Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

jabber
23. okt 2009

ronie - ne, už to bude klasicky, odzpívají všichni v jeden den a pak se bude vypadávat už nezávisle na národnosti a pohlaví

aurecon
23. okt 2009

Teda, to jsem se naštvala. Oni neumí zpívat česky nebo slovensky? Většinou furt zpívají jen anglicky a už mi to leze krkem.

pirlenka
23. okt 2009

Téma večera je holt můj idol a když to není čechoslovák, tak není 😉 Však taky někdy budou zpívat jen česko-slovensky.

A Ronie, už to dávají jen v neděli, všichni dohromady a v pondělí vypadne jeden bez dělení na národnost a pohlaví.

jabber
23. okt 2009

aurecon - to jsem se taky trochu podivila, že tam není jediná česká nebo slovenská píseň, ale třeba to dostali příkazem, že má být anglicky - i když nevím, moc se mi to nezdá 😅

mracik
23. okt 2009

ozaj babz, akej národnosti je Konvička, poľskej? tých rôznych národností a etník tam teda je... ale je to také zaujímavejšie, farebnejšie a zrejme to bol aj zámer...

pirlenka
23. okt 2009

Ale taky mě to štve, mám ráda písničky v naší řeči a bylo jich tam zatím velmi málo...

jabber
23. okt 2009

pir - jo ono je téma Můj idol, jo? Aha, tak to jsem nevěděla 😀

pirlenka
23. okt 2009

Jabber, tak tak, můj idol 😉 Proto jsem se divila, že si Chodúr nevybral Toma Jonese 😀 😀 😀

jabber
23. okt 2009

Tý jo, tak to se fakt divím - Leona a Pink 😅

pirlenka - no Elvis mu půjde 😀

pirlenka
23. okt 2009

Já taky, ale jsem moc zvědavá 😉 Hihi a Bendík má taky dobrej idol 😀 😀 Proč ne, že jo 😉 Já mám třeba hodně ráda Lucku Vondráčkovou 😅 😅 Takže umět zpívat, mít na to žaludek a dostat se až tak daleko, tak by třeba česká píseň v tomhle finále zazněla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
23. okt 2009

pir 😀 😀 tak to já vůbec nevím, co by zaznělo, kdybych uměla zpívat já 😀 😀 asi Elán 😀

pirlenka
23. okt 2009

Noo, asi bych to ještě přehodnotila, třeba bych vystřihla Madonnu, Pink či R. Wiliamse 😀 😀 😀 V mládí jsem milovala Pala, ale to bych si netroufla ani jako dobře zpívající 😀

jabber
23. okt 2009

pir - to by náhodou bylo super 😀 třeba Reklamu na ticho 😀 Jé anebo duet s Chodúrem Zvonky štěstí 😀 Teď mě napadlo - můžou oni si vůbec vybrat píseň někoho z poroty? 😀

suki
23. okt 2009

Já bych zpívala Shakiru 😀 😀 😀 😎

jabber
23. okt 2009

třeba by uznal, že jsi to zazpívala líp než on sám 😀 😎

pirlenka
23. okt 2009

Duet s Chodúrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ronie
23. okt 2009

aha a sakra na co budu čučet v sobotu.. 😝 😀

suki
23. okt 2009

na miss 😀 😀

suki
23. okt 2009

tak to jsem teda zvědavá, jak Beník zazpívá tu svou písničku, protože některý tóny jsou tam pěkně vysoký 😝 😅

pirlenka
23. okt 2009

Ronie, nápodobně. Ještě, že jdou Bobule 😀

suki
23. okt 2009

Co si to Markétka vybrala za písničku, moc se nelíbí 😅 taková odrhovačka 😅 s odpuštěním

suki
23. okt 2009

Thomas si vybral dobře, myslím, že to dá...je to přesně jeho styl, úplně ho vidím, jak to zpívá 😲

suki
23. okt 2009

No jsem teda zvědavá, jak to dají 🙂

ronie
23. okt 2009

fákt oni dávaj miss 😕 dyť nikde nebylo vidno žádnou vychrtlinu na ukázku 😝 😀 😅 oni už to berou asi zgruntu ukázat jednou asi stačí 😀 😀 😀 😀

suki
23. okt 2009

Čt 1 není tak komerční, aby to bylo všude vyvěšený 😀 😀 😀

alusha
23. okt 2009

mne sa nepaci to, ze znova vypadne jeden slovak a jeden cech, nemalo by to uz byt vo finale jedno, ci je slovak alebo cech?

sasiki
23. okt 2009

ani mne sa to nepáči, ak je to takto.... 🙄

marinka
23. okt 2009

To je fakt pitomé, že se to zase rozděluje 😠 A to tak bude pořád??? Pořád budou vypadávat dva, až nakonec zůstane jeden čech a jeden slovák?? 😕

alusha
23. okt 2009

to neviem, len som rano pocula v telerane, ze tuto nedelu vypadne jeden cech a jeden slovak, dufam, ze to tak nebude stale 😕

mracik
23. okt 2009

alusha, nejak si zle počúvala, vypadáva sa už len podľa hlasov.
a fakt nikto neviete akej národnosti je konvička?