Chcem poslať kočík. Poznáte dobrú kuriérsku službu?

junovka
7. jún 2009

Ahojte,

potrebujem poslat kocik jednej babe do BA z KE.Rozmyslal som, ze jej to poslem prostrednictvom kuriera.Viete mi niekto poradit, nejaku spolahlivu kuriersku sluzbu...popripade aj lacnu?A este...ako to vlastne prebieha?Chcela by som , aby kurier mi vzal kocik pred blokom a vylozil ho babe v BA , tiez pred blokom?Je to vobec mozne?Vdaka za kazdu infosku. 😉

jarhal
13. feb 2016

@illyriaprosim ta a nevies kolko stoji preprava kocika do ciech? ziadny cennik som na tom linku nenasla..vaha okolo10kg..je tam teraz akcia do 10kg 8e ale ak by mal vaic ako 10kg? dik

lazor
21. máj 2016

r Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk

lazor
21. máj 2016

Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako kočiar akejkolvek velkosti, bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk

samiya
19. sep 2016

Chcela by som poslat sedacku kurierom. Nevie mi niekto pradit ako a ci je to vobec mozne?

jakobsapple1
20. okt 2016

Urcite neodporucam http://www.kurierske-sluzby.sk/ ani nimi zazmluvnenu Top trans. Otrasna skusenost s nimi. Nulova komunikacia z ich strany. Vec prisli vyzdvihnut po troch dnoch, a aj to len po mnohych telefonatoch aj so zvysenym hlasom. Proste hrozna ne-sluzba.

ondriktoman
1. dec 2016

Slovenska posta asi nieje to najrozumnejsie mne za kocik povedali sumu postovneho nad 38€ a dpd mi ho dorucil za 23€.

mary14
10. jan 2017

Baby chcela by som si dat poslat prebalovaciu komodu. Nemate nahodou skusenosti? Nejakeho kuriera mi neviete doporucit?

dani15
15. jún 2017

Ahojte baby poraďte my dobreho kuriéra spoľahlivého 🙂 Potrebujem poslať drevenú detskú postieľku ...Z Trebišova do Brezna ...Ďakujem za odpoveď ;)

jarhal
15. jún 2017

@dani15 najlacnejsie vychadza slov posta expres kurier,skus zavolat na ich bezplatne cislo..ja som zhanala pre prepravne spolocnostin no vzdy nieco uctuju extra a vychadzali sialene sumy...posielala som kocik dociech...nakoniec za 13€ siel slov.postou do prahy

dani15
15. jún 2017

@jarhal dakujem vám 🙂

lengysk
26. apr 2018

ak máte viacej veci a hľadáte vhodného dopravcu, tak môžete využiť dopytovú stránku https://www.getshipment.sk kde si zadáte dopyt a môžete dostávať od ponuky viacerých dopravcov.

jankaletrichova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
4. dec 2018

@jankaletrichova skoda ze nedorucuje do ciech

jankaletrichova
4. dec 2018

@jarhal ale doručuje asi všetky krajiny lebo z Poľska mi dal cenu 19,40e za 29kg balík z Allegra

jarhal
4. dec 2018

@jankaletrichova ja som tam nenasla medzinarodnu len v ramci skĺovenska

jankaletrichova
4. dec 2018

@jarhal ja som tam volala a dali mi cenu z PL asi iné štáty riešia individuálne

mambu
22. apr 2019

Najhoršia kuriérska služba kurierske-sluzby.sk

Dala som si poslať v marci kreslo z BA do RK, zaplatila som sumu 8,45 a po 3 týždňoch mi povedali že rozmery nesedeli objemovo a ešte mám doplatiť ďalších 9 eur, teda 17 eur za prepravu kresla. Obyčajné ničím zvláštne kancelárske kreslo
Predtým som tú istú cestu prevážala sánky pre dvojičky, teda rozmerovo oveľa väčšie a zaplatila som 8 eur kuriérska firma:
https://www.123kurier.sk/
Chcela som skúsiť aj túto firmu a takto som dopadla.

saska1111
2. apr 2020

Dobry baby neviete akou sluzbou poslat kozmeticky stolik volali sme kuriersku sluzbu aj postoveho kuriera vraj nabytok neeberu a jedna firma od nas pitala as 58e to je velmi vela a este neviete ako sa ma zabalit lebo krabicu taku velku nemam a ani kde ju zohnat ked viete poradte ja som sa s tym este nestretla

infoserver7
17. jún 2021

Neodporucam kuriersku spolocnost 123kurier. Zavolam vam sofer a pozaduje aby ste o 5 minut stali pred domom. Ked tam aj stojite, polozi balik vedla auta, dobre ze nie na cestu, a ufujazdi prec. Len pripomeniem ze dom nema branu ani branku, domnievam sa ze je jeho povinost to odovzdat pred prve uzamkinatelne dvere. Ostatne kurierske spolocnosti to aspon takto doposial vzdy robili.