Chudnutie pomocou nápojov a stravy

bobulocka
5. mar 2018

Mam otazocku. Skusal niekto chudnut tak, ze doobedu jedol normalne..napriklad rano vajicka zelenina...obed maso zelenina..sem tam ovocie..ale iba doobedu...a olovrant, veceru pil napoje? Typu ketodiet...a popri tom cvicil samozrejme...

ciola
5. mar 2018

osobne nie a som aj rada. môžeš si tým poškodiť celé trávenie. byť tebou sa radšej stravujem normálne a cvičím a samozrejme večer už len niečo ľahšie ako šalát a podobné veci

mirola
5. mar 2018

no takto presne nie, ale partnerka mojho otca je len doobeda a obed.. v podstate si da na co ma chut... ale jej denna konzumacia konci obedom... takymto sposobom schudla asi 15 kil a uz si to drzi roky...

andula09
5. mar 2018

@mirola Posledné jedlo má na obed? 😲😲😲 Veď by som od hladu ani zaspať nevedela..

mirola
5. mar 2018

@andula09 hej ma ... ja to tiez nechapem.... ja by som bola zuriva ako pes... pre mna to uz hranici s PPP...

asaela
5. mar 2018

@mirola aj ja sa stravujem presne tak isto, nevime si vynachvalit. nikdy som sa necitila lepsie , vysledky to ma fantasticke, nic si nemusim dlhodobo odopierat (staci pockat do rana a vychutnam si to, co som si vcera odoprela), nemusim riesit ziadne uletene a slizke kombinacie jedal, jem ovela menej takze nemusim stale vymyslat co do ust a v neposlednej rade je to aj uspora penazi- co neprezeres, za to si kupis kabelku haha :D
@andula09 je to uplna pohoda, obycajny zvyk 🙂 teda chapem, ze nie kazdemu to musi sadnut, pre niekoho moze byt uz len ta predstava desiva, ale napr. ja som nidky nemala problem zaspat hladna a uplne inac vnimam hlad ako taky, vobec mi nevadi, niekedy sa nan uz vyslovene tesim, je to taky prijemny pocit lahkosti (ak sa ho naucis zvladat). s PPP to nesuvisi, to je porucha pschickeho charakteru a priciny su niekde inde, toto je ako som spominala obycajny zvyk.

xili99
7. mar 2018

Treba jesť a stravovať sa normálne nemá zmysel to takto deliť. 🙂