• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
taky se s váma loučím a přeju krásný svátky a třeba zase někdy v jiném tématu :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je konec....škoda :slight_smile: přeji Veselé Vanoce všem fanynkám
Draga uplně mi mluvíš z duše :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
swatka : ono se hodne psalo, ze ji Martin nepodal ruku kdyz vypadla, bo co...tak jestli ma bulvar pravdu, tak mu to asi chtela vratit :grinning:
20. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Martinovi :slight_smile: ,hoci som čakala,že víťaz bude Miro.Nevadí,myslím,že Miro sa rýchlo uchytí,Martin to bude mať ťažšie..A veľmi sa mi páčilo,že tie darčeky dali obom :slight_smile: ..Tak nech si teraz superstáristi užijú Vianoce,oddýchnu z toho kolotoča.Musel to byť riadny zaberák :sunglasses:
20. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je luto ze nevyhral miro...vsak s s martinom sme sa vratili paaaaar rokov dozadu ...stari sms neposielaju a mladi neverim ze mu posielali takze neviem ako mohol vyhrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také přeji všem Veselé Vánoce :wink:
20. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Pro mě je také vítěz Miro, to Martinovo tróóóbení nemusím. Zajímalo by mě, kolik hlasů získal vítěz. Určitě vyhrál o fous.. :grinning:
jabber -pokud sem teda dobře viděla odmítla jít zpívat k martinovi a hazela ksichty..
petruna, tak sorry, ja sa na babicku este necitim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a martin ma teda bavil, aj jeho posledna pesnicka. som rada, ze vyhral :dizzy_face:
20. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas nemusim mirove falosne skriekanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
swatka - aha, tak to jsem si nějak nevšimla :sweat_smile: Ale mně přišlo, že nikdo z nich nebyl Martinovým vítězstvím nějak nadšenej, všichni se tvářili tak nějak divně :sweat_smile:
20. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo sa hneď všetko spochybňuje....prečo si myslíš, že neboli nadšení...veď poriadne nemali na to ani priestor...
20. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ještě jeden příspěvěk :slight_smile:
taky by mě zajímal ten poměr hlasů snad nám to donese bulvár :slight_smile:)
a už jdu :grinning:
20. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nera - já nevím, prostě mi tak přišli jak jsem je sledovala, no....ale možná se mi to jen zdálo, nevím :sweat_smile:
20. dec 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no klasika, češi si hned najdou něco k pomlouvání. :unamused:
20. dec 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sklamanááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz sa začína ozajstné súťaženie, kto dá lepšie pesničky, a kto sa uchytí :slight_smile: k tomu má bližšie jednoznačne Miro :slight_smile:
20. dec 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapárna všech trapáren :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic holky taky vám všem přeju krásné vánoce :slight_smile:
20. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně ikarkulka :grinning: koukám, že máš všechny Čechy úplně přečtený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sunglasses:
20. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, k tomu se snižovat nemusíš :wink:
20. dec 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jako k čemu, ikarkulko, nějak tomu teď totiž nerozumím :wink:
20. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinovi tleskalo hlediště podle mého názoru vlažně, kdyby vyhrál Miro, tak by to tam zbořili!! :wink:
20. dec 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo souhlasím s marci,při mirovi by byly jiné ovace. :confounded:
20. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslím, marci65 :slight_smile:
20. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Publikum nevím, já myslím těch zbylých 11 finalistů, no spíš 10 - bez Mira......ale to je jen můj dojem, tak mě hlavně nebijte :grinning: :wink: :sunglasses:
20. dec 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím i s jabber taky jsem si všimla že nadšení nicmoc,hodně to bylo znát na Adéle.
20. dec 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslím, že to bylo tím, že publikum bylo převážně slovenský
21. dec 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tím to nebylo a všimli jste si ten ohlas když při společné písničce zpíval Bendig.ten měl jít do finále s chodůrem,myslím že by mu natrhl prdel jedna dvě :wink:
21. dec 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si nemyslím
21. dec 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem spokojená vyhráli oba dva. Dostali perfektní dárky, jsou myslím oba moc spokojení. Martinovo pubikum je asi vlažnější, protože je "starší", a ti nehýkaj, nepískaj a nebrečej pod pódiem, ani si nervou rodidla :grinning:
Myslím, že to dopadlo jak mělo. jen mohli vybrat na večer mnohem větší pecky
21. dec 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok