• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
petrun, jo tak nějak, taky hlasy samozřejmě neposílám a furt chodůr vypadá normálnějc než kde kdo, to taky nemusím
26. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s porotou jsem letos spokojená....Daru jsem nikdy moc nemusela a Jandovou jsem znala jen díky Uvolněte se prosím :sweat_smile: , ale teď mi jsou obě dost sympatický. Ani Habera mi nevadí (byť je tam za zlýho a neusmívajícího)

jako porota a moderátoři mi letos přijdou fakt super....
26. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrun, jo to jo.. moderátoři supr, porota taky, habera taky, protože mluví k věci a na rovinu
26. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem tu jediná co fandí,Leoně? :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně se taky líbí :wink: ale vadí mi, když moc řve, moc tlačí na pilu. Kdyby dostala rozum a zpívala, co jí sluší a nesnažila se dělat tvrdou za každou cenu, tak by byla skvělá. Ale je jí, má čas 16 :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se mi to přehodilo :confused: je jí 16 :sweat_smile: :grinning:
26. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mně se naopak nejvíc líbí hodnocení Hejmy, protože je vždycky takový víc osobní :slight_smile: Habera vždycky řekne jen buď dneska jsi zatím nejlepší z těch co tu byli nebo tohle je zatím nejlepší co jsi předvedl/a, u Hejmy se bavím :grinning:
26. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leona je taky výborná, já zatím fandím skoro všem :grinning:
26. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber mna nahodou bavi prave Habera, vcera s tym soplom napriklad :slight_smile:
paci sa mi Dominika, Chodur a malinko Denis
26. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlas s jabber, Hejma mi připadá dobrej, hodnej :slight_smile: Jinak Leoně taky fandim, neni to žádná fiflenka, ale správná rockerka :wink: A Chodúr mi vůbec namyšlenej nepřijde a pořád jsem přemýšlela koho mi připomíná a už vím - herce Jeffa Bridgese :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hejma je dobrej :wink: hlavně rýpe mezi řádky, je s ním sranda :grinning: taky se mi jeho hodnocení líbí
26. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leona se mi taky líbí, ale včera mě poprvé nebavila... Víc se mi líbí, když "nekřičí"
26. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak - jo s tím soplem byl včera dobrej :grinning:
26. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa habera pacil v prvej a druhej superstar ked hovoril k veci , vytkol chyby pochvalil ked bolo zaco, ale tento rok je nudny. zato hejma sa mi zda trefny ma zmysluplne poznamky, nehovori omacky.
26. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je fajn, že je tam Dara s Martou - jsou takový prdlý a řekla bych, že dost odlehčují tu atmosféru tam, jak si se soutěžícíma buď prozpěvují nebo se kroutí na židli :grinning: dávají pocit, že vlastně o nic nejde :slight_smile:
26. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vždycky mají podobný účes :grinning:
26. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak - a ještě nohy jako stojan na guláš :grinning:
26. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa včera najviac páčilo na Chodúrovi, že si dokázal zo seba urobiť prdel, čo zjavne pobavilo porotu :grinning: Ale pri takom "tanci" bezchybne spievať dokáže naozaj pán spevák (prepáčte tie, ktorým sa Chodúr nepáči). Nie je fešák, ale mne príde sympatický a určite sa nedá porovnávať jeho správnie s 15-ročnými "deťmi", predsa je to "velkáč" :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardón, správanie som chcela napísať :slight_smile:
26. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne tiez nenormalne vadi ako jandova syka a nadychuje sa pomedzi zuby.. to je fakt strasne... :sweat_smile:

koho dnes tipujete na vypadnutie????

ja si myslim ze pojdu smajda a istvancova....ale mne osobne by nevadilo ani keby Leona vypadne... :sweat_smile:
ako spieva dobre ale mne sa strasne zle na nu pozera.. a vcera ju doobliekali statocne bola jak jelitnik.. totalna jaternica.. som sa bala ze jej prasknu gate.. :sweat_smile:

mne sa strasne paci Lacho a Dominika... :wink:
26. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada som si to pozrela znova :slight_smile: a musím opäť skonštatovať, teda pre mňa je Martin veľký sympoš :slight_smile:
26. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile: teda včera to byla nááádhera, jsem zvědavá kdo vypadne :frowning2: fakt byli všichni dobří :wink:
26. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie - to jsem si zrovna včera říkala, jak zpívali tu hymnu - že Denis a Dominika by byli i hezkej pár :slight_smile: :dizzy_face:

Já myslím, že půjde Thomas a buď Paulína nebo Nikoleta :sweat_smile: Uvidíme, jsem na to zvědavá :sweat_smile:
26. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já si to teda pustím taky :grinning:
26. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som nechala vypadnut bena a marketu ale pojde asi smajda a pavlina :unamused:
26. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jelitnik:grinning::grinning:
ale vypadava 1 cech, 1 slovak, nie? jedno ci baba, ci chalan.
sk-istvancova
cz-ben

a bola by som spokojna:slight_smile:
no veru teraz to bude fakt tazke.. a bude to len o sympatiach ludi.... :wink:
taky ben je za vodou - mlade sťandy minu cele kredity len aby im nevypadol... :grinning: :grinning: :grinning:
inak chudak, vcera mi ho bolo luto ako mu bolo trapne tam z tych gaturiek a podprdy.... :grinning: :grinning:
to by si fakt mohli odpustit.. za chvilu budu po nich rodidlá hádzať... :grinning: :grinning: :grinning:
proč myslíte Šmajda? :confused:
taky bych tipovala Thomase nebo Pavlínu, Nikoletu néééééé, ta se mi líbí :slight_smile: no stejně na konec zbyde jeden :unamused: ale už teď stejně určo každý natočí aspoň jedno cd :slight_smile:
26. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok