Chodíte von, aj keď je silný vietor?

davidko7
23. dec 2008

baby,chodite von,aj keď je silny vietor?Dnes strašne fuči a bojim sa isť s malym von...

fifinna
23. dec 2008

davi, sak ked bude v kocari a zababuseny, tak chod, aspon ja by som isla, lebo by som sa s mojim doma cely den zavreta zblaznila. Ja pôjdem aj ked budu traktory padat. 😀 Ja som za cely jeho zivot snim nebola vonku dva krat . A to vzdy len prvy den ked bol vaznejsie chory.

susik77
23. dec 2008

ja som tiez vahala. ale maklej to pomaha, ze mi lepsie poobede zaspi. dnes pred vchodom ked sme sa vracali domov 😎. som rada, lebo niekt. dni uz cez den vobec nespi.

bramburka
23. dec 2008

Bez, ale pozor na padajici stromy a tak... kdyz je hodne silny vitr, tak jsem nešla. Ale dnes u nas moc silny neni.

sirinka
23. dec 2008

davidko ja s malou chodim aj tak, ale na ovela kratsie prechadzky, lebo vietor ovela skor vyfuka teplo, takze na to pozor. a natriet tvaricku dobrym ochrannym kremom a ak ti maly znesie, tak mu mozes dat salik cez pusu a nos, ale to uz u nas neprejde...

bubba
23. dec 2008

aj my sme boli aj dnes a chodime vzdy za kazdych okolnosti od narodenia minimalne 2x denne.samozrejme ak je horsie pocasie,prechadzky su cca polhodinove....a este mala nebola chora 😉

mirka
23. dec 2008

davidko, my chodíme tiež každý deň vonku, dakedy aj 3x, chodievame so psom a to ideme za každého počasia, keď prší, alebo silno fúka, dám malej pláštenku a je to ok, máme pláštenku bez diery, tak ju neprefúka, nezmokne. A ešte nebola chorá, okrem nádchy (ale tá nemá s počasím nič spoločné) 🙂

maca793
24. dec 2008

keby som vyšla s malou len pred dvere, bola by hneď chorá. je dosť náchylná a hlavne cez zimu.keď fúka a to dosť silno, tak nechodím ani ja von. najlepšie je doma.

tanja61
24. dec 2008

mi chodime aj ked je silny vietor,a davam na kociar prsiplast aby tak narazovo nefukalo...v takom pripade sme v kociari 😉

maca793
24. dec 2008

keď je dieťa zababušené, tak áno. ale moja je dosť náchylná, takže sa vyhýbam takémuto počasiu.

sarinkam
25. dec 2008

Maca- určite to myslis dobre s malym, ale pozor at se nedostanes do zacarovanyho kruhu- pokud nebudes chodit s malou ven i kdyz nebude pekne, tak by mohla byt potom choulostiva prave kvuli tomu. Imunita se snad tvori prave v takovem pocasi, ne?

lienka79
25. dec 2008

my chodime v kazdom pocasi..a to doslova..>Ked prsi,dame prsiplast...Iba ked je ozaj silny dazd,ostavame...lebo my kocik nepouzivame..len malo

maca793
25. dec 2008

sarinkam
ona býva chorá od narodenia, už keď mala 2 mesiace, brala antibioitiká. bola už 3x v nemocnici...
sme sledovaní v rôznych odeleniach v nemocnici... ☹

sarinkam
25. dec 2008

Tak to Ti preju hodne sil, tři deticky a navic marůdka- doufam že to překona

monci8888
16. okt 2012

my chodime aj ked leje ako z krhly.. pokial je dieta v teple a suchu (co sem tam ani nie je, ked sa rozhodne vyletiet a behat po vonku ) tak je to ok.. 😉 nie je z cukru, tak sa zatial ani neroztopila ani ju neodfuklo ,.. chora nikdy nebola 🙂