Chcem zmeniť farbu vlasov

slamka890
23. mar 2016

Ahojte baby 🙂
Je jar a chce to zmenu :D .. Mám dlhé hnedé (prirodzene hnedé) vlasy ..🙂 No uz ma tak trosku nudia :D .. Najskor som sa chceladat aj ostrihat ..ale manzelovi sa to moc nepaaci 🙂 Takze pri dĺžke asi zostanem , no chcela by som zmenit apson farbu 🙂 Neviem sa rozhodnúť , či ísť do ryšavej , alebo svetlého melíru, či ombreé 🙂 Ste tu niektoré aj kaderníčky ? 🙂 Vedeli by ste mi poradit, či by mi ta ryšava alebo medena išla ? 🙂 Mám hnede vlasy aj oči🙂 melír som už v minulosti mala .. a okolie mi ho chválilo 🙂 .. No v posledej dobe mi chytal nejak do žlta :/ ..

babu15
23. mar 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

ryšavá je pri hnedých vlasoch niekedy problém a je potrebné ju dávať na trikrát aby konečne to bola taká pekná ryšavá 🙂

agnes9
23. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

skus radsej ten svetly melir alebo ombree, pokial ti ho kadernicka spravi dobre tak to budes mat naozaj super 🙂

erika161
23. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@babu15 v tomto mas pravdu, preto som si to radsej rozmyslela ked som chcela ist na rysavu

zsoja
23. mar 2016

@slamka890 kamaratka mala hnede vlasy aj hnede oci a dala si rysavu a velmi jej to pristane a hodi sa jej to..kludne chod do toho 🙂

slamka890
autor
23. mar 2016

@babu15 No ved viem ze to by som si muslea dat najskor stiahnut farbu melirom a potom naniest rysavu :/ a to by aj dost znicilo vlasy :/

margaretka_9
23. mar 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

ale mozno by nebolo treba stahovat farbu, najlepsie by bolo keby ides ku kadernicke a ona by ti povedala ze ako a co presne

slamka890
autor
23. mar 2016

@margaretka_9 No urcite by som stym sla radsej ku kadernicke 🙂 .. Ale ..obavam sa, ze by mi to stahovala melirom :/ Kebyze nie tak dotoho idem ..no asi je mala sanca , ze mi to nebude stahovat 🙂 😒

slamka890
autor
23. mar 2016

@agnes9 Uz len najst taku kadernicku :D ;) .. naposledy mi vykuzlila na hlave zlte pasiky no hruuza 🙂 Skusala som nan dat aj Silver no nic :/ .. tak som ho nakoniec pekne krasne zafrbila farbou :D ..

babu15
1. apr 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

@slamka890 vobec netreba stahovat farbu melirom, to by ti poskodilo len vlasy. Staci nafarbit ale musis ratat s tym ze hned na prvykrat to nemusi byt vobec to co ocakavas ;ň