Čiarové kódy a symbol Satana

thessinka
6. apr 2017

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či viete niečo o čiarových kódoch. Vraj v nich je zakódované číslo 666, teda symbol Satana a pri oskenovaní kódu sa vraj toto číslo vypáli do výrobku a energeticky ho znehodnotí. Čítala som aj že vraj to má zlý vplyv na zdravie, obzvlášť na pokladníčky. Vraj je dobré kódy škrtať... (čítala som to napr. tu http://tadesco.cz/cela-pravda-carkovem-kodu-nap... )
Neviete o tom niečo? Som z toho dosť zmätená 😖

osky
7. apr 2017

@bobulazelena tam nejde o znaky ale prave o tie ucinky

ucinkuju ale nie na zaklade zloziek kt.obsahuju...prave to je ten "figel"

a nehovorim o viere v homeopatika ale o viere v Boha a Zleho a skratka veci ktore su medzi nebom a zemou...
a neradno sa s nimi zahravat.

cize v podstate vsetci ktori sme veriaci,potrebujeme vysetrenie...podla teba.

ja si zase myslim ,ze beries zivot prilis materialne a nevnimas aj to co oko nevidi...

bobulazelena
7. apr 2017

@osky 🙈🙈🙈
Ale tak v podstate ten tvoj pomyleny a fakt podivny nazor je fajn, lebo nepodporujes homeopatika ako take.
Nie, vsetci veriaci nepatria na psychiatriu. Len ti, ktori popri svojej viere stratili zdravy rozum.
A prosim ta, ako sa s tym neradno zahravat?
Ako ten, co uziva homeopatikum, tak co sa mu stane? Pojde do pekla? Alebo zacne ho satan nejako vnutorne ovplyvnovat?
Snazim sa pochopit tvoje zmyslanie. Lebo mne to pride cele smiesne.
A co je este z bezne dostupnych veci ,,satanske"?

dominika6
7. apr 2017

@thessinka
tie ktoré majú v nicku 666 by mali z netu vyškrtať..
mútia nám tu tiché vody,nabudzujú a narúšajú nám tu harmonické čakry a naše fenj šui sa bije z aurou jednotlivých prispievateliek,čím konečný efekt je stále sa stupňujúce pulzovanie z temene hlavy,vyvolávajúce silné migrény,opakujúce sa väčšinou v piatok..

thessinka
autor
7. apr 2017

@mimla karentov
@evittam

thessinka
autor
7. apr 2017

@ evittam @mimla karentovany casopis to asi nebude. Typek daval scan clanku tu http://tadesco.cz/odborny-svycarsko-nemecky-vyz... a z toho co som pozerala o tom pisu v tom casopise viac...ale neviem, mozno je to casopis na urovni nasho Zem a vek

evittam
7. apr 2017

@thessinka Akoze naozaj mat tvoje problemy. Ty sa musis v zivote strasne nudit.....

mimla
7. apr 2017

@thessinka No toto napríklad pre mna nie je veľmi relevantný zdroj. Je to osobný blog (ja osobne si píšem napríklad tri) v ktorom je jedna zle odfotená kópia jedného nemeckého článku. Bez riadneho bibliografického údaju. Pri zadaní mena dipl ing Gunter Martin vyhodí rôzne články kde sa píše o homeopatikách, chemtrailsoch.... neviem, treba viac? Ani jeden článok nebol nájdený v angličtine, jazyku vedy. Teda veda o pána dipl Ing Guntera Martina ani nezakopla. nebol robený žiaden porovnávací výskum.

ukulela
7. apr 2017

@mimla ocenujem - a myslim to vazbe - tvoju snahu vysvetlit to slusne a s logickymi argumentami. ale naozaj sa cudujem zakladatelke (ktora zrejme chape spravne vyznam casopisu Zem a vek), ze vobec mina cas na premyslanie o niecom takomto.

thessinka
autor
7. apr 2017

@mimla ďakujem za konštruktívny prístup, cením si ho 🙂

thessinka
autor
7. apr 2017

@ukulela Mna na tejto teorii primarne zarazilo to, ako seriozne sa o nejediskutovalo na viacerych weboch (nielen teraz, ale aj pred mnohymi rokmi) a ako nikto z odporcov nemal ziaden realny argument, preco je to hlupost, zato vyjadreni preco to tak je som nasla neurekom. Samozrejme je lahke povedat, ze je to hlupost a nikto so zdravym rozumom o tom nemoze ani len uvazovat...ale zjavne je dost ludi, co tomu veri a praktizuje skrtanie a z toho co som citala na diskusiach, nikomu sa nepodarilo rozumne vysvetlit, preco je to absurdne (ale ktovie, mozno take prispevky mazu).

