• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je to P 60? Ako vybaviť? Čo o ňom vedieť?

8. januára 2009 
ahojte.pocula som P60.ale nerozumiem co to je?ako sa to vybavy?co treba o nom vediet??sme v GB,manzel pracuje ja som doma s malym.prosim niekto pomozte mi!
7. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
P60 dostanete od zamestnavatela ku koncu danoveho roku. Ak sa nemylim, nam to poslali okolo aprila.
7. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
P60 dostanes na konci danoveho obdobia to je po skonceni marca od svojho zamestnavatela je tam uvedene kolko si zarobila v hrubom a kolko si odviedla dan. Tento doklad sa vyuziva pri vrateni dane a tak. Ale pokial ty nepracujes a nepoberas matersku z prace tak tento doklad sa teba netyka. Ale tvojho muza ano urcite ho musi dostat v praci ale az po skonceni marca. Inak vyzera to ako obycajny pay slip vyplatna paska.
7. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem pekne.a co potom,ked dostane ten payslip??kam treba ist???a bude na tom ze kolko dostane???
7. jan 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bude nanom napisane kolko zarobil v hrubom za uplynule danove obdobie to jest od aprila 08 do marca 09 a kolko z toho odviedol dan. Neviem zalezi co chces vybavit mozte skusit poziadat na zaklade toho o vratenie dane aspon nato to vyuziva vetsina slovakov.
7. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem pekne za info,velmi ste mi pomohly. :wink:
8. jan 2009 o 00:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok