Club Card. Aký máte názor na túto kartu?

helenkasabinka
4. dec 2009

ja som zalozila tuto temu aby ste vyjadrili svoje nazory na klubovu kartu Club Card..... 😕

ja som tam uz mala niekolko bodov a dnes mi postou prisli prve kupony na zlavu......ale nejak ma ani nenadchli tie kupony ....

a vy ako? 😉

vesi
15. dec 2009

môžeš použiť všetko naraz, ale spolu s club kartou, teda vymenené kupony ti to asi nevezme, ked sa na ne pozrieš, je na nich tvoje meno.

babula90
15. dec 2009

asi áno, no škoda.

dadka212
15. dec 2009

Tiež pochybujem, že tie zlavové kupóny sú na všetko veĎ keď tam mám napísané 1+1 milka zadarmo, tak si nemôžem kúpiť napríklad bicykel a druhý mám zadarmo....akurát tie peňažné poukážky tuším boli modré (už som ich minula) tie väčšie čo sú na čokolvek sa dajú použiť na všetok tovar a tie menšie oranžovkasté s konkrétnym popisom na čú sú sa dajú použiť iba na ten konkrétny tovar...

...a kupóny sa dajú použiť iba s kartou s tým istým menom ako je na kupóne...

ja chodím do tesca denne , mám to skoro vedla bytovky, chodím tam tak či tak, preto používam tú kartu, do billy a do ostatných chodím velmi zriedkavo a preto si kartu ani nevybavujem...

babula90
15. dec 2009

suhlasim s dadkou, jasne, že tie kupony su na konkretnu vec, len poukazky na eura boli ako zlava z nakupu!!
Aj ja mam Milku 1 plus 1 zadaramo, neviem, odkial ju nabrali, čikolády vobec nekupujeme 😀

kotenko
15. dec 2009

babula, idem do auta po poukazy a ak chces, mozme daco pomenit... poslala by som ti ich postou... hned som tu, budem kontaktovat tu

kotenko
15. dec 2009

takze ja mam:
F&F cherokke (zlava na oblecenie) - 5 €
orion Deli 2+1 zdarma
Dolores slnecnicovy olej (1l) - zlava 0,50€
Persil 2kg a vsetky druhy Persil gel - zlava 2 €
Sungrown dzus 1l, 100% pomarancovy alebo jablkovy - zlava 25%
Pim´s 150g (pri kupe pims cokomagic mliecny alebo horky dostanete druhe balenie zadarmo - 1+1 zdarma

a potom mam penazne poukazky na 5,50 eur, comu som najradsej 😉

dadka212
15. dec 2009

Kotenko to sa nedá vymeniť s niekym, kupóny sú neprenosné...platné sú iba s kartou na ktorú boli vydané

kotenko
15. dec 2009

saakra

lencici
15. dec 2009

neviem či je to pravda.my mame kartu na moje meno na mamine a na otcove a poukažky davaju všetky mne a ja v pohode kupujem na ich poukážky s mojou kartou

babula90
15. dec 2009

kotenko, vyzisti to a potom vymeníme. 😉

bets
16. dec 2009

zaujimave, kazda mame zlavy na nieco ine, podla coho to vyberaju? oni si asi robia statistiku nasich nakupov a vyzera to tak, ze nam budu asi chodit letaky site na mieru aby nas nalakali do Tesca... no myslim, ze to maju pekne strategicky premyslene...

dadka212
16. dec 2009

Lencici podla mňa je to v tom, že niektorí pokladníci to kontrolojú iní dlabú nato 😉

babula90
16. dec 2009

bets, áno, tak to je, oni chcú zistiť, čo kupujeme, čítala som to v novinách, ved to je logické a správne, že nám potom dajú zľavy na to, čo potrebujeme. 😉

monikat75
23. feb 2010

chcem sa poradiť, ako často vám chodia tie kupóny na zľavy z Tesca, lebo ja mám kartu už od októbra 2009, bodov mám už takmer 500, a do dnešného dňa mi nič neprišlo, pritom som už aj telefonovala na tú linku clubcard a tam mi oznámili, že čoskoro dostanem poukážky a prešiel odvtedy mesiac a dodnes nič - viem, že to je len pár eur, ale ide o princíp 😉

maruschka
23. feb 2010

monikat..nám prišli tie klubové body len raz a odvtedy ani ťuk..A pritom tam máme už nazbierané znova..Myslím si, že sa zbadali-to poštovné a každú chvíľu posielať, asi si to rozmysleli a vykašlali sa na zákazníkov.. 😀 😀

jonatanka
23. feb 2010

"vyuctovanie " club card prebieha kazde tri mesiace najnovsie budu chodit poukazky od 5.3.2010 😉

macka01
23. feb 2010

a musíš mať určite minimálne množstvo bodov,aby ti poukážku poslali?

jonatanka
23. feb 2010

neviem zda sa mi ze minimalny pocet je 150 bodov aby ti poslali tie tesco peniaze ale poukazky na zlavy by mali posielat automaticky

vinka
23. feb 2010

No ja som spokojná.Ved aj tak tam nakúpim tak aspon niečo.Teraz som dostala poukážky na plienky pampers za 13 eur 1+1 zadarmo.A jedna plienka vyšla na 2,50 sk 😉 príde mi to dobre. 🙂

milocka29
23. feb 2010

Len tie poukazky by mali mat dlhsiu platnost, pretoze ja som na zopar nejako pozabudla, hned som ich nevyuzila, lebo som ten tovar nepotrebovala a som zistila, ze platili iba do konca januara. No ale stratit som nic nestratila, na nakup stale chodim takze zase nieco ziskam.

lusana
17. mar 2010

ahoj prišli vám už všetkým poukážky? Mne už ale pred 2 týždňami a mamine stále nič.

zuzanakarolinka
17. mar 2010

oni to posielajú postupne, ja som ich doma mala tiež 2 týždne a sestra nič, a potom jej prišli, asi to nestíhajú všetko naraz, ale určite to pošlú

ja si tiež myslím, že v tom majú nejaký systém, že komu čo a aké poukážky, na aký tovar, šibaly 😵

majka22
11. okt 2010

Ahojte, chcem sa spytat, ci neviete, ci ma teraz Tesco nejaku akciu na body? V poslednych dnoch som si vsimla, ze mam na blocku dvojnasobny pocet bodov ako nakupim.

kikatko
2. nov 2013

nechcel by niekto vyplnený letak na elektrospotrebiče čo su v tescu? my máme uý plný a je nam na nič

gumimaci
2. nov 2013

@kikatko ahoj, ja by som mala zaujem dakujem 🙂

kikatko
19. nov 2013

@gumimaci ahoj, pls,napíš mi ip a dohodneme sa

mechanis
8. feb 2014

lepsie zlavy sa daju ziskat v Bille v Rakusku a nemusite na nic cakat zlavu mate hned staci si u nich zalozit tu kartu aj cez inet a mozete lacnejsie nakupovat dokonca dostavate aj zlavy podla toho kolko tam kupite...... nakupite jeden mesiac nakup nad 100 Eur a dalsi mate zlavu 10 perc do 500 Eur........ prasky na pranie 50perc, WC papier 50 perc, kozmetika kremy, mydla, sampony 30 percent apodobne......