• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
je to pravda s tou vekovou hranicou. nasa prva superstar mala ovela starsich finalistov a malo to uplne inu uroven. myslim mentalnu. toto mi pride, ze su tam este deticky, psychicky a emocionalne nevyzrete. je to len moj nazor, ale vekova hranica 18 rokov je na mieste, aby sa pobavili nielen nastorcni... este k Benovi, spieva naozaj v jednej linii, taky raper. chodur spievat vie, protezovanie od poroty to podla mna nie je, v nasej druhej superstar sme mali Cmorika, ktory od zaciatku bol jasny vitaz a ostatni daleko za nim zaostavali, tiez to nebol ziadny krasavec, nieco na styl Chodura, takze my sme uz zvyknuti na tento typ spevakov :slight_smile: v tejto serii mu vsak slusne slape na krk Bendig (take zlate chlapca, ktory vzdy prekvapi), Lacho som zvedava, ked da nieco rezke, zatial spieval len sladaky, ale vyborne a Smajda je moj oblubenec este z castingov... dievcata bagarova, senkova, konvickova su skvele...
20. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No té Dominiky jsem si napřed vůbec nevšimla a po prvním kole jsem ji typovala na vyhazov, ale dobře se vyšvihla!
Oni budou vyhazovat po 2? Tak to bude docela foft... To se mi nelíbí - o to dřív přijde řada na šmudlíka :angry:
20. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No před Vnocemi už bude Velké finále, tak aby to stihli, tak dvě kola teď vyhodí po dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 09:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako s tím Chodúrem je pravda, že jsem si ještě nevšimla, že by se nějak bál o to, že vypadne :sweat_smile: Vždycky se tam všichni klepou a on sedí a je úplně v klidu, je si jistý sám sebou :sweat_smile: Aby se s tímhle přístupem ale nedivil, až ho lidi budou mít dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ jabber, to máš teda pravdu, včera jsem si toho taky všimla :unamused: No uvidíme, už se mi zdá taky, že je to u něj furt stejný, tak uvidíme, co předvede. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 09:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak právě proto já Chodura moc nemusím...je na něm vidět, že je prostě namistrovanej a strašně si věří...na mně celkově působí strašně nesympaticky :zipper_mouth: i když samozřejmě zpívá úžasně..mně se asi nejvíc líbí cikánek Jan Bendig :dizzy_face: a z holek Markéta Konvičková :slight_smile:
20. okt 2009 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki - viď? Vypadá, že je naprosto nad věcí...že ví, že on dneska určitě nevypadne, protože je nejlepší :sweat_smile: Možná, kdyby rozhodovala porota, tak jo, ale zřejmě zapomíná, že potřebuje hlavně sympatie diváků :grinning:
20. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych vyrazila, aby mu sklaplo :grinning: :wink:
20. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně se líbí Ben :grinning: :grinning: ale to je troškun jiná záležitost :grinning: :sunglasses:
Jinak (kromě Bena :grinning: :sunglasses: ) fandím Markétě, Dominice, Jankovi, Leoně...no a ještě by se tam asi někdo našel.
Chodúr zpívá krásně...ale měl by ještě něco vymyslet, nebo to lidi začne brzo nudit :astonished:
20. okt 2009 o 09:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..tam to mám dobrý, že věková skupina, která je v Superstar mě nebere..jako co se týče chlapů...takže tak :sweat_smile: jo..ale Pussykiller je děsnej, to je fakt Ken jak prase..z toho mám zimnici úplně :sweat_smile: :sweat_smile:
20. okt 2009 o 09:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki - jo, to je srdeční záležitost, viď? :dizzy_face: :grinning: :wink: Tak to je u mě Denis :dizzy_face:
20. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo, uvidíme, podle mě a je to vidět od začátku, tam nemá nikdo vůbec nic jistý... Výkony se zlepšují, jen Chodúr je furt to samý dokola...nic ve zlým :sunglasses: A pokud budou holky fuer lepší a lepší, hlavně některé a pokud bude Ben tak šikovnej, jak minule :grinning: tak se může Chodúr začít třepat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
20. okt 2009 o 09:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som za Bendiga a Marketu - zatial.
Všetko sa ukáža na kolách, kde budú spievať rozny štýl hudby.
papa
20. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber přesně tak :grinning: :dizzy_face: to je rozhodně srdeční záležitost :grinning: ...ale denisek je taky roztomilej :wink:
20. okt 2009 o 09:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem na to zvědavá, např. taková Dominika může klidně vyhrát...příjde mi, že je hodně všestranná a hodí se k ní téměř každý styl hudby, takže uvidíme :slight_smile:
20. okt 2009 o 09:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika je taky dobrá, ale bojím se, aby nehřešila na to, že je favoritka a neusnula na vavřínech. Minule jsem nebyla úplně nadšená, ale to bylo asi tou písničkou :sweat_smile:
20. okt 2009 o 09:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono bude záležet na tom, komu začnou svý hlasy posílat lidi, kterým jejich oři už vypadli :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já neposílám nic, zas až tak to nežeru :sweat_smile: :sweat_smile: dívám se na to jen kvůli Adéle :grinning: :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj uvidíme...bude to ještě zajímavý....podle mě teda zas není úplně jistý, že je Chodúr tak velkej favorit na vítěze... :zipper_mouth:
20. okt 2009 o 10:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si říkám, že když se někomu líbí nejvíc Chodúr, tak mu posílá hlasy od začátku :sweat_smile: těžko fanynky třeba takového Lea budou teď posílat hlasy Chodúrovi :sweat_smile:
20. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to spíš přesedlají na Bena, Denise nebo možná některou z holek :grinning:
20. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabbe, ty jsi analytik :grinning: ale asi máš pravdu :wink: Celkem mě tvoje teorie těší :sunglasses:
20. okt 2009 o 10:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já tam mám taky srdeční záležitost - blonďatou :grinning: Ale ani nemusí vyhrát - by pak moc zpychnul.. Ale ať je tam co nejdýl.. :dizzy_face:
20. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss - taky zatím nic neposílám, možná až půjde do tuhého, teď je tam těch dobrých moc :grinning: jó, to kdyby se posílalo tomu, kdo má vypadnout, tak to bych věděla :grinning:
20. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaberko, doufám, že ne Benovi :grinning: :grinning: :angry:
20. okt 2009 o 10:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki :grinning: :grinning: teď ještě aby to tak bylo :grinning:
20. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki - néé, neboj :wink: i když časem by asi došlo i na něj :grinning:
20. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jsem to věděla :grinning:
20. okt 2009 o 10:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki :grinning: časem dojde na každého :grinning: :wink:
20. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to je fakt..aji na Deniska?
20. okt 2009 o 10:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok