• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
tak Dominika a Leona byly dnes nej
18. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vím Lacko, ten vietnamec- u mě superstar Chodur, nádhernej hlas, ale podání hodný superstar z kluku má i Bendig, na to, že je mu 15, má užasnej projev, tak nějak to z něj vyzařuje, Leona užasná, Dominika taky, Monika taky, takže fakt nevím :angry:
18. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Dominika byla naprosto úúúžasná :dizzy_face: :dizzy_face:
Aneta se mi taky líbila. Jako z češek absolutně nevíím koho ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2009 o 22:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to škoda, že takovej Leo, Ben a další kluci tam zabírají místo holkám, který by si postup do finále už v tuhle chvíli zasloužily všechny :sweat_smile:
18. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leona má krásný oči :slight_smile:
U Češek fakt jen na yákladě sympatií - takže prosím Aneta ven.
jabber : přesně tak !!!
18. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím, jabber, je to škoda, že sa nevyradia podla oného kluca. A Lacko tiež von!!! Slabý odvar dievčat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje bolístka: y a z :sweat_smile:
no podla mna z cesiek to bude tipos bingo :wink: zo sloveniek by som vyhodila bud Paulinu, alebo Nikoletu, ked to tak celkovo hodnotim aj z minulych kol :slight_smile:
Ahoj,
z kluků bych vyřadila Marka a Thomase, ale Čecha nevím..
holky nevím vůbec..
18. okt 2009 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jabber tak to máš teda pravdu..teda ale Bena bych si nechala :grinning: Radši ven Leo a Marek a Thomas
18. okt 2009 o 22:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když to vezmu podle sympatií, tak dneska mi byla nesympatická Karolína :sweat_smile:
18. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně nejvíc dnes dotala karolína a Dominika. když zpívala karolína, tak jsem žehlila a neviděla obraz jen jsem slyšela začátek a byl zo zážitek

a jsem zatížena na francouzštinu
18. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně se nejvíc dneska líbila Dominika, potom leona, pak Monika, Aneta a Markéta tak nastejno. Ale Markétu mám raději, ale teda dneska jí to moc nesedlo :astonished:
18. okt 2009 o 22:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karolína je taká zvláštna, neviem, čo si mám o nej myslieť, ale spievala krásne. vyzerá tiež božsky, asi postúpi.
18. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě dost vadí ten vietnamec ...nemá to ale nic společného s národností :slight_smile:
je mi prostě děsně nesympatickej, takovej frajírek a zpěv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

machala se (na můj vkus) tváří nafoukaně, ale nejspíš to je jen jeho líbivym kichtíkem, asi je v pohodě, ale prostě tyhle hezouny nemusím..

U mě vede sympatií Chodůr a zpěvem Chodůr a Bednik (ale taky mi vadí, jak si šlape na jazyk, takovej druhej Sámer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nevím, ale bude se mezi češkama rozhodovat asi mezi Anetou a markétou, i když možná i Leona nemusí být všem sympatická, tak co já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2009 o 22:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a ještě víc než vietnamec (Lacko ? , moc je neznám jménem) mi vadí ten Thomas...ten je děsnéééééééééééj
18. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki - kdyby vypadl Ben, Leo, Marek a Thomas, tak by to byli právě 4 lidi, který mají vypadnout ještě než začne finále :grinning:
18. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruna, presne to isté si myslím aj ja, Lacko-Vietnamec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodúr je famózny.
18. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marketa by nemusela vypadnut bola by jej skoda to radsej Aneta :grinning:
suki: A nakonec ani Mnika ne. Holky jsou hrozně vyrovnané a kdo vypadne, to bude jen o štěstí a o náhodě.
podle sympatií bych vyhodila Anetu a ne jen kvuli ěm fotkám, ale pokud ji lidi chtěj, at jde dál, hlas má dobrej, ostatně jako všechny
ja by som dala vypadnut Istvancovu...uvidime zajtra...
petruna :grinning: , Thomas - vidno na nom, ako sa strašne snaží, ako moc chce byť vo finále, na všetko prikyvuje a pris peve otáča hlavu na jednu stranu, ani ja ho nemusím :angry: a zuby má ako kôň, fujky :grinning:
18. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber- 110procent spolu souhlasíme :grinning:
18. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ale takym 14tkam sa urcite paci takze nemame sancu, aby vypadol :grinning:
18. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majacska : taky tak...ta mě oslovila nejmíň..(sympatií)

z kluků at vypadne Lacko a Thomas a z holek Paulina a ta Nikoleta....akorát, ze si nepamatuju, kdo je slovenka a kdo ceska...to samy u kluku...jak zpivaji vetsinou anglicky a vetsinou se soustredim jen na pisnicky
18. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula : mame stejny vkus :wink: :grinning:
18. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok