Čo hovoríte na tieto topánky?

14. feb 2024

Zaujíma ma váš názor. Mne sa páčia veľmi. Názory mojich blízkych žien sú, že su babkovske, ja si ich viem predstaviť k šatám na dovolenke 🌊

soldi
14. feb 2024

to je brusena koza? na mna posobia velmi tazkopadne na leto.

autor
14. feb 2024

@soldi vrchný materiál koža, vystielka a vnutro syntetika.

221girl
14. feb 2024

Za mňa sú to knihy tak pre 45+ a to tak, že do práce na pozícii učiteľka, banka a nie na bežné nosenie.

klip0
14. feb 2024

Mne sa páčia, ak sa páčia tebe a sú tí pohodlné tak nieje o čom. Škaredé určite niesu a sú absolútne ok aj keby máš 18

taynee
14. feb 2024

Ja som 42 rocna a neobula by som si ich, ani moja sestra o 10 rokov starsia. Vyzeraju naozaj velmi seniorsky, i ked mozu byt kvalitne a zrejme aj pohodlne. Ak vam neprekaza to, co si ludia myslia, tak smelo do toho. Dolezite je, aby sa pacili vam.

lindous
14. feb 2024

Môj štýl to nie je, pravda, že skôr by sa páčili mojej mame 😅 neviem koľko máš ty rokov, ale to je vlastne jedno… keď sa tebe páčia a nosíš šaty, ku ktorým sa ti hodia, to je hlavne 😊

nyusika
14. feb 2024

podla mna babkovske, ale aj take si viem urcite predstavit krajsie,...ale ja ich nosit nebudem.

sardinka32
14. feb 2024

Sú uplne v pohode, ak uprednostnujes pohodlie...akurát v inej farbe by som ich brala...zlatá, biela, telová, bronzová...ale toto je tak vysoko individuálne, že je Ti, podla mna, uplne zbytočné pýtať sa na to iných žien. Tiež záleží k čomu ich dáš. Na dovolenku by som si skôr kupila pekné šlapky.

wishes
14. feb 2024

ak si relativne mlada, tak v ziadnom pripade 🙂

januska12323
14. feb 2024

Že sú škaredé mi až tak nevadí ale už teraz cítim ako sa mi ten predok zarezáva do nohy pri chôdzi. Takže by som nebrala.

cookie29
14. feb 2024

no neviem, podla mna su prilis uzke, neanatomicke, ten podpatok nic moc... Pri chodzi sa bude noha smykat smerom dopredu.... k satam na dovolenke skor sandalky.

blanblan
14. feb 2024

Som prekvapená z názorov že babkovske. Mne sa zdá že sa to nosí úplne bežne v každom veku. Mne sa páčia....no som už vekom trochu smerom k tým babkám😆

vevesh
14. feb 2024

Pri spravnom style obliekania nie su ani babkovske, ani skarede. K letnym satam si ich velmi neviem predstavit a v tomto by na mna posobili dost mohutne a nie letno, ale nieco k stylu 60-70roky ano....

larisa
14. feb 2024

Slovo babkovske topánky citam to prvý krát. Ale mne sa páčia. Len inú farbu by som si vybrala . A samozrejme by som si musela vyskúšať pri kupe.

kofa77
14. feb 2024

mam 47 a v zivote by som ich neobula, to na margo, ze su pre 45+.
ale vkus ma kazdy iny

victoriab
14. feb 2024

Absokutne nie su babkovske, taka topanka vyzera veru inak, je jedno ale, kto si co mysli, ja si ich viem predstavit k maslovym satam s kvetmi na styl víly, ale kludne aj k hocicomu ibemu, vobex neries co si jto myali a nos co sa ti paci

simca06022011
14. feb 2024

podla mna si cih treba vyskusat, pretoze zalezi ako v tom bude noha vyzerat... niekto ma nohy ako zehlicky a noha mu cez tie vyrezy bude vytekat, nemusia sa do toho ani len prsty hodit (z toho mi je na grc ked zenam kadejake vykrivene prsty trcia z uplne nevhodnych topanok pre ne), niekto ma peknu nohu a bude to ok, inemu to bude siroke
Ak sa ti pacia a hodia sa ti aj k stylu, tak preco nie.. mne nevadi ze su nizke, ani farba ani matros by mi nevadil, ale k takemuto stylu by som si nemala co obliect:D teoreticky mozno k rifliam uzkym by som si ich vedela predstavit, ked teraz tak uvazujem aj tuniku mam taku v zelenom :DDDD tak mala by som si co k nim asi aj obliect..

