Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

Co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉
jabber
23. okt 2009
ronie - ne, už to bude klasicky, odzpívají všichni v jeden den a pak se bude vypadávat už nezávisle na národnosti a pohlaví
aurecon
23. okt 2009
Teda, to jsem se naštvala. Oni neumí zpívat česky nebo slovensky? Většinou furt zpívají jen anglicky a už mi to leze krkem.
pirlenka
23. okt 2009
Téma večera je holt můj idol a když to není čechoslovák, tak není 😉 Však taky někdy budou zpívat jen česko-slovensky.

A Ronie, už to dávají jen v neděli, všichni dohromady a v pondělí vypadne jeden bez dělení na národnost a pohlaví.
jabber
23. okt 2009
aurecon - to jsem se taky trochu podivila, že tam není jediná česká nebo slovenská píseň, ale třeba to dostali příkazem, že má být anglicky - i když nevím, moc se mi to nezdá :-N
mracik
23. okt 2009
ozaj babz, akej národnosti je Konvička, poľskej? tých rôznych národností a etník tam teda je... ale je to také zaujímavejšie, farebnejšie a zrejme to bol aj zámer...
pirlenka
23. okt 2009
Ale taky mě to štve, mám ráda písničky v naší řeči a bylo jich tam zatím velmi málo...
jabber
23. okt 2009
pir - jo ono je téma Můj idol, jo? Aha, tak to jsem nevěděla 😃
pirlenka
23. okt 2009
Jabber, tak tak, můj idol 😉 Proto jsem se divila, že si Chodúr nevybral Toma Jonese 😃 😃 😃
jabber
23. okt 2009
Tý jo, tak to se fakt divím - Leona a Pink :-N

pirlenka - no Elvis mu půjde 😃
pirlenka
23. okt 2009
Já taky, ale jsem moc zvědavá 😉 Hihi a Bendík má taky dobrej idol 😃 😃 Proč ne, že jo 😉 Já mám třeba hodně ráda Lucku Vondráčkovou :-N :-N Takže umět zpívat, mít na to žaludek a dostat se až tak daleko, tak by třeba česká píseň v tomhle finále zazněla 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jabber
23. okt 2009
pir 😃 😃 tak to já vůbec nevím, co by zaznělo, kdybych uměla zpívat já 😃 😃 asi Elán 😃
pirlenka
23. okt 2009
Noo, asi bych to ještě přehodnotila, třeba bych vystřihla Madonnu, Pink či R. Wiliamse 😃 😃 😃 V mládí jsem milovala Pala, ale to bych si netroufla ani jako dobře zpívající 😃
jabber
23. okt 2009
pir - to by náhodou bylo super 😃 třeba Reklamu na ticho 😃 Jé anebo duet s Chodúrem Zvonky štěstí 😃 Teď mě napadlo - můžou oni si vůbec vybrat píseň někoho z poroty? 😃
suki
23. okt 2009
Já bych zpívala Shakiru 😃 😃 😃 😎
jabber
23. okt 2009
třeba by uznal, že jsi to zazpívala líp než on sám 😃 😎
pirlenka
23. okt 2009
Duet s Chodúrem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ronie
23. okt 2009
aha a sakra na co budu čučet v sobotu.. :-p 😃
suki
23. okt 2009
na miss 😃 😃
suki
23. okt 2009
tak to jsem teda zvědavá, jak Beník zazpívá tu svou písničku, protože některý tóny jsou tam pěkně vysoký :-p :-N
pirlenka
23. okt 2009
Ronie, nápodobně. Ještě, že jdou Bobule 😃
suki
23. okt 2009
Co si to Markétka vybrala za písničku, moc se nelíbí :-N taková odrhovačka :-N s odpuštěním
suki
23. okt 2009
Thomas si vybral dobře, myslím, že to dá...je to přesně jeho styl, úplně ho vidím, jak to zpívá :-o
suki
23. okt 2009
No jsem teda zvědavá, jak to dají 🙂
ronie
23. okt 2009
fákt oni dávaj miss =-) dyť nikde nebylo vidno žádnou vychrtlinu na ukázku :-p 😃 :-N oni už to berou asi zgruntu ukázat jednou asi stačí 😃 😃 😃 😃
suki
23. okt 2009
Čt 1 není tak komerční, aby to bylo všude vyvěšený 😃 😃 😃
alusha
23. okt 2009
mne sa nepaci to, ze znova vypadne jeden slovak a jeden cech, nemalo by to uz byt vo finale jedno, ci je slovak alebo cech?
sasiki
23. okt 2009
ani mne sa to nepáči, ak je to takto.... 8-(
marinka
23. okt 2009
To je fakt pitomé, že se to zase rozděluje ]-( A to tak bude pořád??? Pořád budou vypadávat dva, až nakonec zůstane jeden čech a jeden slovák?? =-)
alusha
23. okt 2009
to neviem, len som rano pocula v telerane, ze tuto nedelu vypadne jeden cech a jeden slovak, dufam, ze to tak nebude stale =-)
mracik
23. okt 2009
alusha, nejak si zle počúvala, vypadáva sa už len podľa hlasov.
a fakt nikto neviete akej národnosti je konvička?