Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
19. okt 2009

mně už není nesympatický nikdo.. a ani dneska už nebyl.. a ta nikoleta mi nevadí, zpívala těžkou písničku.

babula90
19. okt 2009

viete, čo ma udivuje? že majú 15- 16 rokov a ako dobre to zvládajú, spievať s pocitom, kolko milionov ludi sa na nich díva, klobúk dolu!!!! sú to osobnosti , ja by som sa z toho po..... nielen v 15tke, ale aj teraz!!! 😉
a nám sa tu lahko komentuje 😒

jabber
19. okt 2009

Tak myslím, že to dneska bylo spravedlivý 🙂 akorát jsem teda nečekala, že obrečím Lea, když jsem viděla jak ho to sebralo 😅 to by mě nikdy nenapadlo, že je takovej citlivej 😅 I když už včera jsem psala, že takovej drsňák, jak vypadá, zase nebude 😅 a dneska teda.....rozhodil tam úplně všechny a mě taky 😀

Moje další tipy na vyhazov - Paulína, Markéta, Thomas, Ben

Já si nemyslím, že je na škodu, že Hejma někomu sepsul tu angličtinu, vždyť si můžou vybrat českou/slovenskou píseň, nemusej za každou cenu zpívat anglicky, když to neumí 😝

silvia123
19. okt 2009

Jedna skupina: pošleme hlasy Paulíne, aby vypadla Nikoleta. Druhá skupina: pošleme hlasy Nikolete, aby vypadla Paulína a čierny peter zostal Karolíne 😒 Ja to vidím asi tak...

miskachrumka
19. okt 2009

babule na to to je! 😉 a oni vedeli do coho idu! 😉
ahojte tak mame po vieme kto vypadol tak vysli mi 2 tipy tak super nabuduce to už nebude take napinave! 😒

silvia123
19. okt 2009

Mne tiež vyšli tri tipy, nevyšla mi tá Karolína, Paulína mi nie je sympatická.

yanna.o
19. okt 2009

jako já tam jít v 15, tak jsem úplně mimo. Styděla bych se, marešovi a adéle bych maximálně podala ruku, jako objímat je to ani náhodou, protože jich bych se styděla taky a těch kamer.. abych krásně zpívala, ještě se u toho tvářila, abych ladila s písní a ještě dělala dobrý, skromný a zároveň sebevědomý dojem na diváky, tak to prostě ne. to bych nezvládla ani teď a v 15? ha ha ha.. už se vidím 😀

aurecon
19. okt 2009

Kolik jich vypadne příště?

labell
19. okt 2009

1

miskachrumka
19. okt 2009

ale tak tiez nebola naj ale ta paulina vypadne teraz tento vykend už teraz mala na male! 😝

jabber
19. okt 2009

Tipla bych si, že poslední čtyřka, co tam zbyde, bude Chodúr, Monika, Dominika a Šmajda - a víte co je nejhorší? Že 3 z nich vypadnou taky 😅 Takže jestli teď vypadla Karolína nebo Paulína je vlastně úplně jedno, vypadnou totiž všichni až na jednoho 😀

sse
19. okt 2009

Odkial má Paulína hlasy? Prečítajte si toto:

http://www.topky.sk/cl/100438/584555/Superstari...

majacska
19. okt 2009

vysli mi tri tipy, ale namiesto Pauliny by som chcela aby vypadla Bagarova, tusim sa tak volala, ktora spievala Michaela Jacksona...otrasne 😒

babula90
19. okt 2009

Miška, oni vedeli, do čoho idú, ale priznali, že netušili, že to bude až také ťažké na psychiku 😒
podať výborný spevácky výkon pred kamerami v priamom prenose, to nedokáže každý. Môj muž pozná trochu Haberu- bol u neho aj doma v štúdiu 😀 a vravel, že sa hanbil spievať pred inými a teraz hrá pána Dokonalého 😝 Ja tým deckám fandím a obdivujem ich.

