• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
tyyyyyy jo, šmajda se teda předvedl :dizzy_face: zpíval moc hezky, vybral si jednu z mých oblíbených písniček a ještě mu to dneska fakt slušelo :grinning:
9. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám velmi rada, keď spievajú české a slovenské pesničky, to sa mi páči :slight_smile: si môžem aj zahulákať :grinning:
9. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky se mi šmajda moc líbil
9. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Leo je dáky zabrzdený, nie? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tohle mě na těch Superstár právě vadí,že zpívají Anglicky....proč vždyť je to Československá Superstár :unamused: je to škoda,já mám taky ráda naše a Vaše :grinning: písničky,ale teď si to pěkně pos... Beník :grinning:
9. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ben Cristovao bol otrasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda Ben bol biedny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Benovi písnička nesedla, škoda, jinak zpívá hezky,ale dnes ne
9. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejpypd :grinning: :grinning: Renko pekne spieval, aj jasa cítim ako puberťáčka, hehe
9. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, pisali kdesi, ze Leo ma recovu vadu, kokce, tak posobi tak pribrzdene :sweat_smile:
9. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakryš, dneska se mi líbí i ten thomas :grinning: zpívá krásně a taky mu to sluší :dizzy_face:
dneska si připadám jako puberťačka :grinning:
9. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Thomas taky dobrý, překvapil :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku to ma ten Leo za chybu s tou vyslovnostou?
9. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ženy v porotě mají dneska milé výstřihy :grinning:
martě to sekne :wink:
9. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj som nemyslela s tou rečou... ale celkovo tak na mňa nesympaticky pôsobí... vyzerá ako Cristiano Ronaldo a toho nemusím....
9. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thomas prekvapil aj mna......... ten zaver pre snubenku bol kraaasny...... :wink:
9. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thomasa nemozem, sladký pajác, strašne sa snažil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Anglán dostal oproti ostatním nějak moc prostoru :confused:
9. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, výstrihy teda majú! aj podprdy ukazujú. MOja dcéra vravela, že tetka stará na tú jandovú a ja je vravím, ved to je skoro moja rovesníčka :grinning:
9. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež nemusím takých moc krásnych chlapcov :grinning:
9. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale on je vyslovene ako kôň, tie zuby :grinning: , nemôžem si pomôcť
9. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula Někde psali, že Leo prodělal Boreliozu, když byl malej a od té doby mluví zpomaleně....něla prý hodně těžkej průběh. Tak je zas dobrej, že vůbec zpívá. Může to být pro něj dost těžký.
9. okt 2009 o 21:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Thomas to zvládl i mě se líbil :wink: .........Benovi nesedla písnička ale jinak je to krásný temperamentní kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s přijemným hlasem.
Jsem zvědavá na Chodúra :slight_smile:
inak on neni Anglán pozor! Rodičov má Slovákov, emigrovali do Holandska, tam žili, v Londýne je len kvôli práci
Ach jo dneska mě teda Ben zklamal :zipper_mouth: ale nechci, aby vypadl, myslím, že by mohl ještě jednou něco ukázat, minule se mi hodně líbil. zajímal by mě v nějaké české písničce.
Dneska zas úžasnej ten malej...zas nevím jak se jmenuje a Šmajda taky super :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně se ben taky líbí, vzhledově teda hodně a je mi sympatickej... :slight_smile: :sunglasses:
9. okt 2009 o 21:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně Thomas přijde hlasově strašně obyčejnej :zipper_mouth:
9. okt 2009 o 21:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez bena mozem :slight_smile: tak nevola sa chodur, no vobec mi to neva :slight_smile:
9. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten chodur spieva uuuzasne, sice vyzorovo mi neni bohvie ako sympaticky ale hlas ma dobryyy :wink: :wink: :wink: :wink:
9. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok