Chudneme spoločne v novom roku

maca_123
3. jan 2021

Ahojte no tak co ktora sa dala na novorocne chudnutie ? A aký máte ciel? 🤗 A ako ste začali?

ninusa221
3. jan 2021

Chcela som ale koláčiky su asi silnejšie ako ja😂🤷🏽‍♀️

maca_123
autor
3. jan 2021

@ninusa221 ja sa prekonavam od 25🤣

macekovam
3. jan 2021

zacala som.. kaloricke tabulky

tncka
3. jan 2021

@maca_123 zacinam zajtra,uz musim...teda vlastne uz o 5min :-/ hrozne sa mi nechce ale neda sa inak. Ked ja som takaa pazravaaa

ivanizna
3. jan 2021

😅 Ja som taká šťastná, že to nie som len ja taká, sama na tejto zemeguli

pseudomonas87
3. jan 2021

@maca_123 aj ja by som chcela začať, ale keď ja tak rada jem, a preto som začala len tým, že už sa večer nenapracem do ultima 🤪🤪

janulkama
3. jan 2021

Baby aj ja, ale dnes bol hlad silnejsi, az 2 dni som vydrzala😔

janulkama
3. jan 2021

@pseudomonas87 podobne

maca_123
autor
4. jan 2021

Baby nejako to zvladneme 🤪

sapetka
4. jan 2021

Ja fungujem na kaloricky tabulkach. Na diety velmi nie som. Zacala som pred Vianocami🙈viem hrozny cas

pseudomonas87
4. jan 2021

@sapetka a si s tým spokojná? Ja si nemôžem pomôcť, ale tie tabuľky, všetko to počítať, kukať, no otravuje ma to...

sapetka
4. jan 2021

@pseudomonas87 vies co ano. Mam apku v telefone. Takze je to raz dva. 😊a hlavne to funguje. Viem kolko coho zjem.

arcenciell
4. jan 2021

Aj ja zacinam od dnes.... ciel -15kg a kaloricke stiahnute 🙄💪🤦‍♀️🙏

veronikaszabova
4. jan 2021

Odporucam kaloricke tabulky. Je velmi lahke s nimi pracovat a vysledky su zarucene.
U mna -22kg za 8m

cuvienka
4. jan 2021

mne pomohla vyzva, do ktorej som sa zapojila, cvicim sa stravujem sa podla Instagym, videa s roznymi cviceniami, k tomu aj jedalnicek aby som vedela ako sa stravovat a bez problemu, kapustnicu som mala cez tieto sviatky len raz, tak ako sme zvyknuti na sviatky inak nejako ani chut nemam akoby zhresit alebo spekulovat 🙂

bavlnka92
4. jan 2021

ja mám za cieľ trochu spevniť svaly. chudnúť nechcem len by bolo fajn nebyť ako žuvačka 😅

zuzikaslat
5. jan 2021

Ja som začala v novembri s bylinkovym detoxom, a úpravou stravy... schudla som 7 kil za mesiac a nepribrala som ani počas sviatkov 😉 ide o to, že to chudnutie je spôsobené čistením zvnútra... zbaviť sa ťažkých kovov, vírusov, baktérií, ktoré sú usadené v orgánoch... po 18 dňoch som sa zbavila alergie.... pre viac info pošlem link 🤗

childuska
7. jan 2021

@zuzikaslat prosím zašlite mi link, vďaka