Kuriérska spoločnosť Fedex

slamka555
31. jan 2022

Dobry den , mate niekto skusenosti s kurierskou sluzbou Fedex? :/ Pripadne , funguje to aj tak, ze zakaznik si chce nieco odomna kupit, a chce mi touto spolocnostou poslat peniaze za tovar v obalke a ja kurierovi odovzdam balicek 🤔 je to normalny postup? Nemam stym vobec skúsenosti tak dakujem za kazdu odpoved ☺️🙏

mariejenka
31. jan 2022

@slamka555 podvod, nic nikde nevyplnuj,neposielaj svoje udaje z platovnej karty!!

malinka158
31. jan 2022

Nie nieje to normalny postup, je to podvod. Siri sa to uz dost dlho internetom

sissy27
31. jan 2022

@slamka555 Fedex poznám, ale takto to naozaj nefunguje, aby kuriér nosil peniaze v obálke - je to podvod.

slamka555
autor
31. jan 2022

@sissy27 dakujem vam 👌, tiez sa mi to zda divne 🤔 udaje z karty by som neposielala uz vobec, to nie 🙂 ,Hrozne ako by cloveka okradli jedna dva 🙄.. dakujem za odpovede

wiccawicca
15. dec 2022

@slamka555 dobrý večer, mne práve písal nejaký chlap, teda reagoval na inzerát, kde predávam veci za 20€, že mi pošle domov niekoho z Fedex, ktorý mi dá peniaze a ja jemu tú vec. Vyhovorila som sa z toho ale nezdá sa mi to. Za prvé to jeho meno je také čudné a potom ktovie čo by bolo, keby súhlasím, veď ak niekto príde a dá mi peniaze, ja mu dám tovar. Pýtal meno, adresu a mail. Ohľadom karty nepýtal nič, ani by som mu nič nedala. Že sa musím poradiť s mužom. Ešte sa mi toto nestalo. A pritom tá spoločnosť Fedex je vraj kuriérska spoločnosť. Čo robiť? Už mu neodpisovat?

modrykolibrik
15. dec 2022

@wiccawicca je to podvod

veronikalubko
15. dec 2022

@wiccawicca áno je to podvod, pokračovalo by to ďalej a tým pádom by ste mali vybielene Vianoce ale na účte bohužiaľ.

slamka555
autor
18. dec 2022

@wiccawicca ahoj,naozaj je to podvod, proste mu uz neodpisuj :/ ..

wiccawicca
18. dec 2022

@slamka555 On sa už odvtedy neozval, povedala som, že napíšem zajtra lebo bola noc. Dobre aj tak. Aj tak by som mu nič neposlala, tak by ho to asi dlho nebavilo. Ja len, že sa mi to ešte nestalo. Bolo mi divné, načo bude môj tovar po deťoch niekomu s takým menom.