Čo je to za hmyz?

michaella94
1. okt 2019

Ahojte...co je toto za hmyz prosim? Nasla som to vcera rano v posteli a dnes na stole...dufam ze to doslo z vonku a nie je to nejaky parazit...ps.: zijeme v cistote upratujem kazdy den 😉😂

klarik707
1. okt 2019

zle to je odfotene. plostica to nebude si myslim, skor ako keby nejaky pokrceny pavuk. fakt neviem, ta kvalita fotky nie je bohvie aka, no ak si nasla len jeden kus, tak sa asi nemas coho bat

michaella94
autor
1. okt 2019

@klarik707 no ved to ze to je uz druhy za 2 dni...aj mne to na prvy pohlad prislo ako pavuk ale ma to 2 bruska a tri pary noh z toho tie predne akoby klepetka take hrube a zahnute...a je to uplne ploske brusko mi pripomina brusko kliesta...

meryenes
1. okt 2019

@michaella94 pozri kuklorodka jelenia na internete, či to nie je ono

michaella94
autor
1. okt 2019

@meryenes dakujem.. je to toto ..doma o tom niečo prečítam lebo na mobile je to hnusne velke 😂😂😂 a ja mam fobiu z pavukov a toto sa podoba 😂😂😂

oli18
1. okt 2019

Ďalšia diskusia o chrobáčikoch? To neznesiete ozaj ani pohľad na nejakého neškodného chrobáka, či pavúka? To ste kde vyrástli? V labáku?

michaella94
autor
1. okt 2019

@oli18 vyrastala som.v dome kde bolo kopec pavukov a teraz byvam v dome zase a proste sa ich od mala bojim...ja na tom nevidim nic divne...a ano dalsia diskusia co je zle na tom ak chcem vediet aky to je chrobak...bezne si vyhladavam chrobaky na googli a citam.o nich ale toto som nevedela najst tak som sa opytala....ja zase fakt nechapem tvoju potrebu komentovat to tu ked ti moja otazka prekaza...

michaella94
autor
1. okt 2019

@meryenes tak som o nej citala a ona nas normalne ciciala 😂😂😂 nastastie sme si ju priniesli z vonku...

oli18
1. okt 2019

@michaella94 psychologovia uspesne liecia aj toto

via88
1. okt 2019

@oli18 ved neide predsa o to, o ale keby to bol pr skodca co lezie do muky, tak chcem to vediet, aby som mohla rychlo konat a vsetko vyhadzat kym sa rozsiri. Co je na tom cudne? Nie kazdeho chrobacka poznas a nikdy nevies ci ti neplanuje zjest dreveny nabytok...

michaella94
autor
1. okt 2019

@via88 uplne super si to napísala 😉 v posteli somnou spi aj pol rocny syn tak toho som sa bala ci to nemoze nemoze nejak ublizit napriklad..skutocne mi to prislo ako nejaky divny kliest 😂

oli18
1. okt 2019

V Azii ste sa mali niektore narodit🤣🤣🤣

via88
1. okt 2019

@oli18 no ked uz nam chces zle, tak v australii, tam by som fakt na toto asi zdechla, keby mi sietku na okne zasypali pavuky, a v azii co, olgoj chorchoj ? 😁

elizme
1. okt 2019

Myslím si že je to skákavka, úplne bežný malý pavucik... Ono to tak poskakuje keď to uteká 🙂 pozri si na Google fotku a porovnaj to s tým ale podľa tvaru nôh to vyzerá jedine ako skákavka :D

michaella94
autor
2. okt 2019

@elizme vdaka ale toto to nebolo...toto ma len 6 noh a 2 bruska bola to ta kuklorodka 😉

erika206
13. okt 2020

Prosim co to kamoska nasla mrtve