Cítite sa byť sexi, keď máte malé prsia?

1. okt 2020

Celý život sa tým trápim. Snažím sa páčiť sama sebe aj mám priateľa ktorému sa páčim taká aká som ale ide ma rozdrapiť keď sa otočí za ženou čo má veľké cecky. Ako sa prijať ? Plastiku nechcem nemám na to momentálne financie aj neviem si to predstaviť mať to v starobe. Zaberá aspoň nejaké cvičenie alebo tabletky? Chcem sa mať rada taká aká som a cítiť sa sexi tak ako sa cítia druhé ženy. Mám ich odkojené špicaté Áčka idú od seba nie sú vôbec pevné 😢

spinone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valdovalda
2. okt 2020

Ja som plocha ako doska, vzdy ma to trapilo hlavne kvoli tomu, ze som si nemohla dopriat tricka s vystrihim. Kamaratka mala pekne prsia. Uz nema. Chyba vsetkym, no najmä detom 4 a 7 rokov. Hodnoty v zivote su niekde inde ako vo vystrihu.

tinkerbell
2. okt 2020

@valdovalda čo sa stalo kamarátke? 😢

nanulik
3. okt 2020

U nas sa hovorí "do huby akurát a do ruky nech si nasere". To len tak na odľahčenie.

nominativ
3. okt 2020

Ale tu nie sú problém tvoje prsia, ale to, že tvoj chlap je blbec. Nech sa otáča kam chce, ale nie predo mnou, pokiaľ nemá papier na to, že je mentálne postihnutý a nevie sa ovládať.

Ja nemam prsia žiadne, po zatiaľ 4 rokoch kojenia (2. dieťa) to je katastrofa, hovorím, že handrička na okuliare. Chcela som plastiku, ale môj muž je tak extrémne proti tomu, že bohužiaľ. Myslím, že by bol aj spokojný, ale keď nechce... Možno raz. V podstate mi to je jedno, riešila som to kdesi v 15-18. Časom si z toho len robím srandu (nie aby som zakryla depku :D).

Môj muž je na zadky. Ak je muž na prsatice a nájde si lentilky, tak to nechápem. Nie je všetko len čisté srdiečko a dobrá duša.

6mia6
3. okt 2020

@spinone veľmi pekne napísané a konečne aj skusenost

romcha
3. okt 2020

Cely život som trpela tym, ze mam veľké prsia. Ako 17rocna som mala D, vsetci na mna vypiskovali, chlapi do seba strkali, zizali, huby otvorené, jazyk vyplazeny, robotnici prestali pracovat az kym som nazašla za roh. Vsade som vzbudzovala pozornosť, a nevyživala som sa v tom. Nie som ten typ. Velmi mi to vadilo. Ublizovalo. Pre chalanov, muzov a chlapov som bola vnimana len ako sexualny objekt. Nikdy som nemala sebavedomie, i ked som si mohla na prstoch všetkých končatín vzdy vyberať z napadnikov. Najradšej som nosila velke oblečenie, k tomu šatku okolo krku omotanu na 300x, len aby som co najviac zamaskovala velke prsia, aby som mohla zaujat aj niečím inym nez prsiami. Casom, prisli deti, prsia rastli s tehotenstvami a kojenim. Dnes mam 32rokov.Uz som sa dostala az na velkost 80H a potom prisli zdravotné problemy, lebo som nevedela svižne vstat zo zeme. Potom som schudla, aj prsia sa zmensili na velkost 80G. Lenze to bolo stale len o tom,aka som ceckata. Vrchol bol, ked som ako 3nasobna matka na oslave 60tky svokrovych narodenin pocula od mojho manžela, co na mna povedal svokrov známy, tiez v svokrovom veku, že :" tá tvoja žena je hotová bohyňa!" to bolo to povestné pretečenie pohára, kedy som si povedala ze dosť, uz stacilo. Dnes som 4tý den po zákroku, kde mi zmensili prsia na veľkosť C, a ja sa tesim, ako si s detmi zaskacem na trampoline bez toho, ze by som si musela drzat prsia, ze sa s nimi budem moct ponahanat po záhrade bez toho, aby mi vyskakovali prsia z podprsenky, ako si plnohodnotne zacvicim a budem moct obliect v lete tielko bez toho, aby si na mna ukazovali prstom. Velke prsia su sexi, ked su primerane velke k postave, ale sexi su aj male prsia, lebo ich vies krajšie obliect ako tie veľké, vies ich obliecť zvodne a draždivo, aby chlap mal záujem o ženu, ktora nie je prvoplanova, aby kusok po kusku odhaloval tvoje erotogenne zony, lebo ked mas velke prsia, chlap nema s nicim inym roboty, len ako ti prsia pomága a olíže. Ja chápem aj zeny, ktoré naozaj prsia nemajú, ze maju kvoli tomu aj sexualny život ochudobneny, no ale ani vtedy netreba ist do extremu a ak sa zena neboji operácie a ma na to nejake peniaze našetrene, moze si dat zvacsit prsia len kúsok, nie napumpovat hrud, co to da... A niekedy su aj takéto veci naozaj hlupe riešiť, lebo v prvom rade je dôležité zdravie. Ak je aj jedno prso mensie a druhe väčšie, alebo jedno je vyssie, druhe nižšie, este stale je to lepšie ako keby sme mali mat rakovinu prsníka, alebo inu rakovinu. A chlapi sa vzdy budu obzerat po velkych prsiach. Je jedno ci maju doma presne to, co maju radi-velke prsia vzbudzuju pozornosť. Ci uz zo sucitu, zo závisti, alebo ako sexualny objekt.

wewika1
3. okt 2020

Dolezite je rozlisit, ci mas so svojimi prsiami problem ty alebo pako, co sa otaca za cudzimi zenami, tak okato, ze tym trpi sebavedomie jeho partnerky😊...ja upravene prsia mam, ale koli sebe, 15rokov. Nelutujem to, ale nikdy by som to nepravila koli chlapovi ani koli nikomu inemu. Ked sa mu pacia velke prsia, nech si sa spravit, bude ich mat vzdy nablizku😊...pokial ty si sama so sebou ok a jedine co ta trapi je jeho zaluba v obzerani sa po inych, tak je jednoduchsie vymenit chlapa ako sa dat operovat😉

nominativ
3. okt 2020

@romcha myslím, že to, že si bohyňa budeš ešte počúvať aj s bežnými prsiami. 🙂 Vyzeráš veľmi pekne.

andrejka999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
obcanka123
4. okt 2020

Poviem ti to z iného pohľadu. Ja mám veľké prsia a je to trápenie. Tiež s tým nie som spokojná. Bolí ma chrbát a necítim sa s nimi sexy Brala by som menšie,určite. Zároveň nemám rada keď prvé na čo sa chlap pozrie sú prsia.. nechápem že sú niektorí až tak povrchní. Ako keby som nemala ani ksicht.. kks.. takže mne osobne je dosť nepríjemné keď sa na mňa niekto takto pozrie.

ester_k
4. okt 2020

Viem o čom píšeš. Ak niekto napíše, že má malé prsia. Ja mám úplne rovnú rovnú hruď, uplne. Žiadna podprsenka mi nesedí aj košík A mi je veľký. 😀 Nevadí mi to, nemám z toho komplex a nikdy som nemala. Mám priateľa máme spolu bábätko. Ide o to ako sa ty s tým vyrovnas a ako prijmes samu seba. Máš partnera máte dieťatko a určite s tebou nie je pre veľkosť poprsia, ale preto aká si. 😉

charliee1980
4. okt 2020

@wewika1 😂😂😂

valdovalda
4. okt 2020

@tinkerbell rakovina prsnika

majcinka212
5. okt 2020

Ja svojmu hovorím nech sa pozrie, take doma nema 🙈🤣🤣

misa11111
5. okt 2020

😀 Joj, veď aj ja sa pozriem keď ide pekná baba,😀
Ale vieš nič nieje sexi ako inteligentná sebavedoma žena.
Môže mať veľké cecky a v hlave veľke h. To nieje sexi.
Ved nech sa pozerá obzri sa aj ty 😊👍

mirkaa231
6. okt 2020

Mna trapili male prsia vzdy. Ked som zacala trochu sportovat tak sa este zmensili. Nikdy som nemohla pribrat, ci som sa hybala alebo nie. Aktivne sportovat som teda prestala aby som neprisla o prsia nacisto a zacala som len posilnovacie cviky + protein. Chcela som pribrat zo 47kg na cca 53kg. Pribrala som do svalov vdaka proteinu, a trosicku aj prsia sa spevnili cize vyzerali plnsie. Prestala som po roku cvicit a vaha mi ostala. Nuz ale akosi som priberala dalej lebo som sa pri priberani aj rozpapala aby mi to lepsie fungovalo.. a papanie mi ostalo :D Teraz mam 58-59kg, som sice trosku "fajnejsia" ale mam vacsie prsia co som vzdy chcela - C ale aj niekedy B, zalezi od znacky, strihu, vypchavky. Prave ale uz mesiac obmedzujem niektore zlozvyky takze by som rada opat schudla, ale najlepsie na 52+ a s prsiami uz nech je co chce. 🙂 Tolko moja skusenost, kde mi mierne pribratie zvysilo sebavedomie. 🙂