• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
ronie - ne, už to bude klasicky, odzpívají všichni v jeden den a pak se bude vypadávat už nezávisle na národnosti a pohlaví
23. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda, to jsem se naštvala. Oni neumí zpívat česky nebo slovensky? Většinou furt zpívají jen anglicky a už mi to leze krkem.
23. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Téma večera je holt můj idol a když to není čechoslovák, tak není :wink: Však taky někdy budou zpívat jen česko-slovensky.

A Ronie, už to dávají jen v neděli, všichni dohromady a v pondělí vypadne jeden bez dělení na národnost a pohlaví.
23. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aurecon - to jsem se taky trochu podivila, že tam není jediná česká nebo slovenská píseň, ale třeba to dostali příkazem, že má být anglicky - i když nevím, moc se mi to nezdá :sweat_smile:
23. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj babz, akej národnosti je Konvička, poľskej? tých rôznych národností a etník tam teda je... ale je to také zaujímavejšie, farebnejšie a zrejme to bol aj zámer...
23. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale taky mě to štve, mám ráda písničky v naší řeči a bylo jich tam zatím velmi málo...
23. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pir - jo ono je téma Můj idol, jo? Aha, tak to jsem nevěděla :grinning:
23. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jabber, tak tak, můj idol :wink: Proto jsem se divila, že si Chodúr nevybral Toma Jonese :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tý jo, tak to se fakt divím - Leona a Pink :sweat_smile:

pirlenka - no Elvis mu půjde :grinning:
23. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky, ale jsem moc zvědavá :wink: Hihi a Bendík má taky dobrej idol :grinning: :grinning: Proč ne, že jo :wink: Já mám třeba hodně ráda Lucku Vondráčkovou :sweat_smile: :sweat_smile: Takže umět zpívat, mít na to žaludek a dostat se až tak daleko, tak by třeba česká píseň v tomhle finále zazněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pir :grinning: :grinning: tak to já vůbec nevím, co by zaznělo, kdybych uměla zpívat já :grinning: :grinning: asi Elán :grinning:
23. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo, asi bych to ještě přehodnotila, třeba bych vystřihla Madonnu, Pink či R. Wiliamse :grinning: :grinning: :grinning: V mládí jsem milovala Pala, ale to bych si netroufla ani jako dobře zpívající :grinning:
23. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pir - to by náhodou bylo super :grinning: třeba Reklamu na ticho :grinning: Jé anebo duet s Chodúrem Zvonky štěstí :grinning: Teď mě napadlo - můžou oni si vůbec vybrat píseň někoho z poroty? :grinning:
23. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych zpívala Shakiru :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. okt 2009 o 15:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
třeba by uznal, že jsi to zazpívala líp než on sám :grinning: :sunglasses:
23. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Duet s Chodúrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a sakra na co budu čučet v sobotu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na miss :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem teda zvědavá, jak Beník zazpívá tu svou písničku, protože některý tóny jsou tam pěkně vysoký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 15:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ronie, nápodobně. Ještě, že jdou Bobule :grinning:
23. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co si to Markétka vybrala za písničku, moc se nelíbí :sweat_smile: taková odrhovačka :sweat_smile: s odpuštěním
23. okt 2009 o 16:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Thomas si vybral dobře, myslím, že to dá...je to přesně jeho styl, úplně ho vidím, jak to zpívá :astonished:
23. okt 2009 o 16:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jsem teda zvědavá, jak to dají :slight_smile:
23. okt 2009 o 16:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fákt oni dávaj miss :confused: dyť nikde nebylo vidno žádnou vychrtlinu na ukázku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: oni už to berou asi zgruntu ukázat jednou asi stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čt 1 není tak komerční, aby to bylo všude vyvěšený :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 16:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepaci to, ze znova vypadne jeden slovak a jeden cech, nemalo by to uz byt vo finale jedno, ci je slovak alebo cech?
23. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa to nepáči, ak je to takto.... :rolling_eyes:
23. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je fakt pitomé, že se to zase rozděluje :angry: A to tak bude pořád??? Pořád budou vypadávat dva, až nakonec zůstane jeden čech a jeden slovák?? :confused:
23. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem, len som rano pocula v telerane, ze tuto nedelu vypadne jeden cech a jeden slovak, dufam, ze to tak nebude stale :confused:
23. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha, nejak si zle počúvala, vypadáva sa už len podľa hlasov.
a fakt nikto neviete akej národnosti je konvička?
23. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok