Čo dnes pozeráte v TV?
Ahojte dievčatá, všade sama korona a bu bu bu a ja už mám toho plné zuby, nemám sa veľmi skym doma baviť, manžel v praci deti bud spia alebo pozerajú svoje... Kamošky majú deti tak ich nechcem otravovať, aj to ich veľa nemám takže tak. Dúfam že ma tu nesprdnete že čo zas sem píšem, možno je dobre si len tak občas popísať o každodennom živote za co sme vďačne, čo chceme zmeniť. Tak začnem napr. Ja, som vďačná Bohu za rodinu, zdravie, za prácu, hcela by som zmeniť to ze mam malo. Aši na najstaršieho syna cez deň sa. Mu skoro vôbec nevenujem, sú dni kedy viac a sú dni kedy menej...
@lauriema neviem,ci to nevymazu,ale: https://najserialy.to/serial/7th-heaven/s01e01 (je to v slovencine, staci vypnut 3 reklamy pred kazdou castou a potom uz ide bez reklam)
Čítam, netflix, výšivam 😂 a keby sa mi chcelo, tak ako sa mi nechce... Ešte by som mala umývačku vyložiť 😂 aj žehliť by som mohla... A ešte aj prácu som si domov doniesla... Ale to počká 😂 do zajtra
@simca06022011 Ako keby som seba počula, ešte to to by sa dalo ale radšej ležím a asi sa to samo...... 🤪😪😀😀😀😀

@lauriema nezakladaj temy a budes mat cas na syna🙂