Čiapka pod cyklistickú prilbu

29. sep 2023

Ahojte, aku ciapku davate malym detom pod prilbu v jeseni a potom v zime? Maly ma 2 roky. Bojim sa, ze sa mu potom prilba bude klzat, alebo hlava potit. Je kukla dobry napad? Vdaka

ivana11155
29. sep 2023

Sú také tenké bavlnené čiapky co kopírujú hlavu. Kuklu by som v jeseni nedávala lebo bude spotený na krku.

autor
29. sep 2023

@ivana11155 su to nejake specialne ciapky, alebo len proste tenka obopinajuca aby bola? A na zimu uz potom kuklu?

annalena
29. sep 2023

Su aj specialne ciapky pod prilbu, napr. v cykloobchode alebo jazdecke potreby. Ale tu istu sluzbu ti spravi aj tenka bavlnena obopinajuca ciapka. Nase decka maju aj aj a nevidim nejak rozdiel. V zime/chladna jesen nosia lyziarsku kuklu (su tiez rozne hrubky a materialy)

autor
29. sep 2023

@annalena super, dakujem

simona20201309
30. sep 2023

Pozri značku outlast

andreatytler
30. sep 2023

My sme obliekali bavlnenu mikinu s kapucnou a tu kapucnu pod prilbu.

enoula
30. sep 2023

Pozri funkcne materialy outlast (little angel), merino (Froggywear, beerino)

autor
30. sep 2023

@enoula zhodou okolnosti merino ciapku od frogywear mame, tak mozme pouzit tu

hennyinnsbruck
30. sep 2023

V zime pod lyziarskou ma kuklu taku tenku tento rok neviem mozno nic.ono zas netreba moc prehanat aby sa dieta nepotilo nieco tenke staci podla mna
Na bicykli v zime ma pod helmou jesennu tenku ciapku.

maris5
30. sep 2023

Pouzi buffku vies ju rozne zlozit a pouzit ako prave potrebujes. Nam sa osvedcila.

autor
30. sep 2023

Dakujem vam za rady

enoula
30. sep 2023

Tak ta od froggy by mohla byt dobra, to je tenka, elasticka latka, plus rychlo vyschne keby cosi 🙂 ked sa osvedci, tak na neskor mozno kuklu od nich. Tiez chcem ich pozrieť

slavkadi
30. sep 2023

Ja dávam na jeseň detskú cyklo čelenku (existuje viac značiek, my máme Eleven) a keď je chladnejšie tak bavlnenú kuklu, aby zakrylo aj krk.