Čím sa holia vaší strniskoví muži?

materina_duska
31. okt 2012

Prosím tip na holiaci strojček pre muža, ktorý najradšej nosí 3dňové strnisko, čiže s nejakým zastrihávačom alebo tak. Je toho veľa v ponuke, ale vraj veľa strojčekov strihá a holí "ako za dušičky", tak by som chcela niečo overené. Čo máte doma?

sonia2010
31. okt 2012

ahoj, ja som minulé Vianoce kúpila môjmu drahému philips, planžetový. neviem bohužiaľ presný názov, kupovala som to v tescu, cena tuším okolo 50-60e a boli tam ešte iné nádstavce ( na vlasy, do nosa, uší atď) je super, tiež nemám rada keď sa môj chlap oholí dohladka, lebo ho to strašne omladí a keďže je odo mňa mladší skoro o 6rokov, tak to nechcem 🙂

materina_duska
autor
31. okt 2012

@bamb27 A používa to na strnisko, áno? A nezadrháva, nešticuje, nerobí schodíky? 😉
@sonia2010 Ďakujem, ale asi potrebujem presný typ, nechcem mačku vo vreci. Pozri mi to v kúpelni, ak sa ti dá 😀

bamb27
31. okt 2012

@materina_duska no fuzy som si este neholilaaa 🙂 ..muzovi aj synovi som len vlasy, ale je aj na fuzy teda, to som sa v obchode specialne pytala, ma nastavec na bradu a dva nastavce na vlasy,,, vlasy sli uuzasne, ako po masle,, je vsak dost citlivy ze netreba moc pritlacit, lebo ta holiaca hlavica je trochen flexi a ked sa zatlaci silnejsie ako inde tak urobi akoby schod, ale to je len o zvyku a zrucnosti,, aaa co sa fuzov tyka, tak muz si tusim skusal, ale povedal ze sa boji, ze je hrozne ostry, oproti staremu ...musi sa naucit,,,aaa tie cepielky sa pouzivanim ostria same, cize by sa nemal nikdy zatupit
a ta hlavica na fuzy sa tusim da nastavit od 1.5mm ,,moj muz ale skusal bez nej, tak preto sa bal 😉

materina_duska
autor
31. okt 2012

@bamb27 Vďaka za vyčerpávajúcu odpoveď, si zlatá! 😉 Tak po Vianociach ti dám vedieť, či môžeš robiť recenzie na holiace strojčeky 😀

sonia2010
31. okt 2012

@materina_duska bohužiaľ obal od strojčeka už neexistuje... na strojčeku neni napísaný typ a pozerala som to na nabíjačke (lupou, inak sa nedalo prelúštiť 🙂, ale podľa toho čo tam píšu a keď som to dala do googlu, nenašlo mi to... tak bohužiaľ ti nepomôžem 🙂

maria_2
23. okt 2017

V článku https://nakupnyporadca.eu/zdravie-a-telo/najlep... som čítal o stojčeku Philips BG2036. Nemáte s ním niekto prosím skúsenosť? Už dlhšie zháňam niečo dobré a cenovo priateľné..

kikina84
7. dec 2018

@materina_duska prosim aktualne co viete poradit? Potrebujem nieco pre manzela..ma maximalne do pol cm fuzy a vzdy sa prebehne strojcekom,nikdy sa neholi na hladko ziletkou..nema cas 😁.. Prosim co mate skusenosti s cim sa manzelia holia..ci frezka alebo planzeta..najlepsie s odsavanim chlpkov ak by ste vedeli..dakujem pekne 🤗

kikina84
7. dec 2018

@sonia2010 cize na strnisko odporucas planzetovy?