Chcela by som zažiť let vyhliadkovým lietadlom, ale mám panický strach z rebríkov
1. dec 2020
Vzdy ma od mala fascinovali lietadla a helicoptery. Chcela by som zazit vyhliadkovy let ale bojim sa aby som nebola hystericka lebo mam panicky strach z rebrikov. Rebriky vo vyske su moja smrt. Vzdy chitim paniku ked mam vyliezt na rebrik a ked este je nestabilny dostavam zachvat kedy sa rozplacem a rozrusim a dlho mi trva kim sa upokojim. Moji rodicia sa mi smeju a matka ma nuti menit zaclony pricom vie ze mam panicku hrozu a zo srandy mi s otcom este trasu s rebrikom. Mala by som to skusit?

zase sa nudíš? ty rebrík 🙄