Cestovný kočík

lauriik
24. feb 2022

Ahojte, potrebovala by som poradiť aký cestovný kočár kúpiť. Už sa v tom strácam. Doma máme thule urban glide 2 na cesty okolo domu. Ale ked idem do mesta, cestujeme k babke, ideme na dovolenku, by sa nam hodil nejaky skladnejsi, mensi ale zase nie uplnu hrkalku. Rozpocet mam tak 300-350€ a zatial som pozerala na oyster zero, ergobaby metro compact a cybex eezy s+2. Budem vďačná za každú radu.

simca06022011
24. feb 2022

NIe som odbornik na nove kociky, ale poviem ti, ze mne uplne vyhovoval babypoint orion :D par eur stal, je to golfac, zvladol velke dieta az do cca 3,5roka, nakupy a tasky k tomu... ja som bola max spokojna. Dokonca v zime v klude fusak a tak. Mala som kedysi casualplay 3kombinaciu, tento golfac som kupila ako SOS (vbehla som s dcerou na rukach do obchodu a vysla s kocikom) a nakoniec CP sa predal za par tyzdnov, lebo uz som sa k nemu nevratila, ani okolo domu.

baja15
24. feb 2022

@lauriik odporúčam Joolz Aer, mala som aj Eezy S+ ale Joolz jednoznačne komfortnejší pre dieťa aj pre rodiča 😉

lauriik
autor
24. feb 2022

@baja15 ten je mimo budget 😉 Ale brala by som ho hned 😅

lualjosa
24. feb 2022

@lauriik Oyster Zero je sikovny, skladny, lahky pomerne, prejde v pohode aj lahky lesny teren. Ked chces nieco mini do auta/lietadla, pozri PetiteMars Up, velmi nam posluzil

mama_nikola
24. feb 2022

Ja mam ergobaby metro a sme spokojní, je väčšinou v aute, bravame ho do obchodu a do mesta. Určite nie je do terénu. Skladny a ľahký, úplne super.

baja15
24. feb 2022

@lauriik ja som objednávala z rakúskej stránky a vyšiel ma 303 eur aj s dovozom 🙊 len to bolo skoro rok dozadu

lauriik
autor
24. feb 2022

@lualjosa ten petite pars vyzera dobre. Ty ho mas? Na co ste ho vyuzivali? 😊

lauriik
autor
24. feb 2022

@mama_nikola mne sa paci ale bojim sa kvoli tym koleckam. Nejsu rozheglane? Hlavne potrebujem aby mi dcera teraz na dovolenke v tom pospala a potom uz budem vyuzivat len do obchodov.

andula1988
24. feb 2022

@lauriik ak hladas nieco v style ergobaby metro, joolz aer tak za mna easywalker jackey 🙂 cena 300€ byvaju aj v akcii, samoskladaci, nemusis k nemu nic dokupovat … ma integrovanu aj tasku(obal na kocik) strieska ma UV a je nepremokava …. 10rokov zaruka a ma aj viac farieb

lualjosa
25. feb 2022

@lauriik velky kocik som mala ABC Design Viper, taky nemecky tank fakt mohutny, a s malym sme od 5m behali po nemocniciach, tak ako rychle vozitko bolo UPko na.nezaplatenie, je lahunky, zmestil sa donho aj s fusakom a to bol krpec fakt velky (73/9.5) v tom case. Potom bolo UPko super na spanie na malom balkone, dalo sa normalne s nim aj otocit na tom nasom malom balkone. No a potom sme ho bravali aj na chatu (krpec spaval vtedy len v kociku) a UPko v pohode zvladalo aj travnik a semtam polnu cestu. Potom som na jesen uz kupila Oysterko a doteraz ho pouzivam (semtam spanie vonku, velmi sporadicky, 2r9m)

mapa
25. feb 2022

@lauriik ergobaby metro mam aj ja, verziu 2019 a je to perfektny kocik, ako jediny sa u nas ohrieva dlhsie 😁

mama_nikola
26. feb 2022

@lauriik kolieska sú malé, na bežnom chodníku nepočuť, na nerovnom trošku "hrka" ale neuvolnuju sa ani nič. Ovládanie mega ľahké. Ako išla som s nim po povrchu kde sa mi zdalo ze hrka oproti druhému kočíku joolz geo2 😅 ale prešiel okolo mňa kočík veľký (stredná cenová kategória) a hrkal asi viac ako môj ergobaby 🙈takže podľa toho s čím porovnávate

radka654321
2. mar 2022

@andula1988 ako ste spokojná s tým Easywalkerom? prípadne rozmýšľala ste aj nad Miley?príde mi že to je to isté ako Jackey. Rozhodujem sa medzi ním a Aerom a nejako neviem ktorý zobrať

andula1988
2. mar 2022

@radka654321 my sme zatial v bugaboo ale idem ho kupit, neter ho ma boli s nim aj na dovolenke a nevie si ho vynachvalit a to mala predtym len cybexy….
Miley nieje samoskladaci, a nema tusim predlzenu striesku a neviem ci ma uv filter ….
No aer viem ze sa musi dokupit predlzena cast na nozicky, nesklada sa sam, nema madlo a ked sa dokupi neda sa s nim zlozit a nejde uplne do lahu ….
Ten easywalker nema taku reklamu ako aer preto je menej znamy ale kvalitovo mi pride lepsi

andula1988
2. mar 2022

@radka654321 A jackey oproti aer je teda lacnejsi

radka654321
2. mar 2022

@andula1988 ja mám práve Bugaboo a Easywalker teraz a som veľmi spokojná,kvalita je podľa mňa na úrovni oveľa drahších kočíkov,preto nad ním uvažujem aj keď pôvodne sa mi skôr ten Aer páčil. Presne ako píšeš,myslím že pri Joolze sa platí za značku,len nechce sa mi preplácať,keď si myslím že ten kočík sa pri cestovaní aj viac opotrebuje.

andula1988
2. mar 2022

@radka654321 ja mam zalusk aj na bee6 ale chodim casto po hradzi tak by zrejme neprezil nato je fox super … a jackey bude fajn do auta na vylety

lenqua_12325
2. mar 2022

Písala som Ti správu 🙂

mam4
2. mar 2022

@lauriik ja som veľmi spokojná s Baby jogger City Tour Lux, kupovala som ako druhý kocik do auta,do mesta ale nakoniec sme ho používali vsade,ma aj cestovnú tašku aj rúčku že ho zavesíš na chrbát a ideš 🤣🤣🤣

andula1988
8. mar 2022

@radka654321 ahoj, prave som na instagrame objavila tento profil a pani tam pekne porovnava aj aer a easywalker

radka654321
8. mar 2022

@andula1988 ďakujem 😉,pozriem