Chystá sa niekto do kúpeľov v Lúčkach ?

smejusko
23. jan 2020

Chystate sa niekto vo februari do Lucok????pri snahe o babetko??

diaalex
23. jan 2020

@smejusko ja som tam bola min rok, ale len na víkend a v ten mesiac som aj otehotnela 🙂 ale napr známa tam bola s manželom cely mesiac a im sa nepošťastilo 😕

smejusko
autor
23. jan 2020

@zalka a co tam.je???nerozumiem nieco o bojniciach??

zalka
23. jan 2020

@smejusko sú tam v zámku 3 lavičky,
a povesť hovorí ... ked sadneš na jednu neviem ktorú narodí sa ti dievčatko, ked na druhú tak chlapček a ked na tretiu tak dvojičky ...
vraj to aj funguje ... ale okrem toho bojnický zámok je veľmi pekný

smejusko
autor
23. jan 2020

@zalka a je to.k.dispozicii aj teraz cez zimu???neverim v takwto.veci ale clovek nikdy nevie to.je niekde pri zamku??

zalka
23. jan 2020

@smejusko je to v zámku vo veži ... treba ísť na prehliadku ... sprievodcovia upozornia na tie lavičky ...

diaalex
23. jan 2020

@smejusko tie lavičky sú dnuka a sprievodca o tom hovorí príbeh 🙂

rumba01
27. jan 2020

@smejusko ahoj🙂 sice vo februari nejdem do tychto kupelov, ale chcela som ti napisat, ze som u nich absolvovala liecebny pobyt a aj mi pomohol. dva roky sa nam nedarilo splodit dietatko a ako som prisla z kupelov, tak sa zadarilo. velmi dobre procedury tam zenam davaju a taktiez aj to, ze si trochu oddychnes, nemyslis na kazdodenne starosti, to tiez velmi pomaha! ty mas uz na februar vybavene tieto kupele??

miska_kal
27. jan 2020

@smejusko ked mas moznost, treba ist! aj ja som tam bola v septembri, tak ak potrebujes nejake blizsie info, kludne sa pytaj.

smejusko
autor
3. feb 2020

@miska_kal pisala vam spravu vobec nereagujete

smejusko
autor
3. feb 2020

@rumba01 pisala Vam spravu vobec nereagujete

miska_kal
7. feb 2020

@smejusko prepac, nebola som tu, vysvetlila som ti to uz aj v sukromnej sprave a taktiez som ti aj odpisala na veci, ktore si sa ma pytala. tak snad som ti aspon trochu pomohla.