Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzana76
6. feb 2012

som maximalne spokojna, odkedy mam susicku mam o polovicu menej roboty pri 2 detoch, mame Elektrolux EDI 97170 W , susim takmer vsetko, az na par veci ako silonky, velmi haklive veci, kde sa bojim , ze by sa znicili, napr pletene ponco a podobne, inak uplne svetko, tricka s nazehlovackami, spodne pradlo atd...

nkaps
autor
6. feb 2012

@zuzana76 a pradlo nie je pokrcene? Ja by som chcela kúpiť lacnejsiu elektrolux je asi drahšia zn. Či? Fakt pri dvoch malých deťoch to potrebujem a pradlo je po ukonceni pripravené do skrine?

zuzana76
6. feb 2012

@nkaps je pokrcene, ak ho nechas dlho v susicke, alebo ak das velmi vela pradla, ale je tu aj program na naparovanie a tam dam napr 3 kosele naparit a vysusit a vyjdu ako vyzehlene, ani ich potom uz nezehlim, muz nosi kosele z Marks and Spencer, take specialne non-iron a tie su uplne skvele, len vyvesim na ramienko a nezehlim nic, zehlicku som nedrzala v ruke uz vyse roka 😀 a nechodime pokrceni

zuzana76
6. feb 2012

@nkaps ja uz by som radsej zainvestovala do kvalitnejsej susicky, tuto nasu mozem odporucat

ked vysusis a hned za tepla vyberies zo susicky a poskladas, tak to mas ako vyzehlene

nkaps
autor
6. feb 2012

@zuzana76 myslíš, že by sa aj detské vecicky do nej mohli dat a "vyzehlit"?

zuzana76
6. feb 2012

@nkaps no ja som mladsiemu susila veci od narodenia a v pohode

nkaps
autor
6. feb 2012

@zuzana76 super... a aký máš systém? Operes a dáš susit? A asi koľko to trvá? Dufam, že ta neotravujem s mojimi otázkami...

zuzana76
6. feb 2012

@nkaps ano, operiem a hned davam susit, aby pradlo nepotuchlo v pracke, uz sa mi sice aj stalo,ze som nemohla susit hned, lebo sme isli prec narychlo a nechcela som nechat zapnutu susicku, tak potom som pradlo zase preprala na kratkom programe a dala susit. Susenie trva priblizne hodinu, ona susicka si to sama reguluje, podla toho kolko je vo vnutri pradla, ak je menej, susi kratsie, naparovanie tych 3 kosiel trva tak 15-20 minut, tam sa viac pradla nesmie davat na naparovanie.

nkaps
autor
6. feb 2012

@zuzana76 no našťastie košele nemusim to možno raz za rok... A kolko pradla davas normálne? Ja periem na 30 min programe iné programi nepouzivam, lebo len ten je najefektívnejší 30 stup. na 30 min. 2,5-3 kg (pol práčky)

zuzana76
6. feb 2012

tak to by si kludne mohla dat na raz vysusit, ked dam prat a zmykanie na vyssie obratky teda tych 1000-1200, tak vtedy to mam aj rychlejsie vysusene, a ked dam zmykat len na 700, tak je pradlo vlhkejsie a susi sa dlhsie, ja mam pracku na 7 kg, ale tolko periem malokedy, tiez tak zvycajne 3-4 kg a to davam susit naraz , susicku mam tiez na 7 kg.

nkaps
autor
6. feb 2012

@zuzana76 no moja má 800 otáčok ale dobre zmyka, myslím...

nkaps
autor
6. feb 2012

@zuzana76 no tak ci tak už sa jej neviem dockat... Dufam, ze najneskor do vianoc ju budem mat, lebo na tento rok už máme naplánované auto a pred tyznom sme kupili na splatky gauc a min.rok umyvacku , ach jaj všetko sa toci len okolo penazi.

penelope1
31. okt 2012

My sme kúpili pred dvomi týždňami susicku bosch, nakoľko čakáme prírastok a som maximálne spokojna ! Usetreny čas, žiadne vesanie pradla, ani zehlenie 😉

evelina77
5. jan 2013

Holky poradte nejaku dobru znacku susicky s ktorou ste spokojne.

sisaka
6. jan 2013

ja mam LG a som spokojna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli