ve finále, tak budu jen ráda. Předpokládám, že vyhraje Martin..

kacir
15. dec 2009

tak zas na druhou stranu si to Miro i zaslouží, i když teda není muj favorit ani nebyl, ale dokázal dostat lidi na svou stranu a to taky každej neumí, jen by se nemusel tolik předvádět- jeho show skvělá, ale někdy až moc....

karla6
15. dec 2009

Takže Šmajda je tááááám! 😀 Určitě to vyhraje, Chodúr by měl šanci v nějaké soutěži před tak 30ti - 40ti lety. Zpívá dobře, ale jinak je out.
Škoda, že se neudržela Leona. Šmajda - Leona - to by bylo finále jak víno. 🙂

martimarti, nechápu proč druhá puberta? To jako že člověk musí mít ve čtyřiceti rád dechovku a všechno ostatní pro něj skončilo? Mám štěstí na dobrý ročník, zůstáváme všichni mladí.

dadulka19
15. dec 2009

aktak,plný súhlas. 🙂.Fakt to nie je už o tom speve.
Chodúr má super hlas ale nič viac.Po toľkých týždňoch je už fakt nudný,spieva na jedno kopyto.No musím uznať,posledné kolo spieval super a hlavne konečne inak.Miro bol posledné kolá perfektný.Dúfam,že to vyhrá 🙂 .

Niekde som čítala,že Leona Šenková bude spievať s Rišom Mullerom,tak na to sa veľmi teším.Leona je skvelá 🙂 🙂 🙂

kacir
15. dec 2009

dadula- faktto není o zpěvu a bohužel i předtím moc nebylo... 😒

lenkavano
15. dec 2009

kacir tat tak. 😎

martimarti
15. dec 2009

Karla6...to bylo ze srandy 😉 proto ten mrkající smajlík 😉 ale pokud se tě to nějak dotklo, tak to pardon 😉 😉 Tak ať ten tvůj Šmajdíček miláček nic nepokazí, koneckonců je pěkné být druhý, dotáhl to daleko 😝

ivella
15. dec 2009

moj muz fandi od zaciatku Mirovi,uz len preto,ze bol vzdy na odpal 😀 a vo finale mu aj hlas posleme,,,aj ja,lebo Martin ma sice oslnil na zaciatku,ale teraz sa mi pri nom ziiiva,aj na koncerte by to asi bolo vsetko monotonne a na Mira sa vyslovene tesime,co zase vymyslii 😀 😀
no a je mi jedno kto z nich ziska prachy,na karieru maju sancu vsetci,je to na nich ako sa uchytia 😉
(Leona moj favorit)

cikyta
15. dec 2009

Československá super star mala byť Leona-ak by šlo o spev. 😒 Lenže tu už dávno nejde o spev,čo je niekedy na škodu.

krpito
15. dec 2009

bola dobrá, ale tiež sa mi zdá že spievala tak, ako sa stále píše že spieva Chodúr, na jedno kopyto 🙂

cikyta
15. dec 2009

Každý má svoj štýl.Aj profesionálny spevák.

krpito
15. dec 2009

veď jasné, len neviem prečo teda niektorým vadí že Chodúr spieva tak ako spieva 🙂 teda "svoj štýl" 😉

cikyta
15. dec 2009

Hm...Vždycky budu na každeho aj neprajníci 😒

cokosusenka
15. dec 2009

Urcite vyhraje Martina a Miro bude druhy. Je to super umisteni,pak uz to zalezi jen na nich. Ale vetsi sanci peosadit se dlouhodobe ma Martin,myslim ze kdyz ho obdivuji uz i stalice,s nektetrou si zazpiva atd
Oba jsou super

lussy23
15. dec 2009

Tak a máme finálovú dvojku. Ešte nikdy sme nemali chalanské finále. Ale títo dvaja mi pripomínajú súboj Karla Gottta a Simony krajnovej 🙂 Nechápem, prečo sa tam Miro s Domčou objímali, akoby s auž nikdy viac
nevideli. ☹ Ten Honzíček bol strašne zlatý v tej dokrútke. A podľa mňa mal byť Miro tretí a Janko druhý. No Miro porazil aj Bezdedu. Som zvedavá, čo si na nás tí dvaja vymyslia. Inač sa mi Dominika páčila omnoho viac na kástingu.

