Čo je to za chrobáka?

milkadk
12. okt 2022

Viete mi poradiť?
Ráno nachadzame cca jeden, dva na dlážke sú dosť rýchle

merlin796
12. okt 2022

@milkadk není to Svinka obecná chrobák??tak sa mi zdá že áno to sme mali aj mi cez leto ale terás to už nevydim nikde 😉

a_andrejka4
12. okt 2022

Vacsinou vychadzaju zo škar plavajucej podlahy, spoza lišt atd co som si vsimla, tiez bolo obdobie kedy som nasla aj 2 kazdy den uz som bola zufala no teraz ich uz malokedy najdem, inak su neškodne len je neprijemne ich najst 🙈

hapkova
12. okt 2022

ano, tieto su celkom neskodne, aj na chalupe sme ich mali, nejak sa nasim podarilo ich zbavit, ale veru tak nieco najst, nie je to najprijemnejsi pohlad, tiez nas to vydesilo riadne. ale pokial nie su skodlive, tak podla mna nie je dovod na paniku.

milkadk
autor
12. okt 2022

@hapkova Joj ženy ďakujem odľahlo nám, sme sa báli, že by to mohli byť ploštice 🥲🙈
@merlin796
@a_andrejka4

merlin796
12. okt 2022

@milkadk a skús či sa to dáva aj do takého klbka lebo večinou keď som ich trocha prislapla sa dali do takého klpka ale pravdepodobne to je tá Svinka obecná lebo tak aj vyzerá 😉

foxxie27
12. okt 2022
uhgara
12. okt 2022

plostica to istotne nebude. mne to pride ako ten chrobacik, ktory sa vie najcastejsie objavovat niekde pod kamenmi. ako nemyslim, si, ze je coho sa nejak bat