• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
jo, holé cicky bylo dobré :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanna - no jen nech na hlavě, klidně to vyhrát může :sweat_smile: :grinning: bohužel
14. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě se objeví pár fotek s holýma cicikama a pubertální hoši ji tam udrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, néé, to nééé jako :grinning: to nejde a není to možný. Ten její projev snad odradí skoro všechny :sweat_smile: (takže netuším, kdo jí posílá hlasy, co je to za lidi, že jim ten afekt nevadí nebo ho nevnímaj :confused: :sweat_smile: ) Tak dobrá zas není a ani nemá takový cicky jako Darinka, takže má smůlu :grinning:
14. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, ta kdyby si to tu přečetla, tak by šla do kolen.. :grinning:
14. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šmarja, tu s vámi řeším nějaký ciciky a dcera se zatím zmocnila mýho kuličkovýho pudru, vysypala ho a ještě x kuliček rozšlapala :sweat_smile: já se picnu :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nechci nahatou Anetu. Když už, tak nahatýho šmajdu! :grinning:
A stříhát néééé! :confounded: Jen mu sebrat tužidlo a fén - pak to bude pro mě o.k.
Jo a ten Leo měl prý jako dítě hodně těžkou boreliozu -byl furt po špitálech a zůstal mu částečně ochrnutý obličej. Jde to poznat hlavně jak mluví - zadrhává. Ale na zpěvu to poznat není. U něj si myslím, že má malé sebevědomí a hodně u něj bude dělat tréma.. Jako zpěv teda slabý - ale rozhodně radši ať tam ještě pobude on než ta pipina Aneta! A jako šmajdíček aspoň do finále když už ne na 1. místo :wink:
14. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciciky :grinning: :grinning: To má koza né? :grinning: :wink:
14. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber.. :sweat_smile: možná lepší než syn včera v krámě, mající zuřivý amok (to dělá tak 2 týdny), je mu stejně jako tvé Adélce
14. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...nejvíc se mi líbí Martin a Monika, jsem ráda, že vypadla Adriana, Bošela měl ještě zůstat a vyřadila bych Thomase a z holek Anetu a Paulínu, překvapila Dominika :wink:
14. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevíte jak to bude dál s vyřazováním? Teď vyhodí ještě 4 a pak už bude finále a tam už budou vyhazovat vždy jen jednoho bez ohledu na to jestli je čech, slovák, holka nebo kluk?
14. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iris to zrhnula dokonale, tak si to myslím aj ja :wink:

no a oznamujem teda, že svetlo sveta uzrelai ďalšia fotka škandalóznej Anety Galisovej :grinning: tam má už prsia celkom odhalené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaspi nahatýho šmajdu určitě radši než anetu :wink: ale nevím nevím.. vidím ty jeho vlasy snad všude :grinning: jinak sebevědomí leo nemá a místo toho má trému + nezpívá dobře... S vyřazováním netuším.. :confused:

ahoj iris :slight_smile: tady je taková pohodová psychologická diskuze o cecíkách :grinning:
14. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee :wink:

Paulína je nudná, Aneta je takovej typ co Agáta Hanychová a tu upřímně nesnáším
:grinning:
14. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaspina - no šak jóó :grinning: koza Róza :slight_smile:

yanna - taky dobrý, my si amoky užíváme naštěstí spíš doma, venku celkem dobrý :grinning:
14. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iris, výtečné shrnutí a charakteristika :wink: jen bych ponechala radši thomase než denise alias šampónka (slovák v hnědým triku) :grinning:
14. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nééé, radši Denise než Thomase :sunglasses: na Denise se dá aspoň koukat :slight_smile:
14. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanna, oni stejně vypadnou oba, ale Thomas mi nějak vadí víc :slight_smile:
14. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, v krámě má lákadla v podobě zmrzlin, točících koníků a autíček :angry: neví, kam dřív.. :unamused: pak tohle dělá. A hlavně dělá to ty 2 týdny, co má potíže s rozhodováním, jestli to či ono, protože se dostane do stavu, kdy se rozeřve u každé volby, kterou si usmyslí, že chce a to by pak přeřval i chodúra.. :grinning: Chodúr by se pak radši plížil kanálama jako já včera :sweat_smile:
ja Thomasa nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a si myslím, že Denis má väčší rozsah a krajší hlas a može ešte prekvapiť.. Pussykiller spieva stále rovnako.. :rolling_eyes: nudne :rolling_eyes:
vám se nelíbí thomasovy zoubky a ústa lucky bílé? :confused:
iris, jo vypadnou oba.. já bych zas dřív vykopla anetu než adrianu, ale ta už vypadla.. :grinning:
14. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte holky pravdu, že denis zpívá líp. Ale já si ho vůbec nepamatuju hlavně :grinning: Byl tak nevýrazný, resp. pamatuju si ty výrazné a zbytek se mi motá. Snad se v příštím kole odsladí.. :grinning:
14. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, Aneta vypadne, lidi ji budou mít plné zuby, ne kvůli zpěvu, ale kvůli chování :wink:
14. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, nevýrazný bol, to je pravda.. ale vadí mi menej, ako Pussykiller. mal sa prihlásiť do holandskej alebo anglickej Superstar, či kde to vlastne žije :stuck_out_tongue_closed_eyes: si neviem celkom predstaviť, ako bude ľubozvučnou slovenčinou nôtiť naše pesničky :grinning:
14. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně tam vadí aneta
pak je skupinka slabých a u těch mi je jedno, v jakém vypadnou pořadí :grinning: od začátku mi nesedne Leo, i když teď vím, že zčásti za to nemůže.. pak je ještě skupinka sladkých trdýlek a ty taky nemusím bez ohledu na to, jak umějí zpívat (např. písnička konvičkové a případně i toho denise v minulém kole :confounded: )
14. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanna :grinning: nejhorší jsou ty lákadla, co dávají v krámě schválně ke kase na úroveň dětských očí

ne nelíbí se mi jeho ústa ani zoubky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nelíbí se mi vlastně vůbec a nejhorší je, když při hodnocení poroty dělá to svoje WOW! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a pak je ještě skupinka slabých a nudných (takových lalaláků) a tam patří určitě paulínka..
14. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow... :grinning: :grinning: :grinning:

jabber.. jo u kas. to jo.. především lentilky :angry: jako včera nám s manželem dal takový kapky, že jsme byli po příjezdu domů úplně hotový :sweat_smile: a přitom jsem si celý 2 roky libovala, jaké mám (i oproti jiným) hodné dítě, co se nevzteká. Jeho postavit na pódium té superstar, tak je tam přeřve všechny.. :unamused: wow :sweat_smile:
14. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš Tom by je přeřval s přehledem :grinning:
A váš názor na Bendiga?
14. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si včera v noci pozerela záznamy, lebo som ich cez víkend nevidela, tak som teda bola prekvapená, ako sa to tam vyvíja.
Prekvapil ma tiež Denis a Šmajda !!!!!!! No až tak, že si ich pozriem dens znovu. :dizzy_face:Puberta... :dizzy_face:
Pussykiller spieval dobre teraz, ja osobne - čo ja viem, raz mi je sympatický raz nie...A inak ma napadlo to isté, ako potoom hovorila porota, že by mohol byť namyslenejší za svoj výzor. Zdá sa byť taký správňak...
NO som zvedavá, ako to dopadne.
Vypadnúť mala skôr Pavlína, podľ mňa je nevýrazná.
No a Chodúr, Leona, Monika sa mi klasicky páčili najviac z Čechov.
14. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok