• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
Mě se náhodou Lacko líbí. Rozhodně tam jsou horší. Třeba slaďáček Denis - Lunetici hadr.
12. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lackooooooo von :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lacko mal ísť - sme sa zhodli s manželom :grinning:
12. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lacko má silnou podporu, to víte, těch tu je :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mala som Bošelovi poslat hlas a nie teraz nariekať , že vypadol :frowning2:
Jo,Hejma je vědma :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se těším na sobotu,ale myslím,že Machala ani Lacko nepřekvapí :rolling_eyes: a z holek uvidíme,ale Paulína mě taky neba a z Češek tipuju Anetu nebo Leonu :confused:
Babulo, tak tak :unamused:

Leona je svá, zpívá hezky, ale Superstar si takhle nepředstavuji...jak tu někdo psal, zpívala by stejně to svoje a to nemusím...ale je dobře, že tam je a že tam snad ještě nějakou dobu bude :wink: Má to říz.
12. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa náhodou Aneta páči :confused: mám rada vysoké baby :wink:
12. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aneta je hezká,mě se vzhledově taky líbí,ale má nezdravý sebevědomí a to jí hodně škodí :rolling_eyes:

Pirlenka: :grinning: :grinning: :grinning: ale on jich má míň,pže to do 7 let netušil :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cernovlasko, takže příště už by mu to stačil nemuselo, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aneta je takový modelkovský typ, hezká je, ale mně nesedí.
12. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pirlenko,jj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Machala má asi hodně kámošů a bohatých,když je tam furt :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leo se určitě hodně líbí holkám, stejně tak Ben, to je jediný důvod, proč ještě nevypadli a proč asi ani hned tak nevypadnou :sweat_smile:
12. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale zas musíte uznať, že keď chce niekto byť súčasťou showbiznisu, tak musí mať sebavedomie.. a hrošiu kožu..
inak by ho veľké ryby zožrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to zas Aneta má..
12. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
claudee, ale ona není zdravě sebevědomá. Ona je afektovaná, až arogantní. A její sebevědomí je spíš sebestřednost. Má oráchlé vystupování. Moc si věří a na to doufám doletí, protože mně a mnohým jiným je tím silně nesympatická. Nechtěla bych jí vídat v tv ani poslouchat v rádiu. Zarazilo mě už v divadle, jak potápěla Petra Ševčíka (co neviděl na čtecí zařízení), jaký u toho dělala ksichty, jak byla naštvaná, jak dávala najevo, že je nemožnej a jak jí to kazí. A nezměnila se, chová se furt stejně trapně. Ta tam nemá co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle mýho :grinning:

já si spletla lacka s někým jiným :grinning: lacko je ten vietnamec.. no zpívat neumí, ale spíš mi nesedne ten v hnědým triku, co nevím, jak se jmenuje, ale působí jak lunetic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Claudee: to máš velkou pravdu,ale tyhle lidičky jsou pro ostatní zpěváky "rychlokvašky" a taky je tak berou a tady záleží na tom,jak se líbí nám,normálním smrtelníkům,kteří Superstar sledují z gauče :grinning: a moc lidí takovýhle vystupování nebere,spíš naopak,lidi mají rádi skromnost a milou tvářičku a to Anetě chybí :wink:

Jabber:mě se Ben zrovna moc líbí a má krásnej hlas,asi je to tím,že mám ráda Lighthouse Family a on zpívá hodně podobně,ale na vyhrání Superstar nemá :wink:
12. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je relatívné, čo je ešte zdravé sebavedomie, a čo už nie.. o tom sa ťažko baviť..
12. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale zas moja favoritka určo nie je Aneta :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby to nevyznelo tak, že ju silno obhajujem..
12. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravě sebevědomí ať oni klidně jsou, to je v pořádku, ale musí u toho být pohodoví, přátelští, sympatičtí, skromní a sebekritičtí nebo tak musí aspoň vystupovat. A ani jedno Aneta neumí.
12. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo, jo, s tým yanna súhlasím
12. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Yanna: myslíš Denise Lacha :grinning: on je sladkej,zpívá krásně,ale je to takovej jednostranej šampóňák,chtěla bych od něj slyšet nějakej odvaz a ne pořád oplodňováky :wink: a s tou Anetou s tebou na 100% souhlasím,pže v tom divadle bych jí dala facku :angry: minimálně :rolling_eyes:
12. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cernovlaska - no však jo, je to subjektivní :slight_smile:
12. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
claudee, já už od toho divadla jí vidět nemusím :grinning: ale zatím jí furt vidím :grinning:
cernovlásko oplodňováky :grinning: :grinning: :grinning: je to šampónek
12. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne príde denis ako malé decko.. čo ja viem, nenadchol ma.. zatial predviedol len sladunké limonádky, a to mňa až tak neberie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jabber: :wink:

Yanna:neboj,dlouho jí tam neuvidíš :grinning:
12. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yanna - škoda, že se neposílají hlasy spíš těm, který mají vypadnout, to by to bylo tak nějak všechno snazší :grinning:
12. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jabber, dobrý nápad :grinning: mohli by raz tie pravidla aj otočiť :slight_smile:
12. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
claudee - akorát by na těch smskách ale asi míň vydělali :grinning:
12. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v tom divadle ta porota ještě ke všemu řekla, že ať je rád, že ho aneta tak podržela a jak jí to chuděrce kazil. Spíš to kazila ona těma ksichtama, než on sám sobě tím trapčením (a ty dioptrie má a nechtěl prásknout, že jim tam pouštěj titulky). Při tom vyřazování zahráli dramatickou hudbu, udělali z něj někoho strašně nemožného, kdo svým chováním nemá na to být mezi těmi vybranými, ale hlavně že je tam Machala a spol. :sunglasses: Ten na to tím zaraženým chováním asi má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A labilní bendig taky. A namyšlená protivná lidem nesympatická Aneta na to tímhle chováním má taky spíš než on? Fakt byla na facku :unamused: A on se jí chudák ještě prý 5x omluvil a stejně byla naštvaná.. Jinak myslím, že je to pohodovej kluk, co trochu zatrapčil. Ale z nich dvou měla letět ona a ne on. On tam teď docela chybí, řekla bych :wink:
12. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to už nie je moja starosť :grinning:
12. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jabber, to mě dneska taky napadlo, to bych si jednu sms poslala i já :grinning:
cernovlásko, tak to bych měla pocit, že vypadl, kdo vypadnout měl :wink: jenže obávám se, že se tam bude držet jak klíště. Mimochodem nevím, komu se líbí tak, že jí pošle hlas :confused: :sweat_smile:
12. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok