Čínska tržnica na Vajnorskej v Bratislave

vanesenka
22. dec 2016

Ahojte je tu niekto kto chodí nakupovať do BA na čínsku tržnicu na vajnorskej mali by to byť čínske sklady. Malá by som zopár otázok hádam sa niekto nájde ďakujem 😃

8853
25. dec 2016

Su tam rozne velkosklady, nie len cinske. Do niektorych treba zivnostensky list a brat cele balenia, ine su aj maloobchodom, cize predaju hocikomu aj jednu vec.

vanesenka
autor
26. dec 2016

@8853 prosím ťa a to všetko sa nachádza na tej vajnorskej ? Nevies od kedy do kedy mávajú otvorené ? A nevieš či aj po sviatkoch hneď 3 alebo 4 januara budú otvorené ?

8853
26. dec 2016

@vanesenka niektori maju aj www stranky, skus pogooglit stara vajnorska. Je tam viac dvorov, v kazdom sklady a jedno je spravene ako obchody a outlety (golden city), ale tam to nie je uplne ako v skladoch. Ide o to co hladas a co od toho ockavas. Vela tovaru z tych skladov je po celom slovensku, niektore dni ta aj z maloobchodov vypoklonkuju, pretoze im tam chodia velkodberatelia a nebudu mat na teba cas. Otvaraciu dobu ti naozaj neviem povedat vacsinou su do 16-18 pracovne dni. Cez vikendy robia bud doobedu alebo poobede, kazdy inak

vanesenka
autor
26. dec 2016

@8853 chcela by som nakúpiť toho troška viacej do obchodu hlavne dámske oblečenie tričká, šaty,svetre,kabaty rifle atď a ešte som tam nebola neviem ani ako sa tam ceny pohybujú nič kde by si mi asi tak odporučila ísť ? Dakujem inak za ochotu

8853
26. dec 2016

@vanesenka to radsej si nechaj den na to, ze si to cele pozries, polozeras kvalitu a dodavatelov. Je tam aj turecky a polsky textil, ktory je od cinanov trocha kvalitnejsi. Vacsina z nich ma aj niektore kusky povykladane vonku, cize budes mat aku taku predstavu o tom, co mozes cakat dnu... My sme tam pozerali primarne iny tovar, takze s tymto ti neporadim. Su tam 3-4 hlavne dvory a potom dalej az pri elektrickach je posledny, tam su tiez sklady s textilom pre dospelych. Ceny su tam normalne nakupne, nie je tam velka marza, len na prevoz a clo kontajnerov, co k nim chodia, predajna cena v maloobchode ta vie uzivit a tovar je stale predajny aj s rabatom.

vanesenka
autor
26. dec 2016

@8853 ďakujem....no som sama neviem čo tam mám očakávať a keď sa tam opýtam niekde myslíš že mi poradia kam mám ísť na takýto typ tovaru hneď ? Nemám vobe predstavu kao to tam chodí čo čakať ako to vyzera tam

8853
26. dec 2016

@vanesenka na to sa zas nespoliehaj. Oni maju prehlad o svojom tovare a mozno sa najde 1 z 10 ochotnych poradit, kde je iny sklad. V sklade ti vacsinou priradia jedneho pracovnika, co ti bude nakladat tovar, na ktory si ukazes

vanesenka
autor
26. dec 2016

@8853 tak ďakujem som teda zvedavá ako pochodim neviem aké mám mať ocakavania

lussi_18
20. feb 2018

Ahojte.. Ja som sa tam bola pozriet ale bola som len v tych co su pri električkovej trati. Do tých ostatných velkoskladov sa ide ako?? Tie sú niekde za týmito alebo ako to nájdem.. Ďakujem za každú odpoveď

jajka01988
1. jan 2020

@8853 ahoj máš prosím adresu tam ďakujem

cleonica
25. máj 2020

aj ja by som potrebovala adresu..dakujem

sarinka15
3. okt 2022

Adresu popoprosim a maju aj krsne košlky