Čiarové kódy a symbol Satana

thessinka
6. apr 2017

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či viete niečo o čiarových kódoch. Vraj v nich je zakódované číslo 666, teda symbol Satana a pri oskenovaní kódu sa vraj toto číslo vypáli do výrobku a energeticky ho znehodnotí. Čítala som aj že vraj to má zlý vplyv na zdravie, obzvlášť na pokladníčky. Vraj je dobré kódy škrtať... (čítala som to napr. tu http://tadesco.cz/cela-pravda-carkovem-kodu-nap... )
Neviete o tom niečo? Som z toho dosť zmätená 😖

nikawero12
6. apr 2017

Keby si vo svojom volnom čase siahla po kvalitnej knihe, tak by si nemusela na internete čítať žiadne ootiny a nemusela by si byť zmätená

evittam
6. apr 2017

@thessinka Ja mam t.c.konciace na 666 mam ho skrtnut ci zacat byt zmatena??😲😖
...mat tvoje problemy....

ukulela
6. apr 2017

kristova noho ... svata prostoto ... KELISOVAAAAAA!

moonlight1210
6. apr 2017

@thessinka mozem ti poslat linky na nejake psychiatricke ustavy.
objednas sa tam uz sama, dobre? zvladnes to?

alebo hladaj nejaky web pre konspiratorov. budes sa tam citi ako vo vaticke. uplne ako doma. 😀

sissy27
6. apr 2017

@thessinka prosím ťa, hneď zajtra ráno sa vyber na najbližšie oddelenie PZ a odovzdaj občiansky preukaz, pas, vodičák a povedz, že nie si spôsobilá na právne úkony, nech sa o teba nejak postarajú... Lebo naozaj sa nečudujem, že s touto republikou do ide do sračiek, keď aj takí ako ty rozhodujú vo voľbách...

ukulela
6. apr 2017

@sissy27 problem je, ze dnes padlo rozhodnutie, ze aj ludia zbaveni sposobilosti na pravne ukony mozu volit. cca 17 000 hlasov :(

abeata
6. apr 2017

...ajeje...tak už aj v čiarových kódoch, nie iba v homeopatikách ? Ale no tak...

osky
6. apr 2017

s tymto sa nezahrava.ale ste zlomyselne ked takto reagujete...
nic som o Tom nepocula ale nezaskocilo ma ze zasa nieco v tomto zmysle

o homeopatikach to nepriamo potvrdili aj ich vyrobcovia...takze??

staci sa porozprvat s dobrym knazom ktory sa vyzna.toto neni o tych ktori nie su veriaci,ale prave o tych veriacich...

ja ta na psychiatriu neposlem,over si zdroj a preberto s nieky inym,nie na nete.
na nete je totiz aj Vela somarin...

mimla
6. apr 2017

Čiarové kódy sú prežitok. Teraz je zlo ukryté v QR kódoch, doporučujem namočiť octovou handričkou a trikrát sa otočiť okolo svojej osi doprava (pozor nie doľava, to je strana zla) a až potom škrtať centrofixkou. Centrofixka by mala byť na liehovej báze, pretože výpary z nej spôsobujú vyššie stavy mysle.

Ale teraz vážne. Toto je téma je založená asi skôr na kopírovanie rôznych príspevkov z tejto diskusie a následné zosmiešňovanie v nejakej FB skupine. Lebo my matere sme slepice, čo veria každej kravine.Neverím, že toto niekto môže myslieť vážne.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
osky
6. apr 2017

😀

sissy27
6. apr 2017

@ukulela a doprdele... Tak ozaj kto bude posledný opúšťať Slovensko nech zhasne...

krokodil13
6. apr 2017

Ahoj, myslim ze je to nezmysel. Kazdy krestansky duchovny ta uisti, ze ked sa modlis a snazis sa byt Bohu co najblizsie, satan ti nic nemoze. Uz som pocula, ze udajne hello kitty obsahuje nejake satanske symboly a este neviem co..ved je to obycajna postavicka, pre pana jana. Tym sa vobec netreba zaoberat. V Biblii sa pise ze "všetko napomáha k dobrému tým, ktorí milujú Boha". Tak hlavu hore, netreba sa bat.

alexandraalexandrova
6. apr 2017
zoana
6. apr 2017

máš pravdu, presne tak to je. Ja odporúčam chodiť do obchodov, kde si môžeš tovar naskenovať sama. Skenuj ho dole hlavou, potom sa načíta číslo 999, to zaženie všetkú zlú energiu. A ešte je pre istotu dobré, pred príchodom domov, všetky čiarové kódy vvzerať, nech neprekročia prah tvojho domova. Najlepšie strieborným nožíkom namočeným v octe. Vyrezané čiarovné kódy potom spáľ pri splne mesiace. Ja to takto robím už dlhé roky, a už vôbec nepotrebujem žiadneho psychiatra, funguje to výborne. Občas teda niečo vytečie alebo sa vysype, ale čo by som pre svoje zdravie neurobila.

dorottka
6. apr 2017

Podla mna je to len trollovanie... vidno to podla formulacie vety 🙂

bobulazelena
7. apr 2017

@zltyslonik kazdym tvojim prispevkom ma vzdy len utvrdis, ze pateis do psychiatrickej liecebne.

bobulazelena
7. apr 2017

*patris

obsadenemeno
7. apr 2017

jeziskove huslicky....kristova noho....jezkovy voci....ty vole......🙄

bobulazelena
7. apr 2017

@obsadenemeno tito cvoci co tomuto realne veria maju celu skupinu na FB 😉

bobulazelena
7. apr 2017

@osky v homeopatikach je akurat tak cukor alebo teda sladidlo. Som nevedela, ze zlozkou je aj satan 😂
Ty sa spoj s autorkou, mozte mat spolocnu izbu. 🙂

obsadenemeno
7. apr 2017

@bobulazelena eh, ja mam zopar "friends" na fb a jake voloviny ti zdielaju..... sa mi rozum zastavuje....ale co uz....blbi lidi taky lidi.... 😝

bobulazelena
7. apr 2017

@osky ci to ironicky si myslela? 😱
Teraz som zmatena...

bobulazelena
7. apr 2017

@obsadenemeno no ja milujem tieto konspiracne teorie. Zatial u mna vyhravaju plejadania a astar seran, potom teoria o tom, ze zem je plocha, ale aj tieto ciarove kody maju svoje caro 😂

thessinka
autor
7. apr 2017

@dorottka @mimla netrolujem, nie je účel si z niekohoerobiť srandu, seriózne sa pýtam, lebo ma až desí, koľko článkov a diskusii k tejto téme je (a aj koľko ľudí tomu verí). Dokonca aj nejaké výskumy sú. Samozrejme, znie to ako úplná hlúposť...ale tak zaujíma ma, čo si o tom tu myslíte, aj za cenu, že ma tu samozrejme ohejtujú, ponadávajú a poposielajú ma na psychiatriu 🙂

mimla
7. apr 2017

@thessinka Prosím ťa ak máš link na výskum škodlivosti čiarových kódov v nejakom karentovnom časopise, prípadne nejakom článku ktorý sa predral, keď už nie do karentovaného časopisu, tak aspoň do scholar googlu, tak daj. osobne si rada prečítam.

evittam
7. apr 2017

@thessinka No, čakám na ten výskum.

osky
7. apr 2017

@bobulazelena

laskavo neurazaj !!!!

ja nie som ani sialena a ani som to nemyslela ironicky.
ak nemas dostatocne znalosti,tak sa k veci nevyjadruj.
okrem inych veci je aj na YouTube prednaska doktorky o Tom ako posobi homeopatia..
a presne ako hovoris-je v nich len ten cukor...a to si myslis ze ten cukor tak lieci???

podobne je velmi zname reiky a ine veci ktore sa na prvy pohlad zdaju neskodnedokonca najskor pomahaju ale po case to zacne...

nemusis verit,ale aspon tu nikoho neososcuj...

sunny8
7. apr 2017

No padli tu aj homeopatika tie neverim neuznavam nrpodporujem... Neviem preco sa povazuju za symbol satana no to neviem ale nruznavam ich sama by som ich nebrala a nie este dat dietatu. Ale o tychto kodoch som estr nepocula. Fakt neviem no.

bobulazelena
7. apr 2017

@osky nie, ja neverim, ze homeopatika pomahaju, resp. ich ucinnost je porovnatelna s placebom.
Ale znaky satana v nich nevidim teda 😂
A ak niekto ano, tak je podla mna na mieste vysetrenie.