Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

Co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉
draga
20. dec 2009
taky se s váma loučím a přeju krásný svátky a třeba zase někdy v jiném tématu 😃 😃
swatka
20. dec 2009
Tak je konec....škoda 🙂 přeji Veselé Vanoce všem fanynkám
andrissek
20. dec 2009
Draga uplně mi mluvíš z duše 😉 :-p :-N :-N
petruna
20. dec 2009
swatka : ono se hodne psalo, ze ji Martin nepodal ruku kdyz vypadla, bo co...tak jestli ma bulvar pravdu, tak mu to asi chtela vratit 😃
dadulka19
20. dec 2009
Gratulujem Martinovi 🙂 ,hoci som čakala,že víťaz bude Miro.Nevadí,myslím,že Miro sa rýchlo uchytí,Martin to bude mať ťažšie..A veľmi sa mi páčilo,že tie darčeky dali obom 🙂 ..Tak nech si teraz superstáristi užijú Vianoce,oddýchnu z toho kolotoča.Musel to byť riadny zaberák 😎
teodorka
20. dec 2009
aj mne je luto ze nevyhral miro...vsak s s martinom sme sa vratili paaaaar rokov dozadu ...stari sms neposielaju a mladi neverim ze mu posielali takze neviem ako mohol vyhrat :-p
andrissek
20. dec 2009
Také přeji všem Veselé Vánoce 😉
marci65
20. dec 2009
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Pro mě je také vítěz Miro, to Martinovo tróóóbení nemusím. Zajímalo by mě, kolik hlasů získal vítěz. Určitě vyhrál o fous.. 😃
swatka
20. dec 2009
jabber -pokud sem teda dobře viděla odmítla jít zpívat k martinovi a hazela ksichty..
sisa.b
20. dec 2009
petruna, tak sorry, ja sa na babicku este necitim :-p a martin ma teda bavil, aj jeho posledna pesnicka. som rada, ze vyhral x-)
sisa.b
20. dec 2009
ja zas nemusim mirove falosne skriekanie :-p
jabber
20. dec 2009
swatka - aha, tak to jsem si nějak nevšimla :-N Ale mně přišlo, že nikdo z nich nebyl Martinovým vítězstvím nějak nadšenej, všichni se tvářili tak nějak divně :-N
nera
20. dec 2009
prečo sa hneď všetko spochybňuje....prečo si myslíš, že neboli nadšení...veď poriadne nemali na to ani priestor...
draga
20. dec 2009
jj ještě jeden příspěvěk 🙂
taky by mě zajímal ten poměr hlasů snad nám to donese bulvár 🙂)
a už jdu 😃
jabber
20. dec 2009
nera - já nevím, prostě mi tak přišli jak jsem je sledovala, no....ale možná se mi to jen zdálo, nevím :-N
ikarkulka
20. dec 2009
no klasika, češi si hned najdou něco k pomlouvání. :-|
claudee
20. dec 2009
sklamanááá :-p ale teraz sa začína ozajstné súťaženie, kto dá lepšie pesničky, a kto sa uchytí 🙂 k tomu má bližšie jednoznačne Miro 🙂
lenkavano
20. dec 2009
trapárna všech trapáren :-p no nic holky taky vám všem přeju krásné vánoce 🙂
jabber
20. dec 2009
jasně ikarkulka 😃 koukám, že máš všechny Čechy úplně přečtený :-p 😃 😃 😎
ikarkulka
20. dec 2009
jabber, k tomu se snižovat nemusíš 😉
jabber
20. dec 2009
a jako k čemu, ikarkulko, nějak tomu teď totiž nerozumím 😉
marci65
20. dec 2009
Martinovi tleskalo hlediště podle mého názoru vlažně, kdyby vyhrál Miro, tak by to tam zbořili!! 😉
lenkavano
20. dec 2009
jo souhlasím s marci,při mirovi by byly jiné ovace. :-S
claudee
20. dec 2009
aj ja si myslím, marci65 🙂
jabber
20. dec 2009
Publikum nevím, já myslím těch zbylých 11 finalistů, no spíš 10 - bez Mira......ale to je jen můj dojem, tak mě hlavně nebijte 😃 😉 😎
lenkavano
20. dec 2009
souhlasím i s jabber taky jsem si všimla že nadšení nicmoc,hodně to bylo znát na Adéle.
laaala
20. dec 2009
si myslím, že to bylo tím, že publikum bylo převážně slovenský
lenkavano
20. dec 2009
tím to nebylo a všimli jste si ten ohlas když při společné písničce zpíval Bendig.ten měl jít do finále s chodůrem,myslím že by mu natrhl prdel jedna dvě 😉
laaala
20. dec 2009
si nemyslím
ygreen
20. dec 2009
já jsem spokojená vyhráli oba dva. Dostali perfektní dárky, jsou myslím oba moc spokojení. Martinovo pubikum je asi vlažnější, protože je "starší", a ti nehýkaj, nepískaj a nebrečej pod pódiem, ani si nervou rodidla 😃
Myslím, že to dopadlo jak mělo. jen mohli vybrat na večer mnohem větší pecky