Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

abbi
26. okt 2009

asi Nikoleta

zanetka82
26. okt 2009

Taky si myslím že to bude Nikoleta

cokosusenka
26. okt 2009

myslim ze to bude Nikoleta.

lenkavano
26. okt 2009

to není možný ta Ištvancová snad vyhraje superstar.a mě klepne pepka.

titkovamiriam
26. okt 2009

ked to ocko zaplati-vsetko je mozne ☹

cokosusenka
26. okt 2009

titkova:jeste k Pauline. Take ji nefandim,zas na druhou stranu kupovani 100 sim karet,by udelala asi kazda rodina pro sve dite.

martimarti
26. okt 2009

Lenkavano...nestraš 😒

rora
26. okt 2009

Paulina to podla mna nedotiahne dalej ako do polovicky... zas otecko tolko nezmoze 😠 tot napriklad aj v nasej prvej superstar, sindlerovej rodina posielala v zavere sms jak sialena aj tak vyhrala katka 😀 😀

suki
26. okt 2009

Ahojky....tak to asi bude Nikoleta... 😒

titkovamiriam
26. okt 2009

100kariet po 1000sms-iek no neviem mna by to zruinovalo,ak je dobra tak nahra album aj ked by vypadla...
podla mna ak bude vysoko tak neunesie tlak-zosype sa

chymenitta33
26. okt 2009

ahojte,.. Suki.-aj ja si myslím teda dúam, lebo moje naj su Martin a Monika ako šmajda je tiež talent.
Ale Ištvancová mala vypadnuť podla mna 😒

cokosusenka
26. okt 2009

titkova:jasne,ale kdyz nahraje album,tak jim to financne vrati. Ted naposledy ale nezpivala spatne. ja teda fandim Martinovi

cokosusenka
26. okt 2009

Nikoleta z tech tri byla jasna

titkovamiriam
26. okt 2009

tak nika ☹

suki
26. okt 2009

No Thomas mi chybět teda nebude, i když je to milej kluk, připadlo mi, že zpívá furt stejně 😲
Nikoeta fakt asi byla mezitěmac, co tam zůstali jasná, ale škoda, zpívala pěkně. 😒

suki
26. okt 2009

omlouvám se za překlepy... 😝

babula90
26. okt 2009

každá rodina určite nebude posielať tolko SMS, z čoho by to zaplatili??? A vyťukávať tolkokrat, bavilo by vas to? 😒

andy.a
26. okt 2009

Nikoletty škoda ☹ 😒

mám obavy,že čoskoro to nebude česko-slovenská superstar,ale česká super star 😕 nič proti Čechom,spevákov majú lepších 🙂 😉

len rpípadne aby nebolo superfinále Ištvancová- Chodúr 😀 😀 😝 😅

k.a.t.k.a.
26. okt 2009

Istvancovej otec potom aj vsetky CD-cka vykupi 😀 fuj bridia sa mi taki ludia, len otcovi sa pacit nestaci, zbytocne ju tam pretlaca ked ostatni si myslia uplny opak ale budis 😝

Miesto Nikolety by som kludne Smajdu poslala 😝 ked vidim tie jeho vlasy, tak sa mi nozik vo vacku otvara 😝

chymenitta33
26. okt 2009

No ja dufam, že bude Monika a Martin v superfinále🙂

katka..presne si to vystihla čo som mala na jazyku, Paula bude za chvílu slabá chuderka, ktorú všetci naokolo nebudu mať radi lebo tam "nemá" byť...len vdaka tatíčkovi..

Vierku zničil tiež otec a zjavne aj Paulu zničí ocko 😎

jabber
26. okt 2009

No tak vida jak nám to jde pěkně podle plánu 😀 ještě Paulína a Ben - a můžem začít soutěžit 😎

titkovamiriam
26. okt 2009

teda fakt vierka ☹ -no co uz!!!
bohuzial cesi su lepsi.... 😀 monika a chodur finale 😀

kacenqa
26. okt 2009

katka - preeeesne si vystihla aj to o PI... aj to o smajdovi, presne, ked vidim tie vlasy, vsetky 3 noznice na stoliku mi zacinaju cvakat same od seba ... vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠

skoda nikolety, nebola najlepsia, no rozhodne vsak nie na vypadnutie v 1. kole 😒

zuzana76
26. okt 2009

ja chcem vo finale Dominiku a Chodura

claudee
26. okt 2009

mirkovi sa tie vlásky hodia 😀

jessika
26. okt 2009

já Martina a Leonu

zuzana355
26. okt 2009

jaaaaaaaaj kočky mňa z tej Ištváncovej porazí 😠 😠 ešte že neukázali jej otca ako sa tvári keď povedali že postupi 😠
ale Šmajdu sa musím zastať ako pravá Košičanka musím pri ňom držať a nespieval zasa až tak zle 😵

majina.b
26. okt 2009

podľa mňa, najprv vypadnu všetci zaradom Sk, a z čiech bude superstar

veď v hlasovaní je to 1:2

emogeon
26. okt 2009

majina presne to som dnes pri vyradovacke povedala...

jabber
26. okt 2009

To určitě ne, Denis a Dominika tam určitě vydrží dlouho 😉