Čierne lodičky s remienkom

19. júl 2022

Hľadám pohodlné čierne lodičky s remienkom, s akou značkou alebo konkrétnym modelom ste spokojné? Hľadám pohodlné v ktorých vydržím v práci celý deň. Nemusia byť vysoké len musia mať remienok.
Môžem si dovoliť do 100€. Ďakujem

busy_mum
19. júl 2022

Mozu byt aj elegantne balerinky s remienkom ako napriklad barefoot od Shapen?

ruzasipova
19. júl 2022

Jedine pohodlne lodicky a sandalky s remienkom, co poznam, su tanecne topanky. Ale tam je cena o dost vyssia

melanta
19. júl 2022

Ak potrebuje lodičky, tak barefoot baleríny sú ozaj dosť mimo. @busy_mum

melanta
19. júl 2022

S remienkom čierne nájdeš viacero na eobuv.sk. Ale čo sa skúseností týka, tak poradiť neviem v kategórii do 100 eur.

srferreira
19. júl 2022

Pozri znacku Clarks. Do roboty su najlepsie lodicky ake som mala. V pohode som v nich vydrzala 12 hodin stat! Ako papucky. Zo zaciatku su masaker ale ked uz sa prisposobia nohe tak neni nad ne 👍

busy_mum
20. júl 2022

@melanta lebo tento komentar bol podobne napomocny ako prvy eshop ktory vygoogli bez akehokolvek tipu, vsakze. menej casu straveneho hate-ovanim prajem.

autor
20. júl 2022

@busy_mum potrebujem lodičky, nemôžu byť balerínky

melanta
20. júl 2022

@busy_mum na danom eshope si nájde lodičky s remienkom a ani jej to až tak veľa času nezaberie. Takže rada bola celkom v pohode. Ale odporučiť barefoot baleríny niekomu, kto do práce potrebuje lodičky je úplne mimo vkus. A za to ja ozaj nemôžem, že ty nevidíš rozdiel medzi lodičkami a barefoot balerínami. Ja nehatujem, len som napísala fakt. Hatovanie je niečo iné, to zrejme tiež nevieš. Ja ti prajem viac sebareflexie k tvojmu nevkusu pri radách. Pekný večer.