• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
aurecon, ani mne sa Leona nepáči.. v Superstar vlastne ide o nahratie CD, no a to Leonino by si kúpila len istá komunita ľudí.. metalisti a podobné extrémne typy.. nehovorím, že nemá hlas, má ho až príliš silný a divoký, ale
ako Superstar si ju tiež neviem predstaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leoš dnes povídal že dnes vypadnou 4, za týden zase 4, a ve finálových kolech dvakrát po dvou, a pak už jen po jednom

já moc nemusím adriana a Paulínu, ta je taková studena bez jiskry, a René Bošeľa mi připomína Karla Zicha, tako pusinka malá našpulená.
12. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellise
presne, ako Zich ta pusinecka :grinning:
12. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože ale to natahujuuuu....................... :angry:
12. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm prima.. inteligence se tady asi nenosí.... chápu, že Ahmad není typ pro masy lidí, ale v tomhle kole rozhodně vypadnout neměl :((( Leo a Ben měli jít před ním
12. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vypadl ahmad.. jako já vím, že nic moc.. ale je mi milejší na něj koukat než na toho fotbalistu machalu, jak jsem teď zjistila, že se jmenuje :sweat_smile: ten nezpívá hezky a ani se u toho neusměje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urbi, Leo Machala měl jít jako první
12. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já slyšela Lea zpívat až dnes, byl to děs, urbi ty si to vystihla, Ahmed není pro masy,
12. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahmad byl příjemnej, klidně bych se na něj vydržela dívat pár kol.. ale na machalu ani néé :grinning:
12. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to divný, když se člověk podívá na mého manžela, ale Ahmad se mi líbil - měl něco v sobě, co se mi líbí :dizzy_face: a příjemný bonus byl zpěv
12. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to snad nemyslia vazne!!!! normalne zacinam verit tomu, ze Lacko je tam nasadeny a umelo drzany ako koluju famy po nete :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to snad nie je pravda,to kazdy musi uznat ze to bolo nespravodlive...ale jasne puberta podrzala Lacka
12. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bosela bol skvely, uzasny hlas. je ho skoda..tak teraz bude slovensku cest zachranovat akurat tak Smajda, ostatni stoja za velke....
12. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejbypd - tak to bolo masaker nespravodlive... René bol fakt dobrý
12. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciatko mas pravdu :pensive:
12. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lacko jako moderátor má asi fanoušků dost, ale už je na čase s tím skoncovat. Stejně jako s Machalou. Myslím, že i u holek to bude nespravedlivý:frowning2:
12. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj aj mne sa zda
12. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejbypd máš pravdu uplný suhlas s tebou Rene bol ovela lepší :pensive: ach jaj nie je to velmi spravodlivé
12. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze isiel Rene, to je fakt sila :frowning2:
12. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem nečekala, že vypadne ten hobit ..už jsem zas zapomněla, jak se jmenuje.. :confused: ..jo už vím - bošela :wink: Vždyť zpíval dobře! A ten, co vypadl, ten Lacko.. tak to je jeden z těch, co jsem si vůbec nezapamatovala a viděla ho až teď.. ten by měl asi vypadnout spíš ne?!
12. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdopadne :unamused:
12. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som zvedava na dievcata - ja by som sfleku poslala domov Adrianu - nemusim ju
12. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rené bošela tam měl zůstat :unamused: ani mě nenapadlo ,že by mohl vypadnout..

tak jestli konvičková by vyhrála a hodlala by zpívat takové trapné písně, jako byla tato teď v té ukázce (že prý se jí líbí), tak to ať si strčí někam.. to já tedy poslouchat nechci.. :wink: :grinning:
12. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teda počítala stím že pujde Bošela....bohužel se mu to nepovedlo ale bála jsem se i o Bena :wink:
A u holek moc nevím ale co vím že se mi nelíbila Paulína
12. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ať si od příště povypadávaj jak chtěj (ty horší samozřejmě :grinning: ), ale ať vyletí ta afektovaná namachrovaná aneta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já teď hejmu taky nepochopila a možná se nepochopil ani on sám :sweat_smile:
12. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odpadnem!!!! Paulina postupila :angry:
12. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta paulína mohla klidně vypadnout, protože je opravdu pokaždé taková milá, ale nudná
12. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky bych domů poslala Paulinu
12. okt 2009 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je večer plný překvapení
12. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok