Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chutí vám cheesecake, profiterolky a paje?

spidybu
18. máj 2015

Caute zenske oslovujem vas tymto nazvom diskusie.Skusili ste niekedy tieto dezerty a co na ne hovorite vyrovnaju sa nasim zakuskom ci nema cenu sa zaoberat touto vyrobou zakuskou a dezertou my sme ich robili 5 rokou v zahranici a nam chutili a chceli by sme ich ponuknut tu s manzelkou len mame strach sa do toho pustit co vy nato diky...

bonaqa2013
18. máj 2015

@spidybu mám tomu rozumieť tak, že si chcete otvoriť cukráreň a budee ponúkať tieto druhy? Ja ich ani nepoznám, ale ak by vypadali lákavo, ochutnala by som resp. kúpila.

spidybu
autor
18. máj 2015

@spidybu mozno aj cukraren v tom style ale najme vyrabat a ponukat dalej

spidybu
autor
18. máj 2015

@bonaqa2013 no ved keby si mala zaujem skusit nieco nove nebol by problem si myslim zalezi odkial si

sardinka333
18. máj 2015

Na cukráren su tri druhy koláčov malo.....možno by sa našli cukrarne kde by ste mohli tieto kolače ponukať, distribuovať, neviem. Taký cheesecake býva vcelku drahý - myslím ten vyrez...aspon u nás cca 2 eurá vyrez a ja to nekupujem, cena u nás v cukrarni ma odradila. Ale samozrejme je to moj subjektívny pohlad, iste je to skvelý dezert.

spidybu
autor
18. máj 2015

@sardinka333 cukraren az casom tych zakuskou by bolo viac a 2 eura za jeden vyrez to je neako draho to je zdieranie

sardinka333
18. máj 2015

Ved skuste ponukať tam u vás, napíš si inzerátiky - letáčiky, že pripravujete chutné dezerty a uvidíš či sa ludia ,,chytia,,. Je ale mnoho ludí čo pečie torty, zakusky, cukrovinky takže konkurencia je velká, závisí od regionu samozrejme...pár zakuskov je velmiuzky profil - to možeš ponukať aj z ,,domu,, a uvidíš aký bude záujem.

spidybu
autor
18. máj 2015

@sardinka333 tak by som to chcel aj ja skusit postupne, uvidime len polka ma strach sa pustat do takeho niecoho hlevne kvoli uradom a papierovackam

sardinka333
18. máj 2015

neda sa to najprv skusiť len tak v malom ,,na kolene,, doma? Ako zase chápem...urady, hygiena...vrazíš do toho kopu penazí, času a zarobíš 5,50...

bajana
18. máj 2015

Cheesecake si robím doma, občas, lebo ak má byť poctivý, tak je z drahých surovín a ak má na tom ešte niekto zarobiť, tak tá suma musí byť aspoň 10-12eur (len tak odhadom)...takže ak podnikať v tomto, tak akurát tak v BA, kde si to ľudia môžu dovoliť

spidybu
autor
18. máj 2015

@sardinka333 tak to asi aj skusime len ci nam tak budu chciet odoberat cukrarne bez dokladu to skor len obycajny ludia no uvidime kto neskusi nezisti

spidybu
autor
18. máj 2015

@bajana no je to draha zalezitost ale su chutne a ide aj o to aky je ci americky alebo anglicky a s akou prichutou

Tu začni písať odpoveď...

Odošli