Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
14. okt 2009

aurecon - jo? Tak asi nějak čerstvě, protože když to začalo, tak psali, že jí 15 ještě není 😅

Jandová má krásný oči, to je fakt, taky si to vždycky říkám 🙂

miskachrumka
14. okt 2009

no podla mna je krajsia ako dara,
dara je nejaka stara teda sapon vypada zospatnela riadne 😀

arleta
14. okt 2009

Kto by sa zrejme stal superstar po 2.semifinálovom kole...podľa hlasujúcich na stránkach superstar...
Lucia Láncošová
3%
Adriane Craft
3%
Leona Šenková
7%
Paulína Ištváncová
2%
Monika Bagárová
35%
Karolína Majerníková
3%
Markéta Konvičková
16%
Dominika Stará
23%
Aneta Galisová
5%
Nikoleta Balogová
4

arleta
14. okt 2009

no teda otázka bola - kto sa vám najviac páčil v 2. kole alebo tak nejako...

Mne sa Dara páči, ako je upravená, má 35-36?

arleta
14. okt 2009

Akurát som si pustila tú Anetu, no hlas nič moc...podľa mňa nabudúce vypdne ona. Aj podľa tých reakcií tu...
No píšem si tu sama so sebou, tak idem... 😀 😀 😀

arleta
14. okt 2009

Ale ešte ma napadlo, LUSSY, decká komu fancdia v škole? Nech mám prehľad, kto má šance, lebo predpokladám, že najviac SMS posielajú práve tie vekové kategórie...

jaspina
15. okt 2009

Dobré ránko,
Yanna - nevyhazuj mi šmajdíška šmudlíška joooo?! 😠 😀 😉
A Chodůr ať se chová ještě víc arogantně a namachrovaně -aspoň dřív vyletí..
Jinak jak jste tady včera psaly, že ony se straní od Thomase, tak jsem večer mrkla na videa a všude, kde byli společně - pořád nějaké pařby na pokojích nebo se dívali na fotbal..i ze zákulisí.. Tak Thomas tam byl - myslím, že jediný co tam všude chyběl byl právě šmajda. S ním natáčeli reportáž zvlášť u něj na pokoji. Je tam sám -asi byl s tím blonďákem co vypadl jako první. Spolu si asi rozumněli.. Nebo to je jen náhoda..

miskachrumka
15. okt 2009

baby ste bohove 😀

duska1122
15. okt 2009

aj mne sa zda ze dara akosi ostarla ked ju ukazu zblizka, a jandovej oci su neprehliadnutelne, hlavne ked ich ma oramovane ciernou ceruskou 100%

yanna.o
15. okt 2009

jaspi, já ti ho ale nevyhazuju 😅 kde, kam..? 😀 jen jsem řekla, že chodúr by to moh někam dotáhnout, ale s tím machrováním by si to měl rozmyslet 😖

yanna.o
15. okt 2009

cladee, dobrá citace darinky 😀 😀

yanna.o
15. okt 2009

arlet, díky za pořadí! jen anetka má možná nějak hodně % ale to je úplně fuk 😀
a co kluci... ty mají taky nějaké pořadí? 😕

arleta
15. okt 2009

Yanna, nenašla som poradie pre chlapcov. Skúsim ešte popátrať... 😉
Tiež by som bola menej prísna a do finále posunula aj Šmudlíka, aby tam Chodúr nespieval sám... 😀 😀 😀 😀. No a možno aj Denisa, no... 😉

No sranda je tu... 😀 😀 😀

arleta
15. okt 2009

AAA, našla som to!!!

Kdo se vám nejvíc líbil v druhém semifinálovém kole?
AHMAD HEDAR
3%
DENIS LACHO
8%
LEO MACHALA
4%
MIROSLAV ŠMAJDA
21%
JAN BENDIG
13%
RENÉ BOŠEĽA
5%
BEN CRISTOVAO
6%
THOMAS PUSKAILER
4%
MAREK LACKO
8%
MARTIN CHODÚR
27%

To Jasmína... no fíha, Šmajdík má šance!!!!! A dosť veľké !!! Nech to nepokazí nabudúce a ani potom!!! Dnes už budem mať krásny deň... 😀 😀 😀
A Denis iba toľko málo????

kristi
15. okt 2009

Smajda super, to jsem necekala

arleta
15. okt 2009

No presne, aj aj som milo prekvapená!!!

