Chlap z O2

ninusa221
3. dec 2020

Dnes som sa celkom zasmiala bola som si po balík a o polhodku mi vola neznáme čislo vravim si okey zdvihla som a zrazu sa ozve daky chlap že je z o2 a že predpokladá že mam telekom ja že hej mam a on že či mi konči viazanosť vravim mu čo ja viem mam na mamu paušál ( ešte mi ho plati kedze som na vs a nezarábam) a on tak mi na nu dajde čislo, vravim mu že som bola už v o2 a že sme neboli spokojný... a že neviem jej čislo naspamäť ( vedela som len mamina je v robote a poslala by ho do p...)😀 len čo ma zarazilo uplne arogantným hlasom na mna zhukol že no tak hadam viete si to pozriet v telefone... no a spm sa nasrala a vypla ho.. ake mate zážitky vy takto?😂 tiež niekedy ani nezvihnete?😀 strašne ma nasral😂

limetka69
3. dec 2020

si mi pripomenula zazitok z pred par dni, muzovi vola vecer nezname cislo a on sa ma pyta, mam ho zdvihnut? nebude to len nejaka otrava? aj ze, co ja viem, ako chces, ved mozes zlozit prinajhorsom, tak zdvihol a tam sa ozve: dobry vecer, veziem vam pizzu o par minut som u vas :D my sme zabudli, ze sme si objednali pizzu :D

ninusa221
autor
3. dec 2020

@limetka69 haha tak to sa mi este nestalo😀😀😀

thewitch
3. dec 2020

No chuj mama mi tiež vravela že jej v dosť krátkom čase volali pár krát a že či neprejde do o2 a tiež dosť divne znel akoby urazene keď povedala nie asi im to nejako nejde, ja mam zase problém so zahraničnými číslami tak si už hocijako ukladám a banujem aby neotravovali ale som povedala že ak ešte raz sa ozvu tak ich už seriozne pošlem do piii... 😂 Treba ignorovať a ja by som sa im len vysmiala

e1i
3. dec 2020

@ninusa221 mne tak volavaju telekomovi. Vždy sa spýtam ako prvé odkiaľ majú moje číslo keď ho nemám zverejnené v zozname a hneď zložia aj sami. Nebaví ma s nimi sa vybavovať, máme o2 a sme spokojní. Píšem len skúsenosť s telefonatmi

babydesire
3. dec 2020

Mojmu muzovi akosi casto volaju cisla z roznych statov sveta,,zatial sme chvalabohu neprisli o ziadne financie,, inak,raz mi volali z nejakej parfumerie a chceli kratky dotaznik,obycajne zlozim ale teda vynimocne som odpovedala a zaradila sa tak do sutaze,,neuverite 1: o par dni vola cislo akasi parfumeria,hovorim vsak uz ste mi minule volali s prieskumom,ze nie ze oni nie, no nic hovor som zrusila..neuverite2: zdvihnem neulozene cidlo a to parfumeria cislo jedna,ze som vyhrala (to mi bolo jasne uz pri prvom hovore) a zacala ospevovat kozmeticky balicek ktory ja dostanem vzlave za nejakych 50€ ci kolko, tak vravim ze si neprosim, ze aj cirova ci ktora to ho ma,reku cirova ma iny prijem a ja viem ze niekto vam reklamu musi robit, ze si na kozmetiku nepotrpim a staci mi facko z obchodu. Tak nepochodila. Ale najviac ma vytaca nejaky clovek s romskym akcentom ktory mi pravidelne raz rocne vola a ponuka vykopove prace,,tak uz zdviham stym ze mu vynadam. A tiez ma vytaca BVSka krista tam sa dovolat,zarucene nemaju operatora alebo sa ulieva!!! Uz som aj staznos pisala, pred polrokom a naschval som zdoraznila ze to trva roky lebo som tusila ze sa ohradia pandemickymi opatreniami a aj tak bolo,,este aj blbca zomna budu robit.