Čo baví vaše 3-ročné "živé" deti?

karolinka1991
25. sep 2019

Ahojte,

idem si po radu - chcela by som poprosiť nejaké overené hry/aktivity, ktoré bavia vaše neposedne, živé cca 3-ročne (aj 4-ročne) deti - také, ktoré pri ničom odmalička nevydrzia dlhšie ako 2 minúty. Najlepšie niečo, čo by ich vedelo zabaviť aj samých aspoň na nejaký čas - co by im aj pomohlo naučiť sa viac koncentrovať. Ďakujem veľmi pekne :*

mareri
25. sep 2019

su to deti 🙂 moje deti su tiež taketo. Od dvoch rokov chodia do školky a poobede ked prijdu maju bežne aktivity ( hranie), potom je pravidelny režim. Zase ale maju doma dost hračiek a tiež chodime vonku na bicykel,kolobežku, takže sa nenudia

karolinka1991
autor
25. sep 2019

@mareri ďakujem, len ocenila by som úplne konkrétne aktivity ako napr nalepkove knihy, kúzelné čítanie a pod.... lebo nie je ani tak dôležité množstvo hraciek ako vhodnosť pre daný vek a to sa tu snažím vyzistit, ale vďaka

karolinka1991
autor
25. sep 2019

@mareri a vonku je to v pohode, ale potrebujem tipy na doma

homolca
25. sep 2019

asi treba poskusat...kazde dieta je ine...bratranec 4 rocny kuzelne citanie miluje, u nas ani nahodou (dvaja chlapci)...funguju autodrahy, rozne loopingy,mosty, ked auta lietaju, vytahy, preteky...auta v pohybe...mensi ma rok a pol a miluje hadzat veci, tak lopty a kos, minibasketbal, minigolf...ale necakaj klud cele hodiny, cca. 15 min to vydrzi :D :D s kamaratkou sme urobili vymenu hraciek, kazda naplnila rovnaku tasku hrackami podla vlastneho uvazenia, urobili sme foto a vymenili....ked sa "nove" hracky okukaju, vymenime naspat

veronikaszabova
25. sep 2019

@karolinka1991 u nas lego. A bavi ich to doteraz - maju 5r a 10r

slavkadi
25. sep 2019

Drevena vlacikodraha, lego duplo a z kreativnych cinnosti v poslednej dobe napr. lepenie natrhanych kuskov wc papiera na tety v katalogu bonprix 🙂 to ju bavilo aj polhodiny, kreslenie prstom do krupice nasypanej na hlbokom plechu, a presypanie fazule z nadobky do nadobky v detskej vanicke.

17juraj17
25. sep 2019

@karolinka1991 Je to strasne idividi. Ja som sa vzdy vedel zahrat s detmi ale ono nez aktivita je to asi o pristupe. Kedeze som chlap mam asi k detom mentalne vemi blizko 😝 . Ak by si chcela presnejsie kativity tak sa to tazko definuje. Ono staci to dieta zaujat. Ja som raz napríklad s deckom chodil a ukazovali sme si casti roznych rastlin. Skusali sme ktore pichaju a tak.....

diewcatqoo
25. sep 2019

Moj ma vydelenu svoju krabicku cestovin, svoje sitko a varechu a najoblubenejsia cinnost je, ze si nasype cestoviny do sitka a tam ich miesa 🙂 ked sa ma niekto spyta, aku hracku mu ma kupit, tak vzdy hovorim, ze cestoviny 🙂

mareri
25. sep 2019

malujeme si, alebo mi dcerka pomaha varit, alebo sa hraje s detskou kuchynskou, lego, pozera rozpravky, rozne...podla nalady

zuzula507
25. sep 2019

Syn bude mat v novembri 4 roky a nas su opat po dlhsom case dost oblubene drevene kolajnice s prislusenstvom 🙂 Velmi dlho a najviac sa hra so zbierkov Poziarnika Sama (ma stanicu a uz skoro komplet zbierku), velmi ma rad a vie sa vyhrat s legom Bozeka Stavitela a uplne top za posledne dni je kreslenie, malovanie hlavne vodovymi aj akrylovymi farbami, obkreslovanie, lepenie..no tvorenie .Kupila som synovi prvy detsky casopis a velmi ho zaujal takze citame , splname spolu ulohy 🙂 No a este knizky od Albi ma celkom rad.A obcas tiez pexeso a rozne karticky, skladacky..

saluda
25. sep 2019

@karolinka1991 lego a kúzelné čítanie

jamatkaroka
25. sep 2019

Náš má rád vláčik, pexeso i keď ho hra po svojom, obrázkové knihy a pomáha mi pri varení a upratovaní.