babula90
19. okt 2009

Balogová spievala Jacksona 😉 , aj ja som myslela, že vypadne. nehodí sa na Superstar

claudee
19. okt 2009

majacska, to bolo Nikoleta Balogová.. kučeravé veľké háro, otrasné 😝 😀

majacska
19. okt 2009

claudee ozaj Balogova. babula suhlas, ani podla mna sa tam nehodi, retro styl 😒

miskachrumka
19. okt 2009

sse jej maminka a cela rodina dostali new telefony a cele vyplaty minuli na kredty a teraz sa predbiehaju kto skor alebo lepsie povedane kto viac hlasov jej posle ale vypadne cez vykend urcite!a aneta je vonku huuuuuuuuraaaaaaa sa dorabala ze je nieje do placu! 😝 😀 😉

lenkavano
19. okt 2009

see tak to je teda síla .aby se fakt pak nedostala ištvanka až navrchol.to by bylo na hlavu postavený.leovo vyřazení jsem taky obrečela nejhorší je když udělají záběr na porotu jak mají slzy v očích.hlavně Jandová.

claudee
19. okt 2009

jo, Jandová je nejak prehnane precitlivená 😀 že by mala stále pms... to asi nie 😀

claudee
19. okt 2009

ja si zase myslím, že v budúcom kole vypadne Puskailer.. a pravdupovediac by som sa aj potešila, nesedí mi.. 😝

majacska
19. okt 2009

verte mi porota dostane za tento projekt nemale peniaze, mozno aj to maju predpisane v zmluve, aby im tiekli slzy...

nikdy nezabudnem na program milionar, ktore bolo tiez len o peniazoch... 😠

jabber
19. okt 2009

lenka - ano, Jandová a přišlo mi, že i Hejmovi se trošku zalesklo, když ho viděl 😅 Že bude takhle brečet, to asi nečekal nikdo 😅 přestože ho porota jmenovala ve svých tipech pokaždý. On to prostě strašně moc chtěl dokázat i s tím svým hendikepem, možná nejvíc ze všech těch soutěžících, tak to vidím teď já 😅

majacska
19. okt 2009

napriek tomu, com pisala, mam rada aj Darinku, aj Pala, ostatnych nepoznam....

andy.a
19. okt 2009

Jandová má tie oči úžasné 😵 😵 😵 a vždy inak namaľované 😕 😅
....ale to som trocha odbočila 😉 😝 😀

bubadlo27
19. okt 2009

ja nebudem nikoho obhajovat, ale baby prosim vas, nekvakajte ked ju nepoznate a hlavne ich rodinu 😠
myslim P.I.
urcite ich mamina, inak vyborny clovek neposielala ani jednu sms, lebo s tym nesuhlasila, aby isla do superstar a nie to poslat celu vyplatu, ked ma uzivit 5 deti
ich rodina ma vela znamych a paulina vytazila halvne z toho, ze ju kazdy odsudzoval, tak jej chuderke posielali hlasy aj taki, ktori by jej v zivote nic neposlali
urcite sa nedostane daleko, su tam omnoho lepsie spevacky, ale vidite v kazdej serii je niekto, kto ani zdaleka na to nema a urdzi sa

sse
19. okt 2009

aj ja si myslím,že Puskailer vypadne najbližšie no dnes mi ten Hejmov výrok na jeho adresu trošku prekážal.

sasiki
19. okt 2009

A čo povedal Hejma na Puskailerovu adresu??? Nepozerala som to celé.....
Mala vypadnúť najskôr Paulína, potom tá, čo vypadla, ale v podstate som si ju nikdy nejako nazapamätala, takže možno to nie je také dôležité....

yanna.o
19. okt 2009

až někdo střihne tohle, tak mu pošlu hlas

https://www.youtube.com/watch?v=TptRIe7LrpE

bubadlo, já si ani nemyslím, že by bylo v silách několika lidí poslat taková kvanta hlasů, sledujou to 3 miliony lidí. Známe je z pár medailonků, těžko soudit. Mně byla nesympatická galisová, ale minule projevila emoce i skromnost. Opravdu nebo naoko, ale projevila. Před týdnem bych to do ní neřekla. Neznám jí 😉

sse
19. okt 2009

Povedal, že by ho nechal vypadnút, lebo sa mu o jeho úsmeve už aj sníva. Veď to nieje súťaž o úsmeve alebo zuboch. 😠