Chcem prestať fajčiť

angie12
17. okt 2013

Chcem prestat fajcit,prida sa niekto? 🙂

seemani
17. okt 2013

@angie12 ja by som sa pridala, ale ja už nefajčím.. každopádne držím palce, je to ťažké, ale zvládneš toa ten pocit, ekď z teba bude nefajčiar, zato stojí 😉

angie12
autor
17. okt 2013

Ahoj seemani,,ja mam poslednu cigaretu,,ale naozaj chcem prestat,,ked som bola tehotna,dokazala som to,,musim aj teraz 🙂

angie12
autor
17. okt 2013

@seemani Dakujem za povzbudenie,,ozaj je vsetko len v hlave 🙂

miskamaj
17. okt 2013

@angie12 ahoj, jedna kocka tu napisala (dufam, ze sa neurazi, ze jej beriem citat, ale fakt si nespominam ktora to bola)
"Pamatam si uzasnu vonu mojej mamy. Naozaj si neviem predstavit, co by si pamatala moja dcera, keby som fajcila."
Tuto vetu som povedala kamoske (ma 4r.dceru) a prestala fajcit okamzite 😀 drzim palce, nie je to take tazke, ako to vyzera.

seemani
17. okt 2013

Pre mňa bola obrovská motivácia tehotenstvo a po pôrode by som to tiež nedokázala, aby som malého chytala a bozkávala s tou vyúdenou hubou., Svokra si sem tam zapália a mne to smrdí, nie to ešte tomu malému, čo nikdy také necítil.. Podľa mňa je to obyčajný bordel a som šťastná že som sa toho konečne zbavila.. A je to v hlave, 😉 to je pravda, lebo ja som 10rokov intenzívne fajčila, z toho posledné tri som sa snažila prestať, ale nikdy sa mi to nepodarilo.. Až tehotenstvo ma dostatočne motivovalo a keby to nie je len v hlave, tak by som mala absťáky, ale so mnou to ani nepohlo, ani som nemala chuť.. Vedela som prečo 🙂

@angie12 ty si začala fajčiť znova? ☹ ja sa tohto ešte stále bojím, keď vidím kopec báb, čo sa k tomu vrátili, keď už mohli.. Lebo aj mne niekedy chýbajú napríklad situácie, pri ktorých som fajčila /pokec pri káve, vínku, po dobrom jedle//.. a kamoška mi stále hovorí, že určite keď dokojím, sa k tomu vrátim.. A trochu sa aj bojím, že ma to chytí znova..

angie12
autor
17. okt 2013

@miskamaj Dakujem,,,uz nefajcim,,dam si miesto cigy jogurt,,deti ma nedaju za nič na svete,,ked prestanem,,a za tie roky to už stačilo
🙂

angie12
autor
17. okt 2013

@seemani Nezačni prosim Ta,ked dokojis,,ja som to spravila,,ked som dokojila..a to bola velka chyba,,Mne sa nepaci,,ked baba fajci,,a sama som fajcila,aj ked som sla po ulici,,proste musim to obstat. 🙂

marcelatje
17. okt 2013

@angie12 držím palce, určite sa to dá 😉 sama som fajčila 25-30 cigariet denne a prestala som jedného krásneho dňa o piatej popoludní keď sme sa s mm dohodli že budeme pracovať na bábätku = niekoľko mesiacov predtým ako som otehotnela. Mm fajčí stále a ja som dlho nosila nedofajčenú krabičku v aute ale vôbec ma to neláka. Je pravda že som pribrala ale aj tak lepšie ako toľko fajčiť 😅

kathrin24
14. máj 2014

Ja práve nefajčím tretí den...som na seba hrdá, no stále ma tahá..musím sa premáhať. Je mi lúto začať..najhoršie je že mám zrazu strašne veľa voľného času..a čo s ním? Cmúľam tictaky 😀 Držte palce 😵

ushuaia
14. máj 2014

@kathrin24 to drzim palce, ja teda nefajcim, ale nas tato fajcil aj 2 krabicky denne, skusal aj prestat, ale neslo to najma ked sme sli v sobotu ,,von,, s priatelmi daky ten pohar whisky a cigareta, ALE zlom nastal v den narodenia malej, poslednu cigaretu mal pred odchodom do porodnice, dnes uz je to 7 a pol mesiaca a som nanho nesierne hrda...aj on na seba... 😀

kathrin24
14. máj 2014

no najlepšie je nikdy nezačať...mna prinútili moje deti, ked sa ma opýtali " mamka, a kedy už prestaneš fajčiť, sak mam umrieš na rakovinu."

ushuaia
14. máj 2014

@kathrin24 tak to uz je vyzva...treba vydrzat a mat pevnu volu...pre seba a najma pre deti... 🙂

cinkatko
14. máj 2014

ja jsem prestala - no tyden nebo dva jsem byla na lizatkach a zvykackach 😀 Ale uz tomu je rok a pul co nekourim 🙂

ushuaia
14. máj 2014

@cinkatko blahozelam...!!! aj nas tata ma teraz rad sladkosti...ale poviem ti nech ma radsej vasci pupok ako by mal stale fajcit...

bambulka248
10. okt 2014

Ahojte baby. Chcem prestat fajčiť, prida sa niektora? Spolu by nam to hadam slo lepsie 🙂 by sme si pisali o pociroch a podporovali sa.....

zimajka
13. aug 2015

Ahojte. prave nefajcim16 den...............som na seba hrda aj ked je to stale tazke na zaciatku som pouzivala Niquitin ktory mi dost pomahal dufam ze to vydrzim a to som fajcila vyse 20 rokov