Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

power700
17. okt 2009

smičce 😉

yvetta
17. okt 2009

no ide Machala ten mal vypadnut uz tiez 😒

titkovamiriam
17. okt 2009

a bude spiavat mojho milacika 😠 😠 no hruuuza uz zacal ,toto mal spaivat chodur 🙂

miroslava89
17. okt 2009

ja mam machalu velmi rada pride mi ako take zlate babatko niekedy😅..len nech sa neopovazi pokazit moju oblubenu pesnicku 🤐

alenka83
17. okt 2009

no, tak to je hrůza, jestli se tohle někomu líbí (myslím v jeho podání), tak je to úchylný!!!!!

anarida
17. okt 2009

😝 😔

power700
17. okt 2009

No, děs!!! 😝

petruna
17. okt 2009

Chodůr je nejlepší, koukám na to hlavně kvůli němu a pak kvůl té 15 tileté Monice

tenhle je kritickej, stejně jako ten "číňan" (nevim jak se jmenuje)
to jsou zpěváci, který musim přepnout, jak mi je za ně trapně

yvetta
17. okt 2009

alenka len na SR a CR je plno hluchych ludi 😀 bohuzial si myslim, ze hluche nastky ho nechaju prejst do finale 🙄

alenka83
17. okt 2009

Petruna, naprosto souhlasím, taky jsou to mý 2 favoriti, ostatní jsou hodně hodně za nima.

lamada181
17. okt 2009

mracik je tam clovek z mt

alenka83
17. okt 2009

yvetta 😲 jako že já tomu absolutně nerozumím a správné tóny mi nic neříkají, ale tohle jsem rozeznala i já, jakožto hluchá, proboha, snad jsou lidi soudný. Vždyť není ani hezký, roztomilý nebo co ty náctky by mohlo brát 😅

miroslava89
17. okt 2009

po takomto "uzasnom" vykone by som machalu do finale nepustila ani ja..pritom sa mi zdalo ze nieco hlboko v nom je...

myslim si ze dnes vyleti machala a ten japanak ci co to je 😅

urbi
17. okt 2009

uaaaaa, tohle se nedalo, musela jsem přepnout
Suki, v úvodní písni byl hodně zajímavej, to je pravda, jen škoda, že zpíval jinou písničku 🙂))))))))) jako mě baví jako člověk, ale zpěv jistí ty špunty 😀

titkovamiriam
17. okt 2009

ja neznasam tohto usmievaveho suslaveho....bleeee-bleee-dufam ze nadrzany vypadne 😝 😝

yvetta
17. okt 2009

alenka boze to som nemyslela na teba 😀 , ale podla mna ludia nie su sudni pozri si hviezdnu rotu a niektorych ktori spievali hrozne a sli do superstar - proste ani tato sutaz nie je spravodliva 😅

emilyz
17. okt 2009

kto tomu machalovi tak zmasakroval sebavedomie? Niekde sa o tom pisalo. Je mi ho luto ☹ spieva falosne, to je jasne, ale jeho osobnost je hrozne nesebavedoma

miroslava89
17. okt 2009

to nie je ani tak o speve ale o tom ako su sympaticky..aa vedia sa "predat"..

urbi
17. okt 2009

podle Thomase asi dělají v Británii Kena od Barbie, podoba je neskutečná.... z nostalgie k tomu, že já žádného neměla a sestřenka jednoho krásného, mi Thomas nevadí a i aspoň čistě zpívá 😉

urbi
17. okt 2009

no tak u toho čistě mělo být slovo někdy..

alenka83
17. okt 2009

yvetta, já to pochopila, jen jsem tím chtěla říct, že jsem taky hluchoň, ale tohle bylo už i na mě moc 😀 Je fakt, že někteři lidi mají asi hodně sebevědomí, co by mohli např tomuto mladíkovi dát.

yvetta
17. okt 2009

ale aj tak zo SR chalanov by mal vypadnut podla mna ten Lacko ten proste cela piesen mimo a z CR ten Machala a niet co dodat, ale este som nepocula Bena ci ho prekona, alebo nie 😅 😅

urbi
17. okt 2009

Suki, Beník je nějak rozklepaný, že ty málo držíš palce??

suki
17. okt 2009

Já držím palce Beníkovi 😀 😀 Podle mě on je rozklepanej pokaždé 😀 😲
Jinak Machala...co na to říct 😅
Thomas neustále stejnej, nic novýho, připadne mi, že zpívá pokaždé stejnou písničku 😝

suki
17. okt 2009

Leo je určitě hodnej kluk, ale zpívat teda neumí, ani nechápu, že ho vybrali, to měli radši vzít toho brejlatýho-Ševčíka 😲

suki
17. okt 2009

No a teď už se jdu soustředit na Bena 😀 Abych si ho jetšě užila, než vypadne 🤐

abbi
17. okt 2009

no ja sa tesim na Denisa 😉 😉

anarida
17. okt 2009

Veľmi sa mi páčil Denisko 😵

abbi
17. okt 2009

YES DENIS ..... bol SUPER

abbi
17. okt 2009

Denisko je moja rodina 😵 😵 😵 😵 som na neho velmi hrda...