Cesta do Holandska počas korony

nadaa1
9. aug 2020

Ahojky nevie niekto ako to je chceli by sme na pár dni do Holandska bývame v Nemecku ako je to na hraniciach ideme autom ptreba niejaké testy alebo náhodne testuju na hraniciach ?? a po náveate s holandska do nemecka je potrebná karantena 14 dni ? alebo nie ?? a ešte ako je to s francuzkom testy alebo karentena po navrate do nemecka dik

soldi
9. aug 2020

urcite to je uvedene na nejakych nemeckych strankach ci je holandsko v zelenej zone alebo nie

hettinka
9. aug 2020

@nadaa1 to si musíš pozrieť u vás v Nemecku, alebo si napis na nejaké nemecké fórum.

vevesh
9. aug 2020

@nadaa1 ako to ma vediet nikto na sk, ake opatrenia ma treti stat???...teda pokial tam nebyvaju. A TY, ked uz tam byvas, by si mala vediet,ze tieto veci sa zverejnuju na strankach robert koch institut a aktualizuju ich denne , takze zbytocne ti budem pisat,ze 28.7. si mohla ist do holandska aj naspat bez karanteny, testov a co. (28.7. totizto menili zoznam, a vtedy som si ho prezerala...). Takze sup na stranku a tam je vsetko napisane (aj kde sa da zadarmo testovat po navrate, ak by si mala potrebu..)