Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

rokka
26. okt 2009

zuzi, zajtra napíšem ako sa ocko Ištvanec tváril, stretávam ho každý deň 😠 😠 😠

majina.b
26. okt 2009

dlho asi do pol novembra 😀

zuzana355
26. okt 2009

rokka určite sa bude tváriť blažene a ako keby mal doma najvačšiu star 😖 joj ide ma rozhodiť sorry tým ktorý jej držia palce 😅

jabber
26. okt 2009

maji - to dýl, já bych řekla, že třeba taková Markéta nebo Bendig půjdou dřív 😅

rokka
26. okt 2009

Inak, ona je také nenápadné dievčatko, len ten jej tata sa chce silou mocou zviditeľniť, ale on to má skrátka v povahe. Ale neviem, či sa robí alebo mu v jeho hlave nedochádza, že mladej strašne ubližuje. No ale zrejme ide cez mrtvoly a tiež cez vlastné deti.

majina.b
26. okt 2009

istvanec chce byť viac SS ako jeho dcera, tej by stačilo ku šťastiu aj 2 miesto 😀

zuzana355
26. okt 2009

no tak nech zrušia vekovu kategoriu a nech sa prihlási aj starý a nech si posielam smsky tutovka že by vyhral najviac hlasov by dostal od seba 😀 😀

majina.b
26. okt 2009

http://www.cas.sk/superstar
pozeram teraz na česke dr. SS, nie su prvý 3 tmajšej pletí?? ( mne to nevadí, ale už je to naskok)

rokka
26. okt 2009

😀 😀 😀 tak, tak 😀 😀 😀

jabber
26. okt 2009

No ale vymyšlený to měl její tatíček pěkně, jak tam na ní upozornil hned na castingu tím, jak se vrhl na Mareše, když ji vzal kolem ramen 😝 😀 a pak se to v dalších x dílech ještě řešilo 😅 Na to jak se o dceru bojí, tak jí docela dost tlačí do šoubyznysu, kde bych se teda bála, že jí to semele

rokka
26. okt 2009

Vieš, ale my čo ho poznáme, vieme ako to myslel, ale teda strápnil sa pekne 😀 😀 😀 , chce byť zaujímavý za každú cenu. Kks 😀

jabber
26. okt 2009

a jak to teda myslel? 😀

majina.b
26. okt 2009

no na druhej strane, st. Ištvanec čita isto bulvar, a zistil čo sa za mladi nauči, ....
hraje iba divadlo 😝

rokka
26. okt 2009

maji, to je samozrejmé...divadlo jak sviňa 😀

rokka
26. okt 2009

jabber, on chcel len zamachrovať, ale nejako mu to nevyšlo 😲

jabber
26. okt 2009

rokka - no to jsem si myslela taky, ale teď - po tom co se člověk dozvídá - mi připadá, že to byl čistý kalkul 😅

bubadlo27
26. okt 2009

ja ho tiez poznam osobne, vsak to viete 😉 , mne pripada ako nekompletny, ale co uz, ona za neho nemoze, ako aj ostatni clenovia v domacnosti ☹

rokka
26. okt 2009

jabber, teda to aj ja valím oči, čo o ňom píšu, hrôza, čo sa môže vykľuť z takého bezvýznamného človeka. Ale aj tak sa robí reklama 😀 😀 😀

majina.b
26. okt 2009

mne zo všetkych najmenej sympaticky je Ben C. a Miro Š
Najkrajšia podľa mňa je Dominika S. a Markéta K - tak detsky pekná

jabber
26. okt 2009

rokka 😀 to je fakt 😀

bubadlo27
26. okt 2009

a vo vcerajsom kole sa potvrdilo len to, ze ten kto ma skusenosti uz z vystupeniami a koncertami, toho to nezlozilo, a ani tremu nemali 😒
neviem ci je to spravodlive voci ostatnym, ale s tym uz asi nic neurobime ☹

pirlenka
26. okt 2009

Tak jsem to tipla dobře, Thomas a ten druhý "bomba" - pro mě teda vypadnutí Niky bomba je, poslední dvě kola pěkný výkon, i změna image k lepšímu...nebyla to horká favoritka, ale tohle kolo bych jí na vypadnutí fakt netipla 😔 😔

Jinak tohle vyřazování bylo takové divné, až moc napnuté pro ty zbývající tři, že pak ani Nikoleta nezpívala 😒

majina.b
26. okt 2009

okom čo píšu?? niečo mi ušlo?

rokka
26. okt 2009
jabber
26. okt 2009

Mě totiž tehdy zarazilo to, že se vrhne na moderátora, který před kamerama a spoustou lidí obejme jeho dceru v rámci rozhovoru 😅 dcera pak v medailonku vykládá, jak se o ní tatínek bojí, aby se něco nestalo - a přitom nechá 16letou holku soutěžit a pařit někde na hotelu s klukama, kde nemá absolutně ponětí, co se tam děje 😝 😀 Tak mi to bání se o ní nějak neštymuje 😀

rokka
26. okt 2009

btw, aj to sa mi zdá divadielko 😠

rokka
26. okt 2009

skrátka...nebolo nad prvú superstar, tie ostatné nič moc...ale prečo to sledujem , neviem 😀

bubadlo27
26. okt 2009

a keby ste videli jej profil, komentare a vsetko na FB, to je ine divadielko 😀 😀 😀 😀 😀

majina.b
26. okt 2009

rokka, prva SS bola najlepšia

nemôžem najsť skade pochadza PI, ale podľa živnost. r, otec je živnostník, tak na hlasy sa musí dosť nadrieť

majina.b
26. okt 2009

dobru noc, už sa mi zatvaraju oči