Chcem si robiť gélové nechty. Ako začať?

sonulka8
23. mar 2017

Ahojte,viem ,ze takych tem je tu uz vela,no nikde som sa nedocitala konkretne k tomu,co chcem vediet🙂 dlho som mala gelove nechty,no ako sa mi narodilo babo nestiham vobec nic🙂 a uz vobec nie sediet na nechtoch 1,5hod.preto by som si ich rada robila doma..problemom je,ze nemam ziadne info co kde nakupit (lampa,gely,atd.) Poradite mi niektora? Dakujem krasne..

mishicca
23. mar 2017

Ja som si ich robila sama..ale druhu ruku, tu s ktorou pises, si sama pekne neurobis... z vlastnej skusenosti. Ale cez net vsetko nakupis vyhodnejsie. Alebo v cinskych obchodoch aj som to videla. Skoda, ja som pred rokom darovala celu sadu co som mala susede.

lenocka5685
23. mar 2017

Na nete kúpiš všetko aj celé sady čiže lampu gely pikniky a všetko čo k tomu potrebuješ vyde to tam celkom lacno tv čínskych nekupujte sú nekvalitné ja som ich skúsila a zbitocne vyhodené peniaze

sunnytt
23. mar 2017

Chce to trening aj druhu ruku si pekne urobis ked sa naucis. U cinanov by som moc gely nekupovala nie su take kvalitne a dlho nevydrzia. Maximalne laky, pilniky stetce tie su v pohode. Na nete predavaju aj startovacie sady ktore obsahuju vsetko potrebne.

https://www.top-nechty.sk/sady-na-gelove-nechty...

sonulka8
autor
23. mar 2017

@sunnytt mozem teda objednat z tejto stranky? Cinske urcite nie,mam rada svoje nechty 😝

missguerlain
23. mar 2017

@sonulka8 Hlavne nekupuj lacne cinske. Ako vravi @lenocka5685 su to vyhodene peniaze. Ja som si davala takto robit nechty u Vietnamcov a pouzivali tieto nekvalitne cinske aususy a nechty mi zacali flakatiet - proste na sedych nechtoch som zacala mat bordove flaky, inokedy na oranzovych flaky akoby presvitalo lepidlo, hnus, to uz fakt nikdy viac. Teraz chodim k jednej holke domov, ktora nema taky vyber lakov ale zato kvalitnejsie. Takze by som si na tvojom mieste spravila vyskum online aby si nekupila cinsku sr...

sunnytt
23. mar 2017

@sonulka8 to zalezi na tebe 🙂 tu maju celkom dobre zlavy 🙂 daj si do google startovacie sady na nechty a popozeraj co sa ti bude najviac pacit. Moznosti je velmi vela 🙂

rucka77
23. mar 2017

Snáď by si ich len nekupovala u číňanka. Preboha vieš, že oni tieto veci kvalitné nemajú a snáď by si nechcela aby niektorej tvojej zákazníčke zliezli nechty. Na internete je kopec stránok, kde sa dajú kúpiť kvalitné veci a za nie až tak veľké sumy. Na kvalite by som rozhodne nešetrila

dorottka
23. mar 2017

Skus nechtovyshop, casto maju akcie a sutaze. Ja od nich sice nemam nic, ale kamosky, co robia nechty, objednavaju uz roky odtial, tak sa mi to vrylo do pamati (vkuse zdielacky na fb atd). A presne, praxou si aj druhu ruku urobis pekne, kamoska nechtarka si zvladla urobit aj na vlastnu svadbu, a to sa tam dost vyhrala s kreslenim ornamentov.

sonulka8
autor
23. mar 2017

Ok dakujem dievcata