mimla
7. apr 2017

@thessinka

Tak prečo je to hlúposť, skôr by som to nazvala nezmyslom... Hmm. Skúsim ako som sa nad tým zamyslela ja. Čiarový kód je niečo ako podpis tovaru. Slúži na uľahčenie identifikácie a urýchlenie platby v obchode. Ak teda chápeme konzum ako zlo, v takomto prenesenom význame to teda môžeme kľudne chápať ako zlo. Ale kód samotný je len tlačiarenská farba na obale. Je to sústava čiernych pruhov rôznej šírky vytlačených tou istou farbou, ako napríklad zloženie výrobku. Snímač mimochodom číta medzery, nie tie čierne čiary. Ale to len na okraj. Takže zatiaľ sa nič nekalé nekoná. Je to vlastne niečo ako názov výrobku pre pokladňu, aby si k nemu vedela priradiť cenu, prípadne zľavu. Ak by som verila na podobné záležitosti, zlo by som hľadala skôr v snímači, ale keďže na také veci neverím, aj snímač je pre mňa len elektronika. Skener. Sníma to grafické znaky. Potom aj písmo samotné by bolo zlo, pretože písmo v knihách sa dá zoskenovať skenerom, na to učeným. Teraz využijem prenostenie k písmu a pokračujem: "A" je pre nás "A" preto, lebo sme sa tak dohodli. Naučili sme sa to tak. Ale ak by sme sa tak nedohodli, "A" by bolo iba sústavou čiar. "AA samotné nie je zlo. Ale ak použijeme "A" a rôzné iné písmená na napísanie literárneho "skvostu", aký bol napríklad Main Kampf, alebo Malleus Maleficarum, tak už sa k zlu dostávame. Hovoríme bez debaty o zlu na papieri. Ale to skutočné zlo bolo v mysli toho, kto si to prečítal a osvojil a následne praktikoval. Teda skutočné zlo sa podľa mňa nachádza v hlavách ľudí. Kódy sú v tom nevinne, aj keby sme sa všetci dohodli, že kódy sú zlo. Je to len názov tovaru v kódovom tvare. To by aj naše mená v pasoch boli zlo. Texty by boli zlo.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobulazelena
7. apr 2017

@zltyslonik 😂😂😂
tak ty si krestanka?
Tak ty potom musis travit na spovediach noci, dni pri takom spravani.
Miluj blizneho svojho si nepostrehla???
Ci citanie s porozumenim ti robi problemy?
Rasisticka hlupana skryvajuca sa za krestanstvo.
Ani neviem, ci si na smiech alebo na polutovanie.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobulazelena
7. apr 2017

@zltyslonik takeho sprosteho cloveka ako ty som dlho nevidela...ze ty si volila kotlebu?
Ja som nenavistna ale len voci sprostym ludom,ktorym ty mozes robit kralovnu...
Ten tvoj boh, to ircite tak berie, ze sa vyspovedas a mozes byt 🔷 nadalej 😂😂😂

bobulazelena
7. apr 2017

@zltyslonik inak ano presne tak to je. Sver sa deli na rasistov a obrezane mkslimky vo vreci, nic mimo toho neexistuje.

bobulazelena
7. apr 2017

*svet

obsadenemeno
7. apr 2017

@bobulazelena slona si nevsimaj, ona je Kolarova fanynka, stojaca v rade...... a kazda ina sme samozrejme konkurencia 😲

bobulazelena
7. apr 2017

@obsadenemeno ja si vzdy poviem, ze na nu reagovat nebudem, ale to je zosobnena sprostost ten clovek.
😂😂😂
Hej hej, ja sa toho kolara neviem dockat kedy mi napise, len som na neho uz stara asi. 😂

obsadenemeno
7. apr 2017

@bobulazelena sranda je, ze niekedy tak fajnovo trafi klinec po hlavicke....a inokedy, ako napr v tejto teme trepe uplne odveci........

zeby roztrojena osobnost??? 😝

bobulazelena
7. apr 2017

@obsadenemeno no neviem, ja som ju zatial zazila len tak, ze bola mimo, ale zas ja az tqk casto nie som na fore a ked niekedy som, tak to potom olutujem, ze na co som sem zas liezla medzi blaznov 😂

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osky
7. apr 2017

ja zasnem nad tym ako dospele zeny sa tu osocuju.
jedna krestanka a takto sa sprava....

a druha zase osocuje vsetkych ktori nesuhlasia s jej nazormi...

polutovania hodne fakt....
hlavne pre taku "kravinu" ako tu bobula pise...
preco Sem chodis ked ta to vzdy len nastve.najdi si pokojnejsie temy...
nepr.co sadit,tam nemusistolko uvazovat nad vecami medzi nebom a zemou...

na co sa tym vlastne este zapodievate...?

inak slonik prepac,ty si to napisala o tej spovedi velmi jednoducho....
ale to tak neni.
ved ked zhresis ano je ti odpustene ale neznamena to ze si mozes dalej hresit...kto ti toto povedal???
ved ty pri olutovani si sa rozhodla cinit pokanie a svoje hriechy aj odcinit...

neni to take jednoduche...
potom ze sa tu tvoria taketo temy o satanovi...sory..

bobulazelena
7. apr 2017

Toto je velmi vyzivna debata.