Čo je to P 60? Ako vybaviť? Čo o ňom vedieť?

angelika96
7. jan 2009

ahojte.pocula som P60.ale nerozumiem co to je?ako sa to vybavy?co treba o nom vediet??sme v GB,manzel pracuje ja som doma s malym.prosim niekto pomozte mi!

wild.horses
7. jan 2009

P60 dostanete od zamestnavatela ku koncu danoveho roku. Ak sa nemylim, nam to poslali okolo aprila.

adoracion
7. jan 2009

P60 dostanes na konci danoveho obdobia to je po skonceni marca od svojho zamestnavatela je tam uvedene kolko si zarobila v hrubom a kolko si odviedla dan. Tento doklad sa vyuziva pri vrateni dane a tak. Ale pokial ty nepracujes a nepoberas matersku z prace tak tento doklad sa teba netyka. Ale tvojho muza ano urcite ho musi dostat v praci ale az po skonceni marca. Inak vyzera to ako obycajny pay slip vyplatna paska.

angelika96
autor
7. jan 2009

dakujem pekne.a co potom,ked dostane ten payslip??kam treba ist???a bude na tom ze kolko dostane???

adoracion
7. jan 2009

Bude nanom napisane kolko zarobil v hrubom za uplynule danove obdobie to jest od aprila 08 do marca 09 a kolko z toho odviedol dan. Neviem zalezi co chces vybavit mozte skusit poziadat na zaklade toho o vratenie dane aspon nato to vyuziva vetsina slovakov.

angelika96
autor
7. jan 2009

dakujem pekne za info,velmi ste mi pomohly. 😉