Šmánkote, Jaspina, sorry, že som ťa premenovala na Jasmínu... 😝. To som bola vo vytržení z toho Šmudlíka. Len nech sa nepokazí a nezačne byť nafúkaný aj on!!!

silvia123
15. okt 2009

Nemám slov... a ešte aj zadarmo to nafotila 😀

http://www.cas.sk/galeria/149438/?foto=1

ciatko
15. okt 2009

tie percenta su zaujimave, ale ktovie, ako ludia hlasovali, nie kazdy, kto odklikol meno v ankete aj realne poslal sms...

martimarti
15. okt 2009

Silvia, dobrý 😀 😀 Kdyby si alespoň nechala zaplatit 😀 😀 , káča namyšlená 😀

silvia123
15. okt 2009

Veď práve -zadarmo 😀 😀 😀 😅 Takto sa podcení len blbec! Viem si živo predstaviť čo dostala za nahé akty taká Verešová alebo Sklenaříková (no samozrejme táto im nesiaha an po kolená), ale veď je mladá, mohla počkať kým niečo dokáže a potom sa "predať" keď po inom netúžila a to ešte aj vkusne a nie v nejakom gýčovom kalendári.

arleta
15. okt 2009

No pekné, tá Aneta, ani mne sa to nezdá vhodné a myslím si o takých babách svoje...

Ciatko, to je jasné, že tie percentá sú orientačné, lebo niekto posiela xy SMS a tam možno mohol len raz dať hlas...atď...atď....

jalao
15. okt 2009

ahojte, pridam sa aj ja.... 😉 😉 😉 Mne sa zacal ten Smajda pacit viac a viac, fakt...Este trosilinku podstrihnut a bude to super! Chodur je tiez ina kava...ale ten je z mojho pohladu vyrazny uz od divadla..Toho Gotta dal uzasne...
Z dievcat ma sokovala naposledy ta Dominika Stara, Aneta ma sklamala, spociatku som jej fandila... 🙄 🙄

yanna.o
15. okt 2009

arlet, super, díky! 😀
tak vida.. šmajdík konkuruje chodúrovi.. 😀 a za nima pak Bendig.. tak to jo.. s tím souhlasím 😀

silvi.. krasotinka, má hezký tělo 😀 škoda je, že vyšly ty fotky na veřejnost, teď si bude myslet, že to projela kvůi tomu a ne kvůli afektu, aroganci.. že je lidem zkrátka nesympatická.. mohla se z ní bývala stát skromná dívka 😅 a pokud jde o ty fotky, tak si neumím představit, že někam jdu, svlíknu se a někdo mě začne fotit 😅 Na to fakt nemám 😀

silvia123
15. okt 2009

V jej veku má väčšina dievčat pekné telo a vyzerajú dobre, stačí sa pozrieť na ostatné dievčatá zo superstar, ale tie majú rozum a neotrčajú sa, to je fakt pekný príklad pre ostatné školopovinné decká... a nesympatická mi bola už v divadle.

jaspina
15. okt 2009

Jé mě se to o tom šmajdíkovi šmudlíkovi tak hezky dočítá.. 😵
Dnes jsem narazila tuším na superstar.info , rozhovor s těma čtyřma co vypadli jako první a oni tam měli typovat, kdo vypadne a taky říkali komu fandí. A jako kdosi řekl, že chodúr zpívá dobře, ale všichni se zhodli na tom, že by chtěli, aby vyhrál Šmajdík. A ti to určitě berou hlavně podle sympatií... Takže on bude určitě bobek milý 😵 😉 😀

ciatko
15. okt 2009

jaspi, ty si jasna😀😀
budes posielat hlasy?😉

jaspina
15. okt 2009

ciatko - já posílám vždycky symbolicky 1sms. Jako na víc bych se vykašlala - zas tolik ho nežeru 😀 Nebo jo, ale stejně bych pak z toho nic neměla 😀

ciatko
15. okt 2009

ja tiez symbolicky jednu🙂

yanna.o
15. okt 2009

já symbolicky nic.. 😅

yanna.o
15. okt 2009

pouze se s dovolením vyjádřím zde 😀