jaspina
15. dec 2009

Tak ten strašně zlatý Honzík tam dřív objímal všecky a to bylo sladké a u Mira je to trapné? 😉
A jak jste psaly, že to není o zpěvu - on ale nikdo nikdy neřekl, že to bude soutěž JEN o zpěvu.. A i kdyby byla, tak u mě stejně vyhraje šmudlík, protože jeho zpěv se mi každopádně líbí víc. Mě nejde o dokonalost - ale on se mi prostě dobře poslouchá. Styl zpěvu, kterým zpívá Martin mě neoslovuje. Zrovna tak bych nikdy nehlasovala pro Gota - u mě prostě vždycky vyhraje někdo rockovější.. A doufám, že to vyhraje šmajdík a všichni budou čučet 😀

lisounek
15. dec 2009

jaspi jojo taky bych to brala, jak budou vsichni cucet 😀

lisounek
15. dec 2009

az na to,ze ja mu vcera poslala hlas a vubec nedorazil...to je tak vzdy..jednou za superstar ho poslu a bylo to tak i v tech kolech predtim a nikdy nedosel..jako proto to nechapu...zajimalo by me, zda kdybych hlasovala pro Martina, zda by dosel? 😕 ja neverim totiz ani tomu hlasovani a tudiz neverim, ze je to čestné vsechno 😲

lussy23
15. dec 2009

🙂 Jaspina, ale ja som nenapísala,že to bolo trápne..... Naopak to bolo milé. Dvaja blondáčci. No bulvár si to môže vysvetliť inak. Juj ten smailík za slovom nevideli nemal byť.

lussy23
15. dec 2009

Ešte ejdna otázka. Nestarám sa o zahraničných interprétov. Habera vravel martinovi, keď zaspeival tú Lady gagu, že je krajší ako ona. Čo tým myslel?

sisa.b
15. dec 2009

holky, akoze sorry, ale ked tvrdite, ze chodur spieva na jedno kopyto, tak ste ho asi posledne dve-tri kola nepocuvali 🙄 🙄 🙄
a mira by urcite spevom zotrel hociktory z porotcov 😉 teda mozno nie, netusim, ako ten dlhovlasy pan spieva 😀

kacir
15. dec 2009

Habera prostě na takový typy holek není, hlavně se s tím teda Martin popral se ctí, myslela jsem, že omdlím, když jsemzjistila, že ji bude zpívat

jaspina
15. dec 2009

Lussy tak promiň, já jsem to pochopila jinak 😉

sisa.b - poslouchám vždycky a přesto jsem ještě nepocítila v martinové zpěvu náznak něčeho, co by mě bavilo nebo se mi líbilo. Možná trochu ten Freddie Merc., ale pro mě je to fakt NUDA, NUDA a zase NUDA.. Celý jeho projev je takový 🙄

kacir
15. dec 2009

holky- každopádně to bude zajímavý,lussy-i mně se ta dokrutka páčila 😉

lussy23
15. dec 2009

Prečo tu furt každého urážate? vadí vám, kto ako rozpráva, kto ako vyzerá, kto sa ako prejavuje????? Dúfam, že tu už nikdy nebude podobná téma ☹ Ja Šmajdu neznášam, ale speivať teda vie! Keby nevedel, porota by ho nevybrala. Za to, že je flegmatik nemôže, rovnako, ako Martin, že je introver, či Honzík, že si, ako to vy vravíte, šlape na jazyk ☹

sisa.b
15. dec 2009

jaspi, neberiem ti nazor, kazda mame svoj vkus 😉 ja sa zas nemusim pozerat na to strapate blondate dievcatko, co ostalo vo finale 😀 mozno je to len cista zaujatost, ako u mna bendik. nebol mi sympaticky tym, ako sa spraval, ako suslal a huhnavo spieval, tak mohol potom odspievat co chcel, jednoducho by moj nazor nezmenil 😉

kacir
15. dec 2009

lussy- pěkně jsi to zde rozřízla, někdy je těžký napsat svuj názor bez toho, aby byl hned napaden