Čím odstrániť pero?

mala mi popisala babiku susu perom ,nemate niekto skusenost cim to odstranit?

asfodelka
25. okt 2013

skus cif, mne tak zislo z chladnicky 🙂

maca_p
25. okt 2013

@asfodelka cif mi poradila jedna sikovna predavacka na vycistenie kozeneho saka 😝 😝
znicene... 😲

@danielaksenzulakova cif neskusaj na material z koze. neviem ako textil, ale kozu to vybielilo 😝

kazunomiya
25. okt 2013

@danielaksenzulakova jadrove mydlo (mydlo na pranie) mi vacsinou take smuhy od pera z textilu odstranilo (aj vacsinu inych flakov).

majmik
25. okt 2013

@danielaksenzulakova ja som sa docitala perfektnu vec na kosele, obrusy, ... troska preprat a zastriekat lakom na vlasy 😀 neverila som, ale ked som nechala posobit a potom zase troska preprala, krasne zmizlo 🙂 len neviem ako na babiku 😒

lydkab
25. okt 2013

Nechať tak, nečistiť....uschovať a podarovať malej maliarke ked bude mať svoje deti 🙂))))))

kubkatka
25. okt 2013

prepisovačka sa dá vyčistiť z textilu alkoholom, ja som čistila 42% slivovicou a zišlo 🙂

asfodelka
26. okt 2013

@maca_p no ja neviem ale myslela som ten cif ak je popisana tvar a telo nie ak je textil. na textil som cif este neskusala :D na to davam vanish. hmmm a kozene sako .. no neviem ako ju napadlo cifom cistit, ja by som skusila cistiaren.

blanche3
1. dec 2014

Viem, ze toto je uz starááá diskusia, ale mozno dakomu pomoze co bude citat, dcerka mi popisala perom bielu sedacku z eko koze (nechala som vecer na stole pero, ked som balila veciciky z bazaru na odoslanie) ona ho rano zobrala a uz bolo....az ma pichlo pri srdci, lebo podobne urobila starsia na taburetku v spalni, to neslo nicim, az casom zislo (pravidelnym cistenim) no a teraz som potrebovala radikalne rychle riesenie🙂 (ved idu sviaty, navstevy...) pouzila som ODLAKOVAC🙂, aaaa celkom zislo🙂

majadom
3. jún 2015

@majmik super rada dakujem podarilo sa 🙂

miriam11
4. jún 2015

@blanche3 stary prispevok, stalo sa mi to iste, ničím, fakt nicim to nešlo. Snazila som sa niekolko mesiacov a vcera som vyskusala odlakovac. Super odstranene, dakujem🙂🙂🙂🙂🙂

aninkas
3. aug 2015

Aj naša slečna si počmárala biele tenisky perom a vyšlo to odlakovacom!!!! 😉 Ďakujeme za radu!

suzannwega
6. nov 2016

Mne na kožu a pero nepomohol ani odlakovačom ani alkohol :(

ivkakiwi
25. aug 2017

Ahojte.mam taky problem,mam napisane na papiery kancelarskym perom spatny datum a potrebovala by som to necim vymazat a prepisat.Som zufala pretoze je to velmy dolezite a druhy papier nemam ked ze su na nom aj razitka. :( nemate naky tip ako to odstranit,vygumovat

suzannwega
27. aug 2017

odstráni nielen pero z bábiky,ale aj mastnotu,špinu zo všetkých povrchov

me1931
2. máj 2018

Pomôžte škvrna z pera na plátne ako odstrániť

viskupovaandrea
2. máj 2018

Vlhcene utierky 👌👍👏

makaronka01
7. mar 2019

Ahojte, trochu stara diskusia ale aj tak skusim. Neviete mi poradit cim odstanit z kozenkovej bundicky pero? Skusila som lak na vlasy, alkohol, jar a odlakovac. Nic nepomohlo :( Budicka je nova, neviem ci som to uz s tym kupila alebo sa to stalo uz nam. Dakujem

jasomtusom
17. feb 2020

@suzannwega mam a nepomohol