nyusika
14. feb 2024

@kofa77 ja mam 50 a v tomto by som sla asi iba na nejaku retrozabavu🙈

kiwi3
14. feb 2024

asi by som si ich osobne nekupila, ale nechapem kategorie "babkovske - nebabkovske", su to normalne letne topanky, este maju aj kozenu stielku, vyzeraju kvalitne. nepytaj sa taketo veci cudzich ludi, lebo potom zistis, ze ZLE JE VSETKO...

kofa77
14. feb 2024

@nyusika a co by sme si knim dali? ja si predstavim take tie saty s kratkymi rukavmi, pripadne holymi ramenami, na gombiky po celej dlzke, s kvetmi ako vzorom-
napr. by mohli byt aj tie modre so zltymi velkymi slnecnicami, take do pol lytok, co spravia z noh nohy od klavira 😀

nyusika
14. feb 2024

@kofa77 hned vedla tejto diskusie mi vybehla tato reklama 😀
cokolvek z ponukaneho 😀
https://www.lightinthebox.com/e/fc/0_0_SL310588...

autor
14. feb 2024

Ja som si ich objednala vo vinovej farbe, mne sa veľmi páčia a boli zo 60e na 28e, takže som nevahala ani sekundu. Nosím veľa šiat s balonovymi rukávmi a klobúčik (štýl anny zo zeleneho domu) takže možno budem anna, možno babka. Mám 26r. 😂 Nemôžem si pomôcť, hrozne sa mi páčia, ale presne nosila take moja starka 😜

kofa77
14. feb 2024

@nyusika haha presne, psychedelicke vzory, alebo niekedy bol taky zasielkovy obchod v Cechach, sa volal tusim Petrklic

vlastne este funguje:
https://www.petrklic.cz/

autor
14. feb 2024

Toto su tie šaty. Fotka z minuleho roka, teraz som trochu schudla, tak budú ešte lepšie sedieť

moonlight1210
14. feb 2024

Mne pridu fajn. Vyzeraju pohodlne, zaroven vzdusne. Paci sa mi, ze maju uzavretu patu, ci je v lete vyhra. V lete kolkokrat, ked beha clovek na boso, alebo v otvorenej obuvi, ma potom kazdu chvilu nie dobre vyzerajuce paty a stale to treba osetrovat, ked si chce dat otvorene sandalky (kombinacia sandalky, ci slapky a suche, popraskane paty je uff). Takto clovek narychlo obuje, ked sa ponahla a nemusi riesit.

Ako sa skombinuju, tak budu posobit. Moda sa stale toci. Co nosili nase mamy a babky, je tu zas. Mierne zmenene, ine materialy, ale stale to iste.

Ja by som ich brala v hnedej, konakovej alebo svetlobezovej, lebo zaklad satnika mam taky neutralny. A doplnam farbami podla chuti.

mikadooo
14. feb 2024

Mne sa páčia, vyzerajú veľmi pohodlne a na leto sú aj dostatočne "odvetrané" 😄, hodia sa k nohaviciam aj k sukni... Ja som vysoko praktický človek 😉. Mám 42, neviem, možno som už kategória "babka" pre niekoho 🤭.

tamvtme
14. feb 2024

Nepridu mi take zle,,,,v inej farbe, ked sa spravne skombinuju (volne letne dlhe/midi saty si k nim predstavujem) budu fajn

lindous
14. feb 2024

Tak hlavne nech sa ti dobre nosia 🙂 U mňa teda aj šaty mimo môj vkus, čiže to potom naozaj ťažko radiť a nemala by si názroy druhých ľudí v tomto vôbec nejak brať... ty by si si zase s veľkou pravdepodobnosťou neobliekla a neobula to čo nosím ja, aj keď sme prakticky rovesníčky 😂

marcellka32
14. feb 2024

Toto by nechcela ani moja 72 ročná mama, je babka, ale babkovske topánky nenosí ;)

trema
14. feb 2024

Mam 30 a kludne by som tieto babkovske topanky nosila 🙃