• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chcem pekné gelové nechty - Bratislava 3. Poraďte

23. januára 2017 
ajojte.... vie tu niekto poradiť najakú babenku, ktorá robí nechty veľmi pekne a je z BA 3. Ja nejak nemám štastie. Dakujem
7. sep 2008 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja... ale som z pk ak nevadi :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti k tomu poviem len nieco z vlastnej skusenosti je to asi tak kazda babena ktora to robi je s toho casom unudena a prestava ju to bavit preto to zacne flakat vzdy jedna nadava na tu predoslu a kazda je ta naj ja som si to teraz zacinam robit sama a celkom sa to da ...a mam pokoj
9. sep 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam jednu,na ktoru vobec nie su staznosti,je velmi precizna a ma minimum "odlomenych"...ale je z V. a ma dlhu cakacku, kedze je fakt dobra. :wink:
9. sep 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám kontakt na šikovnú, z centra BA.
12. sep 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahlienka) nie je to pravda...ja mam jednu uz dhlo...kontakt ti ale nedam, lebo nove zakaznicky neberie. Ale je to spicka. Viem to usudit, lebo gelove nechty nosim uz 8 rokov bez prestavky. :wink:
12. sep 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som tiež mala dlho problém nájsť dobrú nechtárku, moja nechtárka odišla do zahraničia a ja som dlho striedala nechtárky, no des. Nová kolegiňa mi dala kontakt na babu čo robí pekné gélové nechty v Petržálke Nechtové štúdio Christio na Pečnianskej 5 a supéééééééééééééééééééééér.
Fakt veľmi pekná robota a nie je drahá len 18,- za dorábku, čo som vždy platila okolo 25,- euro. christio.sk
Pekný deň Sisa
17. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
ja mam svoju nechtarku uz viac ako rok...som s nou nadmieru spokojna....baby ak nie ste spokojne s tou svojou tak urcite chodte k evke....venuje sa tomu 8rokov...nechtiky od nej vyzeraju velmi prirodzene a vydrzia toho fakt vela :slight_smile: ....je velmi sikovna, rychla a aj ceny su super. je na feriencikovej v studiu miracle. pozrite si webstranku studiomiracle.sk
13. dec 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Ahojte žienky, rada by som Vás pozvala do našeho nechtového študia v Bratislave(Petržalka), kde bude o Vás postarané s vysokou profesionalitou.
http://www.allesandranails.sk/

Kontakt:
0944 285 019
19. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nemate nahodou skusenosti s kurzom v slimaku na halkovej v Ba?dakujem moooc :wink: :wink:
6. mar 2014 o 15:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaku naozaj dobru nechtarku v Rači neviete poradit?
2. feb 2015 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic? :unamused:
4. feb 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakona Ahoj, ak máš záujem o služby nechtového dizajnu, môžeš si pozriet moju prácu na facebook stránke: Karynnails a ak sa ti bude páčit, môžeme si dohodnút termín. :blush:
15. nov 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebovala by som poradit nejake dobre farebne uv gely.Odkial objednavate?Dakujem
15. aug 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete poradit nechtarku na Kramaroch?
23. jan o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok