Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

slniecko01
31. okt 2013

NEODPORÚČAM @betka2266 ALŽBETA JAROŠOVÁ, HRUBÝ ŠÚR 254, 90301 SENEC

kateslad
31. okt 2013

Mamičky.... Pozor na nakupujúcu, ktorá figuruje pod nickom gimis.812@azet.sk. Síce kupovala odomňa na bazosi, ale aj tak veľký pozor!!!!!! Je to podvodníčka, ktorá chcela žehličku na vlasy (moja cena bola 4 eur) na dobierku a sľubovala, že si ju na stopro prevezme. Potom neustále klamala a nakoniec si vymyslela, že stratila doklady. Udala adresu - predpokladám na muža: Dávid Kandráč, Parková 16, 044 55 Veľká Ida. Nie je to fér, ako sa zachovala a hlavne to, ako sa môže niekto na takýchto "fóroch" zabávať....... 😢 😢 😢 BABY POZOR!!!!!

cherry1981
31. okt 2013

@kateslad Od nas uz ked niekto kupuje cez bazosa, pytam postovne na ucet, to je par centov, a takto viem,ze ked tovar nepreberie, tak postovne som neplatila z vlastneho vrecka.

svano
31. okt 2013

Milé mamičky,chcela by som vás upozorniť na predávajúcu ,,lillith2013,,. V auguste som si u nej kupovala tričko. Prišlo mi oneskorene a v nenositeľnom stave- znosené,fľakaté,špinavé a zapáchajúce. Keď som to pani reklamovala, dohodli sme sa že nech tričko vyhodím, ona mi peniaze vráti. Čakala som dodnes a nič. Pani ma sprosto oklamala..

kateslad
31. okt 2013

@cherry1981 Už som sa poučila..... 😢

milena111
1. nov 2013

Nezodpovedna kupujuca Martina Hlavatá, Lužany pri Topli 2, 087 01 Giraltovce ,nick martinkas23 nikdy jej neposielajte ziaden tovar je nezodpovedna ziadne peniaze Vam od nej nikdy nepridu

tinushka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milasssku
4. nov 2013

Máte niekto skusenosti s mamičkou @maminka25318 ?

solnicka_nr
4. nov 2013

Baby POZOR!!! nick: kika24rado (adresa Veronika Rigoova Zlate Klasy Dunajska 367 93039) Nespolahliva kupujuca prehovorila ma na dobierku zaplatila som si pekne postovne.....vypisovala som jej obcas odpisala s nejakou vyhovorkou.....mozno aj pravdivou neviem ale jedno je iste - zasielku neprebrala (mala na to 18dni) Takze urcite neodporucam!!!!!!!! POZOR na nu!

anyuci1977
5. nov 2013

Pozor na predavajúcu nick: tullnerfeld, zaplatila som jej za tovar a odvtedy mi ani nereaguje, ani mi neposlala balík.

kika423
5. nov 2013

24andreaxxx - táto pani mi od marca nevrátila peniaze a nemám ani tovar. Nič od nej neobjednávajte, len sľubuje a peniaze nevráti.

adam987
6. nov 2013

Miroslav Mazuch , palarika 457/3 Očová , mazuchm@gmail.com alebo zaloznikmm@gmail.com - objedná si a nepreberie a najlepšie ešte povie nech mu to ešte raz zašlem na dobierku = komediant 😠 😠 😠 a ešte jeden lubos helt muskatova 10 90201 pezinok , Jeho komunikacia začína : zdravim moste mi poslat dva kusi ... helt.samko90@gmail.com , ruky preč od týchto 2 ****** 😠 😠 😠

viki75
6. nov 2013

neodporucam: ZUZANA BARTOŠOVA, CHALUPKPVA 2626, 97646 VALASKA.
dala si poslat dobierku a dusovala sa, ze prevezme. samozrejme v odbernej lehote neprevzala a ked som sa pytala, preco dobierku neprebera-ze ju ma na poste, tak bola nevrela, ze co sa staram, ze co jej vypisujem, ze ona ma problemy rodine a ze vestu ma u riti...tak som jej napisala, ze ak si ju neprevezme, budem pozadovat peniaze za postovne. slubila, ze prevezme, no dobierka sa mi samozrejme vratila:(
tak som jej napisala, ze nech mi zaplati aspom postovne co mi vzniklo len kvoli nej - spolu som zaplatila na postovnom 3,25€ - inak ju dam na ciernu listinu, samozrejme mi pisala, ze uz to uhradila najmenej 3x. peniaze do dnes nemam a to cakam uz 2 mesiace, a teraz najnovsie sa hra na mrtveho chrobaka 😠 😠 😠
ja nechapem taketo kravy objednaju si dusuju sa, ze zaplatia a potom neprevezmu a este s vami jednaju odute a urazene, ze sa vobec domahate svojich penazi!!!! takze ZUZANU BARTOSOVU ADAMOVICOVU absolutne neodporucam, je to obycajna ZLODEJKA a KLAMARKA, je neprijemna, drza a velmi hlupa zena.

cherry1981
6. nov 2013

Baby ked posielate na dobierku,preco si nepytate, aspon peniaze za postovne? Ked uz zaplati postu, tak skor balicek prevezme a ked aj nie, nieste v ziadnej strate

soni76
9. nov 2013

Miroslava Moyseyenková
Sokolovce 21, neprebrata dobierka , zas zbytocne vyhodene peniaze nechapem co ti ludia z toho maju ze okradaju ostatnych o postovne co je dnes dost vysoke

viki75
9. nov 2013

@cherry1981 no lebo vacsinou nie su schopne dat dopredu na ucet peniaze - ved to by potom mohli celu sumu, ved dobierka je lacnejsia....vacsinou si beru take, co nemaju blizko banku, alebo proste nevedia dopredu peniaze dat-preto dobierka. vela, fakt vela zien mi dobierku preberie, ale najdu sa aj taketo kravy, co robia len zle meno cestnym ludom, co inak ako na dobierku nemaju moznost prevziat....

cherry1981
9. nov 2013

@viki75 peniaze vopred sa daju poslat aj z posty,a ked si vie ist pre balik na postu, moze aj poslat peniaze. A jasne, uz ked posle postovne, moze poslat aj plnu sumu, ale ja napr. po tom vsetkom co tu citam a mala by som kupovat balik drahsi, tak by som asi tiez neposlala peniaze na ucet. No ono je to tazko....,ale uz ked balik objednam, tak si ho aspon preberem 😠

suezana
10. nov 2013

ja súhlasím so
@cherry1981 bojím sa totiž poslať väčší obnos peňazí niekomu na účet - radšej zaplatím len poštovné a ostatné, keď príde balík/kuriér - tým pádom by ste boli aj vy predávajúce chránené pred podvodníčkami - ja na dobierku neposielam, zatiaľ ma našťastie nik o to ani nežiadal 😉

viki75
10. nov 2013

@cherry1981 ja mam zial takuto skusenost....proste nie su ochotne platit postovne 2x (raz za poslanie penazi a raz za balicek, lebo aj ked posiela peniaze, tak za to plati a potom druhy krat dobierku).
urobila som to z jednoducheho dovodu, chcela som pomoct a vyjst co najviac v ustrety....moja skoda.
viem, ze dobierku uz posielat neregistrovanym nebudem.

cherry1981
10. nov 2013

@viki75 2 krat postovne? To je blost, Ja som tak posielala z bazosa zaujemcom a dva krat postovne neplatili 😕

viki75
10. nov 2013

akoze nie? tak akoze ja som potencionalny kupujuci. kupujem tovar za 10€, predajca mi povie, aby som uhradila postovne za dobierku vopred - je to akoze 2,75€ (dobierka nad 500g, 2tr.). takze idem na postu a posielam peniaze sekom. vypisem sek na 2,75€ a platim aj postovne za ten sek predsa. (zaplatila som predavajucemu postovne v sume 2,75€ a platim este raz za sek - ktory posielam ja). potom mi pride dobierka na 10€. ak by som neplatila to postovne vopred, tak by mi postarka doniesla balik dobierku na 10+2,75=12,75€ a sme si kvit. takto budem platit este za ten sek, kedze posielam postovne vopred. chapes? na toto malo ludi pristupi, resp. odstupia od obchodu....

cherry1981
10. nov 2013

@viki75 Jasne, ale ta platba za sek nieje 2x2,75 ci? No nech je to ako chce, ked nesuhlasi nech necha tak, nekupi on-ona, kupi niekto iny. Ja tu na dobierku neposielam,ale ked sme mali inzerat na bazosi, a kupujuci odmietol poslat peniaze na ucet, tak som povedala, bud si zaplati kuriera vopred (velky rozmer balika)alebo nech necha tak, ja nebudem predsa niekomu nieco posielat a neprebere to. Ale tak zial vela kupujucich prebere dobierku, ale zial na ukor tych nespolahlivych doplacaju tie spolahlivy.

viki75
11. nov 2013

no nie je...podla mna je to par centov, ale aj napriek tomu som sa stretla s tym, ze 2x postu platit nebude...ty si mala stastie na kupujuce, ze s tym suhlasili.... ja uz budem posielat len registrovanym s dobrym hodnotenim. cudzim ani nahodou. kazdy sa poucime a ako pises je to na ukor spolahlivych:(((

dena567
11. nov 2013

Tak pridavam aj ja nespolahlivu osobu Luciu Kolesarovu ktora objednava balicky a neprebera ich a ako som sa informovala na postu kde som balicek posielala ma tam strasne vela balickou ktore nikdy neprevezme...

soni76
11. nov 2013

@viki75 ja som poslala na dobierku aj registrovanej a neprebrala takze tazko si vybrat komu doverovat

iwonna
11. nov 2013

nedala by sa nejaka tabulka vložit aby to bolo prehladnejšie kt. predavajuce /nakupujuce su nespolahlive aby sme si to vedeli prehladnejšie pozriet dopredu kym nakupime či predame ?

viki75
11. nov 2013

@soni76 to uz podla hodnoteni treba zvazit. ale moze byt, ze ma dobre a neprevezme. ale vtedy mozem aspom postovne vymahat, inak dam negativko. u niektorych mozno ani toto nepomoze, ale co maju dobre hodnotka tu, tak im zalezi, aby si to nepokazili-to je spom moja skusenost...

viki75
11. nov 2013

@iwonna presne, idealne by bolo, kebyze zadas nick (pripadne priezvisko) a vyhodi ti ju, ak sa tu nachadza...

iwonna
11. nov 2013

@viki75 presne to som mala na mysli kedže je tu neuveritelne vela stranok a listovat a hladat či sa tam dotyčna osoba nachadza sa asi nechce nikomu 🙂

viki75
11. nov 2013

@iwonna no tak to by sa asi ani nedalo podla tohto riadit....nemozne precitat si vsetko vzdy, ked chcem niekoho overit.....