Chcem sa naučiť háčkovať. Ako na to?

jarmilka1985
29. máj 2013

Ahojte babule! Potrebovala by som poradit...dnes som skoro pol dna surfovala a obdivovala krasne uhackovane ciapocky...A ked som videla tie ceny skoro som odpadla...nikomu neberiem ze ked to premaka chce za to zaplatit ale 20 eur za ciapocku ci 15 sa mi zda prehnane.-...a preto by som chcela poprosit nejaku dobru dusu ktora mi pomoze sa to naucit...odporucit stranky, videa ako na to...mam dve deti a zijeme z manzelovho platu a neni to lahke lebo najom je drahy... Aj ked som nikdy nevedela robit take veci dokazala som aspon urobit hladko obratko a celkom slusne s pletenim a ked sa vie ako na to podla mna ani hackovanie neni nic komplikovane...videla som jeden navod kde bolo vela skratiek a cisel tak som skoro odpadla...viem ze premakane veci su po rokoch praxe ja by som chcela len jednoduchu ciapocku s kvietkami pre dcerku a syncekovi urobit take s usami ako medvedik a podobne aby mali na jesen... Poradi mi prosim niekto? Vdaka a pekny vecer!

katy09
30. máj 2013

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81..niesom talent ale ja som sa to naučila z tohoto navodu...tak skus 🙂

magda1953
30. máj 2013

Ahoj, ja som začala s háčkovaním na Veľkú noc, najprv som začala čiapku a mala som len kreslený návod, no jeleň z toho som bola, nepodarila sa, stále som párala, tak som sa začala učiť na kvetinkách a tu som si prezrela stránky skoro všetky na MK skupina háčkovanie, keď bol s návodom nie kresleným ale popísaným, stiahla som si a tak som sa naučila dosť dobre háčkovať, porobila som kopec vecí, ale čiapku som odložila, lebo prišlo teplo, tak som háčkovala čelenky a volánkové sukienky pre vnučky a už som aj sandálky poháčkovala tak, že som sa pozerala na fotoobrázok, ak budeš chcieť, môžem poslať, ale v sobotu mám okrúhle jubileum a čakám gratulantov, nemám momentálne čas. Tak pouvažuj, ak budeš chcieť na ďalší týždeň, budem voľnejšia, môžem poslať. Tiež som pozerala aj videa, je tam jedna čo hovorí po česky a pletie s oranžovou vlnou, tak aj podľa tej som sa naučila, mám aj link, len už asi 500 spolu všeličoho, tak by som dlhšie hľadala. Tak za potom ozvite, ak budete mať záujem. ahoj magda

zon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz